Baş Örtüsü Bağlama Modelleri

bu aralar en çok kısa eşarpları dahada kısaltmak
yuvarlak yerine eşarbın önünü üçgen yapmak moda galiba
bazılarına çok yakışıyor
ama ben kendime yakıştıramıyorum

Bende genelde sal kullaniyorum normal esarpta biraz zorlaniyorum sal daha kolay geliyo...Yazlarida normal saten esarp sicak oluyor bunaltiyor beni biraz..bi kac model eklemek istedim baska bi konuda eklemistim ama burdan begendiklerinizi anlatirim insallah yardimci olur kapanmak isteyen arkadaslara falan...

Günlük böyle yapiyorum..

Dügünlerde özel günlerde böyle yapiyorum...Benim bir huyum var esarp baglarken kendimde rahat yapiyorum mesala ablam begenir kendime yaptiklarimi onada yapmami ister ama yapamammlaelaelaelaelaelaelaelaelaelae

Daha fazlasi icin asadaki lincki kullanabilirsiniz...

http://www.kadinlarkulubu.com/sapka-fular-sal-atki/240312-turban-tasarim.html

Bende genelde sal kullaniyorum normal esarpta biraz zorlaniyorum sal daha kolay geliyo...Yazlarida normal saten esarp sicak oluyor bunaltiyor beni biraz..bi kac model eklemek istedim baska bi konuda eklemistim ama burdan begendiklerinizi anlatirim insallah yardimci olur kapanmak isteyen arkadaslara falan...

Günlük böyle yapiyorum..

B]

razis.ablacım bu bağlama şeklini rica etsemde aşama aşama resmini çekermisin ,çok beğendim..
:eek:

Günlük böyle yapiyorum..

B]

razis.ablacım bu bağlama şeklini rica etsemde aşama aşama resmini çekermisin ,çok beğendim..

Tabi canim benim yaparim..aksama eklerim olurmuu...opuyorumnanaktanopuyorumnanaktansevindim begendiginee

Günlük böyle yapiyorum..

B]

ben sabirsizlandim birazcik senide fazla bekletmek istemedim..asama asama daha iyi anlayabilmen icinde resimde cektim..kendim cektigim icin resimleri azcukkk kotu oldular umarim anlata bilmisimdir...sansörlemedim resimleri tipime azcuk bakmayiverin..ev hali iste picamalarla duruyorum hala:kedi::kedi:aciklamali olarakta yaziyorum resimlerin ustune...

RESIMLER UYGUNSUZ EV HALI OLDUGU ICIN..GÜVENLIK SEBEBISLE SILINMISTIR.!!!!!

....

Cift bone kullaniyorum..Salim yesil oldugu icin alta yesil boneyi kullandim uste olunca esarpla karismasin renleri die...
....

Beyaz boneyide capraz olarak bagladim..2 acidanda resmini cektim...

.....

Salimi boyun kismina doluycagimi uzun biraktim onu kendin ayarlayabilirsin ne kadar kisa uzun yapmak istiyorsan...
.....

Cene altimda birlestirdim kucuk catan igne yardimiyla..
....

Salin Uzun olan kismini...resimde gordugun sekilde boynuma doladim..

....

Resimde gordugun sekilde biraktim doladiktan sonar kalan kismini biraz döndürdüm dolama seklinde..

....

Ve cene altimdan yan tarafta birlestirdim..Ve bir bros yardimiyla oraya tutturdum..yesil yada parlak bi brosum olmadigi icin elimde olani kullandim..sen istedigin bir bros takarsin..

.....

Her acidanda resimlerini koydum..Makyajli falanda demegim bugun kadinlar kulubune calistimda makyajim o yuzden...

...

Tokami takmayi unutmusum..ust bonenin altindan takiyorum daha saglam oluyo..
...

Bu kadar canim insallah iyi anlata bildim..bide toplu igne leme bolumlerini atladim yani ignelemedim..sen ignelersinn kendinde yaptiginda kayip gitmesin yoksaa....Iyi gunlerde kullann...Böyle bi tipla karsiniza ciktim kusuruma bakmayin lutfenn:kedi::kedi:

Son düzenleme:
razis.çok teşekkürler.. bağlama şeklini gördüm .
çok güzelsin Maşallah..:nazar:

