3'ü 1 Arada Nescafe Kilo Aldırır mı?

banucum şekersiz derken sekmi içtin yoksa ikisi birarada olanlardanmı içtin bende her iki şekildede içiyorum sürekli bir zararını görmedim ama şekerlinin çok içildiğinde kilo aldırcana kesin inanıyorum benim fikrim

yok ben şekeri hayatımdan çıkardım:) alıştım valla bir yudum kola bile içemiyorum. çikolata ve tatlılarda da bi parça yiyebiliyorum. midem almıyo zaten. nescafe 2 si bir arada direk içiyorum. hazır olan yanii

1 adedi 60 kalori civarında, bence bunun yerine kendiniz hazırlayın ve içine krema yerine light süt koyun, ben öyle yapıyorum.a.s

aslında nescafe ile hiç ilgim yok arama yaparken süt tozu kilo aldırırmı yazmıştım ve karşıma burası çıktı

süt tozunu çok seviyorum kokusu acayip hpşuma gidiyor bugün aldım ve gördüklerime şaşırdım ben sadece süt tozunu bir bardak sıcak suya koyarak şekersiz ve khvesiz tüketiyorum ve sanırım kilo yapar buda :KK43:zaten 95 kilo civarındayım çok üzüldüm duyduklarma:KK43:

kızlar aranızda yeniyim ama nescafe ile ilgili söyleyeceklerim var ve ne yazık ki, pek de hoş değiller.

aslında sorun kahvede değil çünkü kahve metabolizma için iyi ama dozunu kaçırmamak gerekiyor. işin içine sentetik süt tozu, şeker vs. girdiği için bi' kere ne kadar sağlıklı olacağını siz düşünün. bir de en önemlisi;

bir fincan 3'ü 1 arada=1 tabak makarna=1 tabak pilav. (kalori açısından)

diyet yaparken lokmalarını bile sayan hanımlar için kötü bir sonuç :KK47: ne kadar yersen o kadar yakmalısın, yemediğiniz için anlamıyorsunuz ama nescafe çok da masum değil

valla bence aldırır ama bır tanıdıgım sadece nescafe ıcerek ucu bır aradaa olanından zayıflamıs. hemde nasıl kılo vermıs abla kız .

benim diyetisyenimde kesinlikle yasaklamıştı.ben neredeyse 1 yıldır sade ve şekersiz içiyorum alıştım artık şekerli ve kremalı içemiyorum miğdemi bulandırıyor

vallah ben 15 kilo verdim rejim yaparkende hep içtim 2si bi aradada içitim ama en çok 3 ü bir arada içtim hala daha içiyorum günde 1 fircan mutlaka bazen sütle bazende suyla hazırlıyorum...gece içmeyin öğle saatlerinde için

Son düzenleme:
Arkadaşlar şunu unutmayın; Yemekler ve içecekler "miktarında" tüketildiği sürece kilo aldırmaz!!

evet kesinlikle katılıyorum...en büyük örneği ben rejim yaparken hersey yedim ama miktarında birde aksam 6dan en geç 7den sonra sadece 1 meyve yiyebilirsiniz .... nescafe günde 1 fincan içiliyosa kilo yapmaz

1 adedi 60 kalori civarında, bence bunun yerine kendiniz hazırlayın ve içine krema yerine light süt koyun, ben öyle yapıyorum.a.s

aynı şekilde bende yapıyorum ve tadıda daha iyi oldu.. bu şekilde tüketilmeli..ben kahvesiz yapamıyorum, sabahları mutlaka kahve ile güne başlarım dolayısıyla light sütle ve şekersiz süperr.. :)

tatlım benim .bende aynı sen gibi 8 10 fincan içiyorum vede okkalı bi fincanım var büyük onunla. ben şöle bişi dicem ama bende emin deilim aslında:KK1:ama ben 1 yıl önce başladım bu tiryakiliğe hep içerdim ama bukadarda deil geçen yıl 68 kilolardaydım tamda bu zamanlar çok kahve içmeye başladım bu 3 bi aradalar yada ne varsa. kilo vermeye başladım sonra ve bende iştah kesiyo ama şimdi içmeden asla duramıyorum elimde deil şimdi 57 kio oldum bazen yemek yemeyi uutuyorum gün içinde valla keramet kahvedemi bilmem:KK1:ama böle işte benim herzaman kiloyla başım dertteydi ama şimdi problem yok:KK3:

tatlım benim .bende aynı sen gibi 8 10 fincan içiyorum vede okkalı bi fincanım var büyük onunla. ben şöle bişi dicem ama bende emin deilim aslında:KK1:ama ben 1 yıl önce başladım bu tiryakiliğe hep içerdim ama bukadarda deil geçen yıl 68 kilolardaydım tamda bu zamanlar çok kahve içmeye başladım bu 3 bi aradalar yada ne varsa. kilo vermeye başladım sonra ve bende iştah kesiyo ama şimdi içmeden asla duramıyorum elimde deil şimdi 57 kio oldum bazen yemek yemeyi uutuyorum gün içinde valla keramet kahvedemi bilmem:KK1:ama böle işte benim herzaman kiloyla başım dertteydi ama şimdi problem yok:KK3:

Bende sana katılıyorum içinde süt tozu ve şeker var diye kilo aldırması veya selülit yapması mümkün değil..bende sabah ac karnına öğlen akşam farketmiyor günde 2-3 fincan içiyorum çok keyifli olmasının yanında iştahı kapatıp tok tutuyor en azından bende öyle oluyor.Günlük kalori alımınız harcadığınız kaloriyi geçmediği sürece nescafe 3 ü 1 arada gibi zararlı bir içecek içseniz bile kilo almazsınız arkadaşlar ben spor hocası olarak bunu söylüyorum ama tabi selülit ypmasını istemiyorsanız spor yapmanız şart...SEVGİLER

Kilo aldırdığını düşünmüyorum ben 14 kilo verirken günde 500 kalorilik bir diyette ve extra 600 kcal egzersizde 1 kupa içiyordum saat altı bucukta hergün 8de 1 saatlik egzersiz yapıyordum İştahı azalttığını ve tatlı krizlerini azalttığını düşünüyorum özellikle metabolizmayı hızlandırıp kış aylarnda diyetteyken haliylen üşüyorsunuz kahveyle biraz olsun ısınıyorsunuz Bence kalori hesabını göz önüne aldığınızda eğer günlük kalori değerinizi aşmıyorsa içebilirsiniz derim. :KK34:

arkadaşım hem kilo aldırıyor hemde mideyi mahvediyor,doktorum bana kesinlikle içmeyeceksin dedi bende günde 3-4 fincan içiyordum.mide yanması yapmıştı bi süre sonra.Doktor illa içiceksen ya kendin hazırla dedi yada filtre kahve önerdi bence yapabilirsen filtre kahve en iyisi en doğalı 3'ü 1 aradaların içinde bi sürü katkı maddesi var pekte kahve gibi değil tadı zaten..

Ben her gece çalışırken nescafe fincanlarıyla 2 kupa içiyorum içine ekstra şeker de koyuyorum bir şey olmuyor. Kilo aldırdığını düşünmüyorum ben de.

arkadaşlar kiloyu bırakın çarpıntı yapmaz mı ?

ben tam bir kahve koliğim bıraksanız 10 büyük kupa içerim ama 2 yi geçirmemek gerektiğini duyunca kendimi tuttum.kalp için çok yararlı birşey değil sonuçta

3 ü bir arada yerine nescafe gold ten şekerini kendinizin koyabilceği sütünü sizin ayarlayabilceğiniz bir kahve için :) çünkü o bana fazla şekerli geliyo

ayrıca metabolizmayla alakalı..bazı kişiler içse de kilo verebilirken bazıları içmesede kilo alabilir bütün gün oturup hareket etmezsek su da yarayabilir :)

bir yiyecek içeceğin tek başına kilo verdirip aldıracağına inanmıyorum .hareket etmek önemli

bencede kahve kilo aldırmaz cünkü tokluk hissi yaaratıyo ve bölece yemek istemiyo canım ama cok uykumu kacırıyo oyuzdne az içmek en iyisi kafaın cok etkiliyo bunyemi

herşeyin fazlası zarar kilo aldırırmı bilmiyorum ama 8 bardak kahve çok fazla kilo aldırmasa bile fazla kafein başka zararlara yol açar ve buda kilodan daha önemli bence

mis gibi türk kahvesi var pişir mis gibi iç bende önceden 3bir arada içiyordum 3 kupa içtiğim oluyordu
sonra türk kahvesine geçtim bir küçük fincan yetiyor

X