Medical Park Göztepe Hakkında

şimdi baktım hastane sitesinde buldum. cvleri var. bi ara açılmıyordu ama düzelmiş. ben birazcık cemil ipekçiye benzettim:) doktor konusunda çok kararsızım. birazda şans galiba. bnim doktorum yeditepedeydi ama boş kese olmasına rağmen anlayammıştı. Bu nedenle hepsini denemeyi düşünüyorum:)

hayatım can şener doktorun adı..benim doktorum..kısmetse 31 inde doğuracağım..o cemil ipekçiye benzer halinde değil şimdi..bıyığı filan yok..ben de görünce şaşırmıştım resme pek benzemiyor...işinin ehli, riske atmıyor asla hastayı..sorduğun soruları cevaplar...bazen huysuzlanır..tatlı sert biri işte...karısıda aynı hastanede anestezi doktoru...yarın kontrolüm var...mehtap hanım a gelince 3 ay önceye kadar onun hastasıydım...hiç muayene saatinde girdiğimi hatırlamıyorum....mutlaka 1-1.5 saat bekliyorsun...ama kötü bir doktor değil..ama kafası karışık..biraz da senin yönlendirmen gerekiyor...diğer iyi bir doktor da gökmen bey....kalanı hakkında ise fikrim yok...

evet can şener benimde dr um çok memnunum.gökmen ve can bey hastanenin en ilgili dr ları bence :)

bugun baska bır topıcde terken nıcklı arkadasımızla konustum o da Mehtap hanımın eskı hastalarından.. 37 haftada gebelık zehırlenmesı nedenıyle dogum yapmıs ama medıpolde leyla hanımda.Mehtap hanımı degıstırende baya kısı var...

arkadaslar bende hamile kalmadan 2 cm boyunda miyom vardı gebelikle 4 cm olmuşdu durmuşdu sonra 6 cm olmuş malesef seval hanıma gidiyorum medipole eskiden çok ilgiliyken şimdi tutarsız konuşuyor geçen 4 cm ken daha büyümez artık görünmüyo bile ultrasonda demişdi bgn kocaman olmuş plesentaya yaklaşmış falan dedi üff ya hastane ve doktor değiştircem bu hastanede kimi tavsiye edersiniz sorunumda miyom riskli gebelikde iyi doktor arıyorum

arkadaslar bende hamile kalmadan 2 cm boyunda miyom vardı gebelikle 4 cm olmuşdu durmuşdu sonra 6 cm olmuş malesef seval hanıma gidiyorum medipole eskiden çok ilgiliyken şimdi tutarsız konuşuyor geçen 4 cm ken daha büyümez artık görünmüyo bile ultrasonda demişdi bgn kocaman olmuş plesentaya yaklaşmış falan dedi üff ya hastane ve doktor değiştircem bu hastanede kimi tavsiye edersiniz sorunumda miyom riskli gebelikde iyi doktor arıyorum

benisec doktor seçimi önemli bir konu. Bildiğim kadarıyla Medipolde Hakan bey var riskli gebeliklere bakan. Medical de ben Gökmen beye gidiyorum. Benimki de riskli bir gebelik, hamileliğim 1 aydan fazlasını yatarak geçirdim ve hala yatıyorum erken doğum riskimden dolayı. Gerçi bende ki problem serviks boyu ile alakalı. Burda Can beyinde hastası çok ve memnunlar... Umarım sağlklı bir şekilde bebeğini alırsın kucağına...

merhaba arkadaslar

16 haftalığım. doktorumu değiştirmek durumunda kaldım. medical parkı aradım ama diğer tüm doktorlar cok doluylu. banu çiftçi diye bir bayana gittim. güleryüzlü biri. acaba onun hastası olan varmı... bana bilgi verebilriseniz cok memnun olurum.... tesekkürler

arkadaşlar merhaba, c.tesi mehtap hanıma gitmiştim kürtaj sonraı muayene omlak için. 11:40 dı randevum fakat saat 13:00 kadar beklemem gerekiyordu. zamanım olmadığımdan başka yere gittim. önümde çok hastası vardı. genel de hep böylemi olur yoksa benim şanssızlığımmıydı. yazıları okudum da can bey de iyi bir doktormuş sanırım. soyadı nedir
can sener benimde dr um çok memnunum kendisinden. ben genelde zamanında giriyorum yanına nadiren mudahelesi vs acilen çıkmıs oldgu için birikme oluyor ama nadiren dedgim gibi. ve size bakması gerekiyorsa kapıda yuz kisi olsa da hiç acele ettirmiyor bana yapmıdı en azından hiç hastalar bekliyor diye acilen çıktıgımı bilmioryum yanından

