beyaz ten için allık önerileriniz

eylultamer

Nirvana
Kayıtlı Üye
31 Mart 2008
916
14
selam Arkadaşlar ,

beyaz tenliyim , allıksızda peynir gibiyim a.s önerebileceğiniz allık renkleri ve markaları nedir , paylaşırmısınız benimlede lütfen ..

ben de beyaz tenliyim. pembeleri kullanmayı seviyorum. ama ben simden hiç hoşlanmam allıkta. doğal durmuyomuş gibi geliyo bana parıl parıl olunca. body shopun krem allığını kullanıyorum. çok doğal çok tatlı bi rengi var. hassas bi cildin varsa da rahat rahat kullanabilirsin. işte resmi de bu;
lg_krem_allik.jpg

bende beyaz tenliyim beyaz tene sadece seftali tonlardaki allıgı yakıstırıyorum.ben maybelline in 137 nolu allıgını kullanıyorum cok memnunum tavsiye ederim.

bende beyaz tenliyim her allığı da kullanamıyorum badana gibi yapay duruyor cart olmayan ten rengine yakın pembe tonlarını tavsiye ederim, niveanın soft blushın güzel bir pembe tonları var. Ancak bendekinin numarası silinmiş okuyamıyorum.

ben de beyaz tenliyim , bronz ve şeftali tonlarından asla caymam...

bence beyaz tenlilere en cok bu tonlar gidiyor ...

Avon true colour "Rose Lustre" Bir arkadaşıma sormuştum yanakların kendiliğinden mi böyle pembe diye bunu kullandığını söylemişti.

Avon true colour "Rose Lustre" Bir arkadaşıma sormuştum yanakların kendiliğinden mi böyle pembe diye bunu kullandığını söylemişti.

gerçekten güzel bi rengi var çokta doğal duruyo ama önceden simsizdi sonradan simli üretmeye başladılar:KK43: ben sevmiyorum öyle.. ama simli seven varsa mutlaka tavsiye ederim. çok güzel bi renk a.s

ben de beyaz tenliyim ama allık kullanamıyorum sivilceler suratımı yeteri kadar pembe gösteriyor zaten bir de allık sürünce pancar gibi oluyorum :KK43:

aynen ben de süt gibiyim. maybelline köpük allığı kullanıyorum.rengi en açık olan pembe. yanımda değil allık o yüzden no veremiyorum. çok hafif doğal gibi. sanki soğuk havada üşümüşsün

ben de beyaz tenliyim. pembeleri kullanmayı seviyorum. ama ben simden hiç hoşlanmam allıkta. doğal durmuyomuş gibi geliyo bana parıl parıl olunca. body shopun krem allığını kullanıyorum. çok doğal çok tatlı bi rengi var. hassas bi cildin varsa da rahat rahat kullanabilirsin. işte resmi de bu;
lg_krem_allik.jpg

ben body shop düşünüyorum.bunun şeftali tonları war mı renk seçenekleri nasıl canm bi de fiyatları nasıl yardımcı olursan sewinirim.a.s.:enbuyukkk:

kesinlikle seftali tonları cok ii gidiyor ben de bir beyaz tenli olarak seftali tonunun cok doğal durduğunu söyleyebilirm. flormar kullanıyorm mat istelik parlamıyor da cok doğal yani

bende beyaz tenliyim ve makyaj yapmasını hiç beceremem bana yardımcı olur musunuz beyaz tenliler far kalem ruj hangi tonları kullanmalılar:uhm:

:asigim:kızlar bence söle yapaınn seftalı tanunda m.d marka allık şik bı yere gıderken cok seksı bı hava werıyo gunlukde maxfaktorun gül kursu cok gusell ben öle yapıyorumm herkess makyajım, bebk gıbı dıyo bıdee allagın altına hafıf toz pudra sürün elınızle dagıtınn cok gusel oluyoo kıslarr

kızlar,allık seçmeden önce çıplak yanaklarınızı bıraz çimdikleyin.oluşan pembe tonları sizin en doğal allık renginizi verir.yani en doğal yanak görüntüsü pembedır.allık seçerken bide ışıltılı değilde mat allıkları tercih edin.ışıltılı urünler ;yüzde gözenek,akne veya leke gibi problemlerin dahada fazla görünmesine sebep olur.beyaz tenliler soft,pudra pembesi gibi renkleri,buğday tenliler daha şeftali pembeleri,esmer tenliler ise daha kırmızı pigmentli pembeleri tercih etmelidirler.terracota gibi bronz olan ürünler hiçbirzaman yanaklara sağlıklı bir görüntü vermez.o tarz brozlaştıcı ürünleri alın,burun ve elmacık kemikleriniz üzerinde güneşlenmişsiniz havası verir gibi uygulayıp,üzerine yine doğru renk bir pembe allık uygulayın.emin olun inanılmaz sağlıklı ve taze görüneceksiniz.bir bebek gibi.........

ben body shop düşünüyorum.bunun şeftali tonları war mı renk seçenekleri nasıl canm bi de fiyatları nasıl yardımcı olursan sewinirim.a.s.:enbuyukkk:

ben seftali gormedim canım krem allıkta. pembe ve koyu pembe şeklindeydi sanırım. ama emin de değilim gözümden kaçmıştır belki. normalde fiyatları 23 ytl, indirimde 11 ytl :lepi:

tarçınn a katılıyorum beyaz tene çok güzel oluyor bence pembe allık, bebek yanağı gibi :eek: bodyshopn allıkları da çok güzel ama ben toz olanları daha çok seviyorum Şeniz ( toz allıklarında gördüm şeftali tonu, hatta arkadaşım kullanıyor çok güzel bence)

şeftali tonları çok iyi gidiyor ama yazın dikkat edin güneşte kızaran bir beyaz tenliyseniz sürdüğünüz allıkla iyice domates olursunuz.o yüzden ben yazın dışarı çıkacağım zaman sadece güneş losyonu ile yetiniyorum.Zaten güneşte yanaklarım yeterince kızarıyor..Normal zamanlar için şeftali tonları ve açık pembe

bence beyaz tene pembe allık süper duruyo.. ben bayılıyorum valla,bende pembe allık çok kötü duruyo ya..

X