Medical Park Göztepe Hakkında

kızlar herkese iyi haftalar umarım bu hafta hepimiz için iyi geçer...
Melekcim umarım bu haftada bebeğin keyifle içinde kalır:)
sağlığında sorun olanlar iyileşir.
testlerin sonuçlarıo hep iyi çıkar vsv vsvs vss

iyi dileklerle güzel bir hafta diliyorum herkese....

Kendinize iyi davranın stres yokkk:)

İyi olmaya çalışıyorum. Bilenler var kızkardeşimde hamile ve 40 haftasını doldurdu artık. Ama kızdan bende olan sancının onda biri yok :CüvCüv:

Doktor demiş Pazartesi gel sunni sancı verelim zamanın geldi geçiyor demiş. Yarın serüven başlıyor. Ve ben kardeşimin bu zamnında yanında olamayacağım için çok üzgünüm :nazar::teselli:

Kızlar dua edin kardeşime çok sancı çekmeden açılması olsun kolay doğumları olsun.:Saruboceq:

melekcim teyze olacaksın insallah bugunn. telefonla da olsa yanında olacaksın kızkardesinin. kısmet boyleymis allah saglıkla ikinizinde bebeklerini versinde sonra bol bol yan yana gelirsiniz.
kolay bir dogum olur insallah

Kızlar saolun iyi dilekleriniz için. Şimdi aradım hastanede meşgule çevirdi. Sancısı gelmediği için doktor açılma var mı diye kontrol edecekti. Bazı doğumlar bikaç gün sürebiliyormuş.Umarım çabucak doğurur.

dr. can beyin hastasıyım kendisinde çatı muayenesi olan var mıı bu hafta 36. haftam sanırım bu hafta kontrol edilecek

kızlar geçen perşembe ki maratonumu biliyorsunuz...çok şükür birşey çıkmadan dönmüştüm...ancak cuma sabahı çamaşır toplarken aniden sol kasığımdan sol dizime kadar vuran, yürütmeyen, hareket ettirmeyen çok acı veren bir sancı geçirdim...evde yalnızdım ve acayip panikledim...olduğum yerde 15 dakika kalakaldım...neyse o günü yatarak geçirdim...cumartesi günü bu kez acaba problem böbrekmi diyerekten ürolojiye gittim...idrar tahlili, kültürü ve üriner sistem ultrasonu çekildi...tahlilde bir şey çıkmadı...kültür ve ultarson yarın...tekrar aynı sancıyı yaşamadım..yalnız kızlar benim bebeğin hareketlerinde değişiklik var..artık yer değiştirmiyor / kendini bir yere toplamıyor...sabit yerinde küçük vurma hareketleri yapıyor...hani ilk hissetmeye başladığımız günlerdeki gibi hissediyorum hareketlerini...acaba yeri daraldı diye mi iyice...32. haftama girdim bugün...perşembe nst ye girmiştim..birşey olsa ortaya çıkardı herhalde....doğurana kadar bitmeyecek bu endişe anlaşıldı...melekcim canım çok geçmiş olsun, kardeşine de bir avazda doğumlar diliyorum....

Hayat Medicana Bahçelievlerde canım.

Kızlar kardeşim hastaneden aradı. Hiç açılması yokmuş. 40+2 de bugün. Doktor sezeryan istiyorsan hemen alalım istemiyorsan en geç Perşembe almam gerek demiş. Perşembeye kadar açılma sancı beklenecek gelmezse Perşembe önce sunni sancı o da olmadı sezeryanla alınacak. Destek olan herkese tşk.ler

dr. can beyin hastasıyım kendisinde çatı muayenesi olan var mıı bu hafta 36. haftam sanırım bu hafta kontrol edilecek

Can beyin hastası çok burda ama senin haftana gelebilen yok. O yüzden deneyimlerini sen bizimle paylaşırsan seviniriz.

kızlar geçen perşembe ki maratonumu biliyorsunuz...çok şükür birşey çıkmadan dönmüştüm...ancak cuma sabahı çamaşır toplarken aniden sol kasığımdan sol dizime kadar vuran, yürütmeyen, hareket ettirmeyen çok acı veren bir sancı geçirdim...evde yalnızdım ve acayip panikledim...olduğum yerde 15 dakika kalakaldım...neyse o günü yatarak geçirdim...cumartesi günü bu kez acaba problem böbrekmi diyerekten ürolojiye gittim...idrar tahlili, kültürü ve üriner sistem ultrasonu çekildi...tahlilde bir şey çıkmadı...kültür ve ultarson yarın...tekrar aynı sancıyı yaşamadım..yalnız kızlar benim bebeğin hareketlerinde değişiklik var..artık yer değiştirmiyor / kendini bir yere toplamıyor...sabit yerinde küçük vurma hareketleri yapıyor...hani ilk hissetmeye başladığımız günlerdeki gibi hissediyorum hareketlerini...acaba yeri daraldı diye mi iyice...32. haftama girdim bugün...perşembe nst ye girmiştim..birşey olsa ortaya çıkardı herhalde....doğurana kadar bitmeyecek bu endişe anlaşıldı...melekcim canım çok geçmiş olsun, kardeşine de bir avazda doğumlar diliyorum....

