Kasım ve Aralık da çift çizgiyi görmek isteyenler listeye

evet cnm 12 gün kullanıcam adaçayınıda, yumurtlamadan önce bırakıcam yani..benim geçen ay 17.18. günü gibi çatlama olmuştu..bakalım bu ay nasıl olcak..şu ovulasyon kitlerinden de alsam mı diye düşünüyorum aslında..

al bi dene istersen bi topicte okudum da yeni hamişlerden biri hiç bi kür falan yapmamış sadecesoğan suyu ve hergün çalışma yapmış ve hemen hamile kalmış

selkie arkadaşım ,bu ateş ölçme olayını nezamandan itibaren başlıcaz yapmaya..günün hangi saatinde yapmak gerekiyor?

bebişim,adetin ilk günü başlıyorsun,sabah uyandığında yataktan hiç çıkmadan bişey yapmadan ateşini ölçüyorsun ağzından ve ya koltuk altından,her gün aynı yerden ölçmen lazım ama,sonra bir kağıda not ediyosun,geleek adetini görene kadar yapıan,yumurtlamanın olduğu gün ateşin belirgin şekilde düşer,sonra bir gün sonra tekrar ükselir,ateşinin düştüğü günü değerlendireçeksin birazdan benim ısı takibimi ekleyeyim buraya inçele istersen...

kızlar ateş ölçmeyle ilgili soru sran arkadaşlarım olmuş,onların inçelemesi için ısı takibi ekledim,inşallah yardımı olabilmişimdir
mayıs-haziran ısı takibi;

26.05.2009=36.0
27.05.2009=36.1
28.05.2009=36.1
29.05.2009=35.9
30.05.2009=36.0
31.05.2009=36.0
01.06.2009=36.0
02.06.2009=35.9
03.06.2009=35.8
04.06.2009=35.9
05.06.2009=35.7
06.06.2009=35.7
07.06.2009=35.9
08.06.2009=36.1
09.06.2009=35.9
10.06.2009=35.5 (yumurtlama oldu,sol tarafımda çok ağrı var)
11.06.2009=35.9(sol tarafımdaki ağrı devam ediyor)
12.06.2009=35.9
13.06.2009=36.1
14.06.2009=36.4
15.06.2009=36.4
16.06.2009=36.3
17.06.2009=36.4
18.06.2009=36.4
19.06.2009=36.4
20.06.2009=36.5
21.06.2009=36.5
22.06.2009=36.5
23.06.2009=36.5

kızlar çoooooooook sıkkın canım.bana senin çocuğun olacağını hiç sanmıyorum diyen kendini bilmez 1 senedir küs olduğum arkadaşımın çocuğu olduğunu öğrendim çok kötüyüm ya doya doya ağlamak istiyorum ya RABBİM bu ay bize de ver lütfen ağustosta o kendini bilmezle karşılaştığımda benim de hamile olduğumu bilsin rabbim lütfennnnnnnnnnmafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

kızlar çoooooooook sıkkın canım.bana senin çocuğun olacağını hiç sanmıyorum diyen kendini bilmez 1 senedir küs olduğum arkadaşımın çocuğu olduğunu öğrendim çok kötüyüm ya doya doya ağlamak istiyorum ya RABBıM bu ay bize de ver lütfen ağustosta o kendini bilmezle karşılaştığımda benim de hamile olduğumu bilsin rabbim lütfennnnnnnnnnmafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

allah allah o da kim oluyormuş nerden bilebiliyormuş sanki hayret bişey takma kaafna böyle kişiliksiz insanları umarım sende en yakın zamanda çocuk sahibi olursun ya hayet bişey ya kendini ne sanıyomuş acaba sanki ona soran oldu da

ıncili-kaftan83 lütfen üzülme canım.
Hepimiz çok istiyoruz anne olmayı elbette.
Ama anne olmaktan da önemlidir bence insan olabilmek.
Allah şükür biz insanız, yürek taşıyoruz içimizde.
Bazılarınınsa sadece kan pompalayan bir organı var ama insanlık yok, yürek yok onlarda.
ınşallah en kısa zamanda hamile kalırsın canım.
Kalamazsan da dediğim gibi insan olabilmek hayattaki herşeyden önemli, insan olamamış birinin ettiği saçma bi laf için üzme kendini güzelim.