çok güzel olmuş bone toka broş harika
inşalllah burda böyle güzel şallar bulabilirim bende

razis cok güzel anlatmissin canim modelide begendim böyle yuvarlarlayipda hic yapmamistim iyi fikir oldu keske su abiyenin üstüne yaptigin modeli sag yan taraflarindanda cekseydin

yalniz canim birsey diyecem lütfen kirilma ama disarida basini örtüp tshirtle dolaniyormusun? eger cevabin evetse resimlerini koymanda mahsur yok ama hayirsa burayada bu sekil koyma istersen daha uygun olacak, ve esarbin boyun kismini örtmüyorsun sanirim öyle daha rahat geliyor ama bu anlatilimli resimlerdede boyun biraz fazla acik umarim söylediklerimi iclenmessin benim görüsüm senin icin farkli olabilir kimseye ne hocalik yapmak isterim nede kisitlamak

ayrica brosunda cok güzel onu türkiyedenmi aldin yoksa burdaki bir dükkandanmi?

razis cok güzel anlatmissin canim modelide begendim böyle yuvarlarlayipda hic yapmamistim iyi fikir oldu keske su abiyenin üstüne yaptigin modeli sag yan taraflarindanda cekseydin

yalniz canim birsey diyecem lütfen kirilma ama disarida basini örtüp tshirtle dolaniyormusun? eger cevabin evetse resimlerini koymanda mahsur yok ama hayirsa burayada bu sekil koyma istersen daha uygun olacak, ve esarbin boyun kismini örtmüyorsun sanirim öyle daha rahat geliyor ama bu anlatilimli resimlerdede boyun biraz fazla acik umarim söylediklerimi iclenmessin benim görüsüm senin icin farkli olabilir kimseye ne hocalik yapmak isterim nede kisitlamak

ayrica brosunda cok güzel onu türkiyedenmi aldin yoksa burdaki bir dükkandanmi?

Canim öncelikle cok tsk ediyorum..abiyedeki basörtümü dügünde yapmistim sadece dügündeki resimlerden koydum istersen onuda anlatabilirim...Estafurullah alinmadim söylediklerinee..disarda tsörtle gezmiyorum badi giyyorum uzun kollu..Burasi kadinlar icin bi site oldugu icin bilmiyorum bi mahsuru olur yada olmaz diye dusunmedim ama uyardigin icin cok tsk ederim bundan sonra dikkat ederim canimm hicc alinmadim söyledigine bununda altini cizerek söyliyim..boyunlu badilerde giyyorum ama genelde boyunsuz oluyorr yaz aylarida geldigi icin genelde boynum acik yapiyorum resimde gordugun ev halii öyle hayatta sokaga cikmiyorumm..cok cok tsk ederim uyardigin icin bundan sonra daha dikkat edicem..kaydirigubbakcemile5
Brosumu türkiyeden aldim malesef burda öyle güzel ve büyük bulmak cok zorr..

Canim öncelikle cok tsk ediyorum..abiyedeki basörtümü dügünde yapmistim sadece dügündeki resimlerden koydum istersen onuda anlatabilirim...Estafurullah alinmadim söylediklerinee..disarda tsörtle gezmiyorum badi giyyorum uzun kollu..Burasi kadinlar icin bi site oldugu icin bilmiyorum bi mahsuru olur yada olmaz diye dusunmedim ama uyardigin icin cok tsk ederim bundan sonra dikkat ederim canimm hicc alinmadim söyledigine bununda altini cizerek söyliyim..boyunlu badilerde giyyorum ama genelde boyunsuz oluyorr yaz aylarida geldigi icin genelde boynum acik yapiyorum resimde gordugun ev halii öyle hayatta sokaga cikmiyorumm..cok cok tsk ederim uyardigin icin bundan sonra daha dikkat edicem..kaydirigubbakcemile5
Brosumu türkiyeden aldim malesef burda öyle güzel ve büyük bulmak cok zorr..

ev hali oldugu belli canim sen yoksam biraz daha kokossun kiyafet seciminde :) haklisin kadinlar arasi ama goggleden bile resimleri bulabiliyorsun üyesi olman gerekmiyor görmek icin zaten onun icin biz genellikle yüzümüzü falan karaliyoruz, hani sapiklar falan oluyoya mafoldumben

o dügünlük esarbin sag tarafi ilgimi cektide, acaba bant gibide o koyu mavi onlari kenarda dügümlemi birlestirdin sirf onun görüntüsünü cözemedim ben

ev hali oldugu belli canim sen yoksam biraz daha kokossun kiyafet seciminde :) haklisin kadinlar arasi ama goggleden bile resimleri bulabiliyorsun üyesi olman gerekmiyor görmek icin zaten onun icin biz genellikle yüzümüzü falan karaliyoruz, hani sapiklar falan oluyoya mafoldumben

o dügünlük esarbin sag tarafi ilgimi cektide, acaba bant gibide o koyu mavi onlari kenarda dügümlemi birlestirdin sirf onun görüntüsünü cözemedim ben

evet ben bu site sayesinde kokos oldum birazcikk...:eek::eek:..bende dusundum karalamiyida resim cok oldugu icin ugrasmak istemedim acaba silsem yönetim tarafindan elestiri alirmiyim..haklisin internet sapigii cokkk...fisfisfisfisfisfis