şimdi baktım hastane sitesinde buldum. cvleri var. bi ara açılmıyordu ama düzelmiş. ben birazcık cemil ipekçiye benzettim:) doktor konusunda çok kararsızım. birazda şans galiba. bnim doktorum yeditepedeydi ama boş kese olmasına rağmen anlayammıştı. Bu nedenle hepsini denemeyi düşünüyorum:)

yok kesinlikle cemil ipekciye falan benzemiyor biraz entel bir dr kulagında kocmaan halka kupesi ve elinde kocman yuzukleri var:) o resim oldukca eski sanırım. bende ilk gorunce çok sasırmıstım.

hastanenin zamlanan dogum fiyatları ile ilgili bilgi alan olursa paylasırsa çok sevinirim. sayet benim daha çok var sormam bile gittigimde abes olur sanırım:)

benisec doktor seçimi önemli bir konu. Bildiğim kadarıyla Medipolde Hakan bey var riskli gebeliklere bakan. Medical de ben Gökmen beye gidiyorum. Benimki de riskli bir gebelik, hamileliğim 1 aydan fazlasını yatarak geçirdim ve hala yatıyorum erken doğum riskimden dolayı. Gerçi bende ki problem serviks boyu ile alakalı. Burda Can beyinde hastası çok ve memnunlar... Umarım sağlklı bir şekilde bebeğini alırsın kucağına...

gökmen bey nasıl yani riskli gebelik konusunda? birde can beyde riskli gebelikde tecrübesi varmı sanırım oda medikalde korkuyorum çok ya bu miyomdan dolayısenağlama

Medical yeni bir hastane olduğu için henüz burda topicde öyle bir durumla karsılasmadık.. Benım rıskım var ama ınsallah da yogun bakım unıtesının kapısından bıle gecmek durumunda kalmam.. Ama yogun bakım unıtesı var ve ıyı bır hastane..
Gokmen bey sonucta benım rıskımı farkettı ve onlemlerımızı alıyoruz.. Karar sana aıt.. Medıpole gıdıyorsun madem Hakan beyı neden dusunmuyorsun dıye sormustum..

Bu arada bı tek Banu hanımın randevuları bos herhalde.. Daha oncede yazdıgım gıbı benım doktorumda Can bey gıbı acıl mudahalaleler olmadıgı surece bekletmıyor randevularda ve zaman ayırıyor..

hayatım hemen endişelenme...ben hamile kalmadan önce 2 kere myomektomi ameliyatı geçirdim...hamile kaldığımda hatırı sayılır bir çikolata kistim vardı...yine hamileliğim boyunca saptanan 3 myomum oldu...öncelikle şunu söyleyeyim her ölçüm birbirini tutmuyor...bugün 4 mm olana yarın 6 mm diyorlar...iyi bir görüntüleme merkezinde baktırmanı öneririm öncelikle bu 1...ayrıca myomların büyük bir bölümü hamilelik ilerledikçe küçülüyor ve kayboluyor..kaybolmamışlarsa sezaryanla yapılan doğumlarda temizleniyorlar...bu arada senin myom ölçülerinin cm olduğuna emin misin? mm olmasın sakın...bunların dışında myomları büyüyen bir çok hamile kadın hiçbir sorunla karşılaşmadan doğuruyor..çok az bir bölümünde kanama ve diğer ağır komplikasyonlar görülüyor...benim sana tavsiyem sonomed gibi iyi bir görüntüleme merkezine git...daha sonra da en az 3 doktorla o ultrason sonuçlarını paylaş...bence sorunsuz geçecek hamileliğin lütfen endişelenme...

bu arada hamilelik ilerledikçe myomlar görüntülenemez oluyor...o yüzden kendi myomlarımın durumundan şu an için haberim yok...doktorum can bey sezeryan için açıldığında saptarsam temizlerim dedi...35 haftalık hamileyim şu anda ve herhangi bir sorun yaşamadım..

nestle canım senınde mı var cıkolata kıstı.. Benım ılk muaynemde Mehtap hanımda demıstı sol tarafında ıkı tane cıkolata kıstın var demıstı.. cıkolata kıstının ne oldugunu ılk o zaman duydum hatta bana ıyıkı hamıle kalmıssın bız cıkolata kıstı olanlara hamıle kalmalarını onerıyoruz dedı..

