Bebekleriniz kac saat uyuyor gunde?

story

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2007
27
0
47
Kizlar benim 53 gunluk bebegim var, soz zamanlarda gunde 10-11 saat uyuyor, sizce normal mi? Sizinkilerin uyuma duzeni nasil?

Canım toplam gün içinde mi 10 -11 saat uyuyor yoksa sadece gündüzleri mi?Benim kızım 5.AYININ İÇİNDE GECELERİ TOPLAM 9 SAAT FALAN UYUYOR GÜNDÜZLERİ DE 1 YA DA 2 SAAT BAZEN HİÇ UYUMUYOR

10 saat dediğin aralıksız mı canım anlamadım toplam mı
benim kızım 4 aylık gece 10 saat filan gündüzde parcalı olarak üç saat filan uyuyor bazen gündüz sadece yarımsaat filan uyudugu oluyor

benımde oglum 54 gunluk gunduzlerı degısıyor bazen bırkac saat uyurken bazen hıc uyumuyor.gecelerı ıse genelde aralıksız 4-5 saat uyuyor uyanıp mamasını yedıkten sonra tekrar uyutuyorum.cunku benım bebegım ne kadar uykusuz kalırsa o kadar zor uyuyor.bende ıkı uyku arasını cok uzatmıyorum.yarım saat bır saat ıcınde tekrar uyutuyorum.

geceleri 12 saat uyuyor bu zaman diliminde 4 kez felan uyanıp emiyor..gündüzleride 1,5 saat arayla 40 dakika kadar uyuyor..

az uyuyomus normalde 2 ayık bebegın 17 18 saat uyuması gerekırmıs.

bnm oglusum gecelerı 8 saat gunduzlerıde bolunerek toplam 3 saat fıln uyuyo 3,5 aylık bebegım

3 ay 22 günlük bebeğim gece 2 ile sabah 7 arası kesintisiz 5 saat 7 den sonra 2 saatde 1 yemek molalarıyla 12 ye kadar toplam 10 saat öğleden sonra yine gece 2 ye kadarda yemek sonrası yarım saat yada 15 dakika şekerlemelerle kaç saati buluyor bilmiyorum

Son düzenleme:
benım oglum 2 ay 16 gunluk aksam mamasını yer 7-8 gıbı yatıyo kesentısız saat 1 de uykuda mız mız ses cıkarıyoo bende kalkıp mama hazırlıyom uykudayken mamasını verıyom yatagına yarıtrıyom bu sefer satta 4 de yıne mızmızlanıyo uykudayken bende kalkıp tekarra verıyom mamasını yatıyo sabbah da 6 7 gıbı kalkıtyo 1 saat felan uynık kalıyo tekrar ytuırıyorumm 2 saat felan yatıyo sonra mama yıyıp sabbah saat 10 gıbı uykuya dalıncaaa bazen 5-6 saat kesıntısız yatar ben mızmızlandıgı zamn mamasını verırım tejkrar yatar aksam 5-6 gıbı kalkınca bıraz oynarım oglumlaa bıraz oyalanırr tekrar 7 -8 gıbı yatar

Benim soyledigim toplamdaydi, hatta gözlerinin alti sisti, neden uyuyamiyor anlamis degilim, kahve vs.. falan da icmiyorum....Gece guzel uyuyor, yalniz ben mama vermiyorum, benden besleniyor...Doktora gidecegiz haftaya, ona da soracagim kizlar...Cok uzuluyorum bu duruma...

Canım benim kızımda gündüzleri hiç uyumuyor uykuyla pek arası yok maalesef bazen yarım saat bazen bilemedin bir saat

benım oglum 2 ay 16 gunluk aksam mamasını yer 7-8 gıbı yatıyo kesentısız saat 1 de uykuda mız mız ses cıkarıyoo bende kalkıp mama hazırlıyom uykudayken mamasını verıyom yatagına yarıtrıyom bu sefer satta 4 de yıne mızmızlanıyo uykudayken bende kalkıp tekarra verıyom mamasını yatıyo sabbah da 6 7 gıbı kalkıtyo 1 saat felan uynık kalıyo tekrar ytuırıyorumm 2 saat felan yatıyo sonra mama yıyıp sabbah saat 10 gıbı uykuya dalıncaaa bazen 5-6 saat kesıntısız yatar ben mızmızlandıgı zamn mamasını verırım tejkrar yatar aksam 5-6 gıbı kalkınca bıraz oynarım oglumlaa bıraz oyalanırr tekrar 7 -8 gıbı yatar

masallah arkadasım cok sanslısın valla.benımkı gunduz uyumamak ıcın resmen mucadele edıyor benımle.ben uyutup yatırıyorum o arkamdan uyanıyor.yemek bıle yapamıyorum

merak etme ben doktora sordum gece uykusu duzenlı daha ne ıstıyorsun dedı.gunduz uyumayabılr dedı.aralıksız 4-5 saat uyuyorsa tamam ıste dedı.

Vallahi ne güzel uyuyormuş bebeğiniz . benim ki 2 aylık oldu malesef gündüz pek uyumuyor hele bugün hiç uyumadı . anlayamadığım şey uykusu var sürekli gözlerini kaşıyor göz kapakları kızarıyor ama uyuyamıyor . gecede yatar emmek için 2 kez kalkar . günde toplam uykumuz 10 - 12 saat . bir de şu var bugün uyumadıysa yarın gündüz uyur . 2 günde bir gündüz uykusu uyuyor bir düzenimiz yok :KK43:(( Acaba mama verdiğiniz için fazla uyuyor olabilir mi ?

Vallahi ne güzel uyuyormuş bebeğiniz . benim ki 2 aylık oldu malesef gündüz pek uyumuyor hele bugün hiç uyumadı . anlayamadığım şey uykusu var sürekli gözlerini kaşıyor göz kapakları kızarıyor ama uyuyamıyor . gecede yatar emmek için 2 kez kalkar . günde toplam uykumuz 10 - 12 saat . bir de şu var bugün uyumadıysa yarın gündüz uyur . 2 günde bir gündüz uykusu uyuyor bir düzenimiz yok :KK43:(( Acaba mama verdiğiniz için fazla uyuyor olabilir mi ?

cnm takma kafana benim kızda 2 aylıkken tıpkı senin anlattığın gibiydi bir gün güzel uyursa ertesi günü uyumazdı gözleri kızarırdı yakında girer düzene biz 7 aylık olduk artık suan düzenli olarak uyuyor. seninkide düzelir umarım...:emir_bebek:

X