incili kaftan, üzme kendini canım...
kime ne olacağı hiç belli olmaz.. o yüzden Allah her şeyin hayırlısını versin... kendiniz üzüp, yıpratma boş yere kendini bilmezler yüzünden.. Rabbimize sığınmak yapılabilecek en güzel şey...

incili kaftanım o kim oluyorki senin çocuğun olup olmayacağını bilebilsin,insanlar bazen ne konuştuğunu bilmiyor,öyle patavatsız oluyorlarki...sen bol bol dua et tatlım Allahtan başka yardım edecek yok..gü
n gelecek bu insanlar söyledikleri yüzünden utaanacaklar..Allahım yüzümüzü kara çıkarmasın, tez zamanda bize sağlıklı salih evlatlar nasip eylesin..

slm kıslar aranıza bende yeni katıldım.a.sen son 21 mayıs adetimde klomene başaldım.sadece sağda ve solda 10mm yumurta oluştu.19 gün dr.gittiğimde buay gebelik elde edemedik tekrar adetinin 3.günü gel dedi dozu arttıralım.bakalım kısmet şuan tekrar dr.gitmek için adet olmayı bekliyorum...ALLAHIM ıSTEYEN HERKESE NASıP ETSıN...:emir_bebek:

kızlar dünden beri adet bekliyordum tam olarak adet göremedim ama lekenlenme vardı,bu güngittim eczaneden test aldım ve az önce yaptım,2.çizgi çıktı amafazla belirgin değil,karşıdan bakınca belli olyor ama ....yarın sabah bir daha test yapıcam...sizce az belirgin çizgi var anlamına mı geliyor yoksa yok anlamınamı?

Canım ben hiç idrar testi yapmamıştım, çok bilmiyorum ama genelde ikinci çizgiyi silik bile görseler hamile olunduğunu okudum burada hep.
Eğer mümkünse kan testi versene, kesin sonucu alırsın.
Ama inşallah hamilesindir canım, inşallah müjdeyi verirsin yarın kesin olarak:))

kızlar çoooooooook sıkkın canım.bana senin çocuğun olacağını hiç sanmıyorum diyen kendini bilmez 1 senedir küs olduğum arkadaşımın çocuğu olduğunu öğrendim çok kötüyüm ya doya doya ağlamak istiyorum ya RABBİM bu ay bize de ver lütfen ağustosta o kendini bilmezle karşılaştığımda benim de hamile olduğumu bilsin rabbim lütfennnnnnnnnnmafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

ne manyak insanlar var ya hayret bişey lafa bak:eek:klava:
nerden biliyomuş ki çocuğun olmaz diyo
kendisi doğurdu diye hava mı yapıyo :kızgın:
bu kötü kalple Allah çekemeyeceği derdi veririse görür ama gününü

kızlar dünden beri adet bekliyordum tam olarak adet göremedim ama lekenlenme vardı,bu güngittim eczaneden test aldım ve az önce yaptım,2.çizgi çıktı amafazla belirgin değil,karşıdan bakınca belli olyor ama ....yarın sabah bir daha test yapıcam...sizce az belirgin çizgi var anlamına mı geliyor yoksa yok anlamınamı?

büyük ihtimal gebelik var benimde2.cizgi çok silikti
gidip kan verdim en güvenilir sonuç
ama sana sunuda söyleyim idrar testleri %99 doğru sonuç verir
yarın sabah tekrar yap bak çizginin dahada belirgin olduğunu göreceksin
hadi kız hayırlısı:teytey:

Canım ben hiç idrar testi yapmamıştım, çok bilmiyorum ama genelde ikinci çizgiyi silik bile görseler hamile olunduğunu okudum burada hep.
Eğer mümkünse kan testi versene, kesin sonucu alırsın.
Ama inşallah hamilesindir canım, inşallah müjdeyi verirsin yarın kesin olarak:))

büyük ihtimal gebelik var benimde2.cizgi çok silikti
gidip kan verdim en güvenilir sonuç
ama sana sunuda söyleyim idrar testleri %99 doğru sonuç verir
yarın sabah tekrar yap bak çizginin dahada belirgin olduğunu göreceksin
hadi kız hayırlısı:teytey:

inşallah kızlar ya arında böyle çıkarsa 2. çizgi hemen gidip kan tahlili yaptıracağım,zaten 3 tane test aldım, :)))))))

X