Gokmen beye sordum gecen ne oldu acaba benım cıkolata kıstlerı dedım.. artık goremeyız dedı ben normal dusunuyorum dogumu ama bu cıkolata kıstlerı ılerde problem olacaksa da sezeryan olayım dıyorum.. Gokmen bey ay sonunda konusuruz dogum seklını dedı..

sağolun arkadaslar ya doktorum hep 2 cm ölçerdi hamilelikden önce sonra 4 e çıktı şimdi 6 dedi işde canımı sıktı erken doğum riskinden bahsetti ben renkli dopler çektircem bu ayın sonunda zeynep kamilde randevum var orda söylesem miyoma kan akışına bakabilirmiyiz diye çekerler herhalde o zaman göstermeyi düşünüyorum olurmu sizce?

benısec cım
ben hamıle degılım ama olcumlerle ılgılı benımde basıma bırsey geldı
benım kıstım var yaklasık 2 senedır buyumeyen bı kıst
ehtap hanım gıdınce orda baska dr a gıttım 2 senedır 5 cm cıvarı olan kıstım 1 ayda buyumus 6.5 cm olmustu ama baska bı dr a gıttım eskı boyutundaydı
neden dedım booyle oldu dr hanım aletı bastırarak oltyse buyuk cıkabılır dedı
bencede ıyı bı goruntuleme merkezınde baktırmalsın bı daha
cok kafana takma 10 cm lerler doguranlar var
Allah sıfa versın

amin cnm inş biraz agrılarım azaldı magnezum sayesinde sanırım inş bende sağlıcakla doğurabilirim ya şu renkli dopler için zeynep kamile gidicem ya orda bi baktırayım olmadı dediğiniz gibi sonumedde çektiririm bi

Medicale giden arkadaşlar fiyatlardaki son durumlar şöyle:
Normal :1000 tl
Zorunlu sezeryan:2200 (sadece gökmen beyin ki diğerleri 1750) tl
Epidural farkı:550 tl
İsteğe bağlı sezeryan:2600 tl
Sünnet:450tl
Eğer bebeğe sağlık karnesi hemen çıkarılmazsa :Kuvez : 350tl+masraflar (sarılıkiçin dedi ne demekse diğer durumlarda fiyat değişir mi bilmiyorum)
Sağlık karnesi hemen çıkarılırsa fark almıyorlarmış

Medicale giden arkadaşlar fiyatlardaki son durumlar şöyle:
Normal :1000 tl
Zorunlu sezeryan:2200 (sadece gökmen beyin ki diğerleri 1750) tl
Epidural farkı:550 tl
İsteğe bağlı sezeryan:2600 tl
Sünnet:450tl
Eğer bebeğe sağlık karnesi hemen çıkarılmazsa :Kuvez : 350tl+masraflar (sarılıkiçin dedi ne demekse diğer durumlarda fiyat değişir mi bilmiyorum)
Sağlık karnesi hemen çıkarılırsa fark almıyorlarmış

Canım ben de senden once sordum demekkı emeklı sandıgı ssk aynı fıyatlar.. kuvez olayı da ssk kaydını hemen yaptırırsan sarılık harıcı tum masrafları yanı erken dogumdan dolayı solumum problemı falan olursa tamamını karsılıyormus. sarılıgı karsılamıyormus.

bu zorunlu sezeryana da Gokmen beyın farkını solemedıler bana zorunlu sezeryan 2200 dedıler.. yanı herkes ıcın aynı dedıler. Bana 1750 demedıler. Gokmen beyde nıye fark alıyorlarmıs cok enterasan..

Bu arada ne dedı Gokmen bey sana?

Bende de bebekte de sorun yokmuş çok şükür.Herşey yolunda gözüküyor dedi.Zaten bende kendimi iyi hissediyorum inşallah böyle devam eder.Toplamda 6 kilo almışım bebişimde 1122 gr olmuş çok şükür.
Fiyatı sorduğum bayan önce doktor ismini sordu fiyatı öyle verdi.Tam o sırada tel çaldı.Biri fiyat soruyordu.Ona 1750 dedi.Neden farklı fiyat dedim.Gökmen bey sezeryanı 2200 e yapıyor dedi.Diğerleri 1750 miş.Belki yönetimle anlaşması böyledir.

Selam Arkadaşlar bende doktorumdan memnunum ama hastane konusunda çok kararsızım.Bu fiyat farkları nedir Allahaşkına?Şaşkın ördeğe dönüyorum her okuyuşumda.

X