çabuk hamiş kalmak için neler denediniz

xoxzlembay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2007
493
2
44
Kızlar,

Tecrubelerinizi paylasırmısınız kızlar.Hamile kalmak için bitkisel vs. neler denediniz.Catlatma iğnesi oldunuzmu.Neler yasadınız?

slm canım
ben cörekotu,bal ve tarcın karısımı kullandım
sabah aksam 3 cay kasıgı yedim....
adet olunca baslıyorsun ve 20 gün kullanıp bırakıyorsun
yumurtaları geliştiriyo...
o ay hamile kaldım ben...
tavsiye ediyorum:teytey::teytey::teytey:

canım bitki falan denemedim. tek denediğim şey ısı takibiyle yumurtlama günümü tespit ettim. o gün çok dikkat ettim. bi de ilişkiden sonra hemen kalkmadım yastık koydum. bi de ilişkiden önce bol bol su iç.

canım bitki falan denemedim. tek denediğim şey ısı takibiyle yumurtlama günümü tespit ettim. o gün çok dikkat ettim. bi de ilişkiden sonra hemen kalkmadım yastık koydum. bi de ilişkiden önce bol bol su iç.

canım ben bu yazdıklarını bu ay uyguluyorum... neden bol bol su içeceğiz onu hiç duymamıştı... karnımız şişmezmi rahatsızlık vermezmi....

slm canım
ben cörekotu,bal ve tarcın karısımı kullandım
sabah aksam 3 cay kasıgı yedim....
adet olunca baslıyorsun ve 20 gün kullanıp bırakıyorsun
yumurtaları geliştiriyo...
o ay hamile kaldım ben...
tavsiye ediyorum:teytey::teytey::teytey:
canım pekı senın adetlerın duzenlımıydı?bende dedıgın corek otunu yapıyorum ama sadece sabahları yıyordum..bu arada senın zıyaretcı defterıne bırseyler yazdım bakarsan sevınırım..yerimseniben

smiter bize yazabilirmisin çörek otu tarçın ve balı ne kadar ölçek olarak kullanıcaz.şimdiden teşekkürler:) bizde deneyelim:)

ben bu karısımı küçük bir kavanoz içinde yaptım
yani ölcek ile değil öyle rastgele bol bol koydum...
adetlerim düzenli idi ama 15 ay korunmamamıza ragmen bebeğim olmadı
kullandıgım ay yumurtam cok güzel gelişti ve kendiliğinden catladı....
sabah aksam yedim 3 cay kasıgı

kızlar bende adaçayı içmiştim
günde 1-2 fincan
bir tutam adaçayını kaynamış suyun içine atıp 5 dakika demleyerek içtim
adetimin bittiği gün başlayıp yumurtlama günlerimde bıraktım
biliyorsunuz adaçayı gebelik varsa düşüğe neden oluyor bu nedenle yumurtlama günlerinizde bırakmanız gerekiyor
inşallah bekleyen herkes hamiş olur sevgiler...

neler yapmıyorum ki 10 aydır... tık yok.... ama bizim belli problemlerimiz vardı tedavimizi olduk inşallah faydası olur da en kısa zamanda hamiş kalırım....

neler yapmıyorum ki 10 aydır... tık yok.... ama bizim belli problemlerimiz vardı tedavimizi olduk inşallah faydası olur da en kısa zamanda hamiş kalırım....
Arkadaşım yaptığın denemeleri söyler misin? Ayrıca hemen kalçamın altına yastık mı koymalıyım ben yapmadım da hiç...

Arkadaşım yaptığın denemeleri söyler misin? Ayrıca hemen kalçamın altına yastık mı koymalıyım ben yapmadım da hiç...

evet canım yastık koy ve en az 15 dk hiç kalkma.

* Eşime ilişki öncesi sert bir kahve içiriyorum ( spermleri hareketlendirirmiş )
* Kalçamın altına yastık koydum
* Ayaklarımı havaya dikip bisiklet çevirme hareketleri yaptım
* Bebek düşüncesini kafamdan atmaya çalıştım ( yapamadım )
* Yumurtlama günlerimde gün aşırı ilişkide bulunduk
* Hemen duşa girmedim sabaha kadar yattığım günler oldu
* Adaçayı içtim
* Eşime keçiboynuzu yedirdim ( hala yediriyorum )
* Bu ay ateş ölçeceğim

evet canım yastık koy ve en az 15 dk hiç kalkma.

* Eşime ilişki öncesi sert bir kahve içiriyorum ( spermleri hareketlendirirmiş )
* Kalçamın altına yastık koydum
* Ayaklarımı havaya dikip bisiklet çevirme hareketleri yaptım
* Bebek düşüncesini kafamdan atmaya çalıştım ( yapamadım )
* Yumurtlama günlerimde gün aşırı ilişkide bulunduk
* Hemen duşa girmedim sabaha kadar yattığım günler oldu
* Adaçayı içtim
* Eşime keçiboynuzu yedirdim ( hala yediriyorum )
* Bu ay ateş ölçeceğim
Bu tavsiyelerin için çok teşekkür ederim. Ama aklıma takılan bir arkadaş adaçayının düşüğe sebep olabileceğini söylemişti. Bi zararı olur mu???

Adet bitiminde başlayıp yumurtlama günlerin gelmeden bırakıyorsun... Devam edersen düşüğe sebep olu.. Yani sadece 5-6 gün içiyorsun

denemekte yarar var bence bu ay adet olunca hemen yapıcam bunu şimdi yapamam on gün kaldı çünkü ama inş olmam paylaşımın için saol canım

mral bozmak gibi olmasın ama bende 10 aydır bunların hepsini deniyorum tık yok.bence sebep şu:bir kişinin doğum ve öümsaati ayrıca anne ve babasının kim olduğu değişmez.buda demek oluyorki ancak vakti geldiğinde Allah dilediğinde olacak.bunu düşnünce rahatlıyorum

mral bozmak gibi olmasın ama bende 10 aydır bunların hepsini deniyorum tık yok.bence sebep şu:bir kişinin doğum ve öümsaati ayrıca anne ve babasının kim olduğu değişmez.buda demek oluyorki ancak vakti geldiğinde Allah dilediğinde olacak.bunu düşnünce rahatlıyorum
Doğru söylüyorsun arkadaşım... Çünkü bir çok insan planlamadan hamile kalırken bunları denememiştir. Ama bi yandan da bunlar yapılanlar bir umut oluyor ve en azından bunları yaptım ama olmadı diye için rahat oluyor.

Evet bende bir çok şey denedim yazsam sığmaz buraya.olmayınca olmuyor işte.Sabretmemiz lazım rabbim kaderimizde ne zaman yazdıysa o zaman hamiş kalıcaz allahın izniyle Rabbim neylerse, güzel eylerr

Son düzenleyen: Moderatör:
X