Elbisenin saliydi mavi gibi olan ince tül..önce giri salimi yaptim ustundende onu ince kat yaparak sac bandi gibi ayni uzunlukta bagladim altan..sonra gri renkli salin uzun kismiyla mavi renkli salin iki tarafinida ile doladim resimde gordugun sekilde kenarda birlestirerik dügümledim...ve igneyle öyle bir sekil verdim topladim daginik bir sekilde igneyle...ayy cok uzun oldu canim anlamadiysan eger bi gun resimli dekilde anlatirimmmafoldumbenmafoldumben

merhaba arkadaşlar ben yeni kapandım ve bağlama şekillerini pek bilmiyorum yeni veliyim ve çalışıyorum ve biraz bakımlı olmam lazım bu paylaşım alanı çok süper olmuş herkezin eline sağlık inanılmaz derecede harikasınız kızlaaarrrrr tek tek çok çok teşekkür ediyorum hepinize

Dügün icin falan isteyen arkadaslara...ben günlük normalde kullanmak icin yaptimm yazlari cok rahat oluyor...kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Dügün icin falan isteyen arkadaslara...ben günlük normalde kullanmak icin yaptimm yazlari cok rahat oluyor...kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

raziş. bu modelde çok güzel..yerimseniben
senin yüzün yuvarlak olduğu için çok güzel gidiyor..
ama benim yüzüm uzun ve bu model bana gitmeyecek gibi.senağlama
dün turkuaz.şal aldım içine beyaz ve turkuaz bone aldım.. denemedim ama bir ara dener resmini pylaşırım...
şimdimisafirlerim var.. kaşturmaca içerisindeyim..delikafadulden

razisim cok hos olmus nasil ettin bunu ne sekil doladin :)

raziş. bu modelde çok güzel..yerimseniben
senin yüzün yuvarlak olduğu için çok güzel gidiyor..
ama benim yüzüm uzun ve bu model bana gitmeyecek gibi.senağlama
dün turkuaz.şal aldım içine beyaz ve turkuaz bone aldım.. denemedim ama bir ara dener resmini pylaşırım...
şimdimisafirlerim var.. kaşturmaca içerisindeyim..delikafadulden

tsk ederim canim..Hayirli olsun insallah guzel günlerde kullanirsin..bekliyoruz resimlerini:lepi:

razisim cok hos olmus nasil ettin bunu ne sekil doladin :)

canim noraml kenarda dügüm yaparak birlestirdim be döndürdüm dügümün atrafina yuvarlak sekilde doladim ve igneyle tutturdum:lepi::lepi:

Ümmetimin son dönemlerinde bir takım adamlar olacaktır. Erkekler gibi eğerlerin (bineklerin) üzerine binip cami kapılarına ineceklerdir. Hanımları ise giyinik uryandır, (giyinik çıplaktır), başları üzerinde arık deve hörgücü gibisi vardır. Onalara lanet edin. Zira onlar lanet olunmuşlardır”. (Ahmet b.Hambel - müsned nr.6786, Ibn-i Hibban sahih nr:5655-7347)

Ümmetimin son dönemlerinde bir takım adamlar olacaktır. Erkekler gibi eğerlerin (bineklerin) üzerine binip cami kapılarına ineceklerdir. Hanımları ise giyinik uryandır, (giyinik çıplaktır), başları üzerinde arık deve hörgücü gibisi vardır. Onalara lanet edin. Zira onlar lanet olunmuşlardır”. (Ahmet b.Hambel - müsned nr.6786, Ibn-i Hibban sahih nr:5655-7347)

bu hadisi hocamiz cok derdi onun icin topuz yapmaktan kacinirdim simdiyse bende yapiyorum malesef ama asagidan yapiyorum basimin hizasini gecmiyecek sekilde, ki hadisde baslari üzerinde diyor

X