canım yaa doktoruna bır ac soyle yıne ıstersen ama bebek demekkı bas asagı donup dogum pozısyonuna gırmıs. Genelde bende hareketlerını bu sekılde hıssedıyorum zaten. Sabıt yerlerde genelde tekme seyırme seklınde falan. Saatte 4 defadan az gelen sancılardan korkmayın dıyor doktorlar ısrarla ve nette de boyle yazıyor.Çok panik yapma bebeğinde etkilenmesin.

Son düzenleme:

Kızlar kardeşim hastaneden aradı. Hiç açılması yokmuş. 40+2 de bugün. Doktor sezeryan istiyorsan hemen alalım istemiyorsan en geç Perşembe almam gerek demiş. Perşembeye kadar açılma sancı beklenecek gelmezse Perşembe önce sunni sancı o da olmadı sezeryanla alınacak. Destek olan herkese tşk.ler
allah sabır versin ama çok uzatmasın sezeryan olmıcam diye....Allah kurtarsın canım...

canım endişelerini anlıyorum.Allah sabır ve kuvvet versin sanada.Umarım herşey yolundadır.Bir an önce vakit geçsede sağlıklı şekilde bebeklerinizi kollarınıza alsanız.Sizle sevinip sizle stres oluyorum bende...

nestle çok geçmis olsun. benimde ilk hamililegimde bobrek sorunum olmustu 7,5 aylıkken falan. hatta zaman geçtikce bebek bobregeçok baskı yaparsa idrar çıkısını dısarı vermemiz gerekir demisti dr. çok korkmustum. yani yandan delik acılıp torbaya dolma islemi olacaktı . ama allahtan bebegim uç hafta erken geldi kuveze bile girmedi kilosu boyu herseyi c igerleri yerindeydi benide kurdtırdı bunlardan. dolasıyılyla boberk sorunu olsa zaten belin sırtın vs agrır. senin kasıktan dize giden bir agrı? ne olabilir can bey le konustunmu peki kendisinin haberi varmı bu kramp olayından ? konusmadıysan bence danıslmalısın. damarlarla ilgili bir sorun yada pıhtılasma vs de olabilir belki .
32 haftadan sonra iki haftada bir mi cagrııyor dr =?

melek kardesinin azmine hayran kaldım normal dogurma istegine. ben acı cekip normal doguramama ihtimalini goze alamazdım madem acı cekeceğim sezaryan olsun derdim. ama gercekten çok diretmesin sezaryan diye allah korusun 40+ larda yani .
insallah bugun falan kendiliinden gelir bebek.

kızlar herkese merhaba ;

25 Aralık - saat 14.00 : 3.seminer varmış,

ilgilenenlere duyurulur...... biraz önce tel arayıp bildirdiler.

Evet benide aradılar. Yaa o gün kontrolüm var. Gökmen beye sölesem izin verir mi acaba oturmama..mirmirmirmir

yok gelemem zatende benımkı avuntu işte.. Hayat senın gercek adın ne guzelım ya bır tek senın kını bılmıyorum.
Zaaten gıtsem Persembe kardesımın dogumuna gıderdım senağlama

İsmim Şule :))))
Beni de aradılar ama gitmeyeceğimi söyledim.Ben bu aralar çok üşüyorum karın bölgem hep soğuk bu nedenle karnımın alt tarafında hepbir sancı var iki gündür.Yatınca geçiyor daha doğrusu ısınınca ama gezinmeye başlayınca tekrar başlıyor.Evde kaloriferde yanıyor ama nerde üşütüyorum bilmiyorum.

aman sakın üşütmne. Bak hamileyken ne kadar çok üşütürsen bebek dogunca o kadar cok gazı oluyormus. Benım gecen sene doguran arkadasım bebegım gazlı olmasın dıye yazın ortasında corap gıyıyordu valla.

İYİ MİSİNİZ DİYE GİRİP BAKIYORUM...HADİ KENDİNİZE İYİ BAKIN...

Melekcim bana dua edin bebek çalışmalarına başladık.Beklemeye gerek yok, zaten ötekide bir seneden sonra olmuştu.Dr da korunmayın dedi.Dua edin çok uzun sürmeden sağlıklı bir bebeğim olsun.Sizin dualarınız kabul olur şimdi...:)

X