evlilik icin erkegin kendisinin cok iyi olmasi yeter mi ailesi ne kadar onemli

blatt2007

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2008
24
0
kızlar;

evleneceğim erkek çok efendi çok iyi vs.vs. fakat ailesi hakkinda süphelerim var. Evliliğimde ailesinde olan aile problemleri beni nekadar etkiler. evleneceğim kişi bana cok düşkun ve beni koruyan biri.

ÇOKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK
ÇOKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK
ÇOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK etkiler
unutma bir erkekler evlenmek demek,SOKAKTAKİ KÖPEĞİNE KADAR EVLENMEN DEMEKTİR.
EYYYYYYYYY ailesi erkekten önemli, erkek ailesinden sakın ayrı tutma
sokaktaki köpeğine hoşt desen,kıyamet kopar...düşün gerisini

kızlar;

evleneceğim erkek çok efendi çok iyi vs.vs. fakat ailesi hakkinda süphelerim var. Evliliğimde ailesinde olan aile problemleri beni nekadar etkiler. evleneceğim kişi bana cok düşkun ve beni koruyan biri.

Evlenince sadece o kişiyle değil ister istemez ailesiyle evlenmiş oluyorsunuz bir bakıma..
Ama dengeleri kurmak sizin elinizde..
Size verebileceğim naçizane tavsiyem; şimdi ne kadar iyi olurlarsa olsunlar mesafeyi her daim koruyun, fazla içli-dışlı sıkıfıkı olmayın..
Sonra acısını çekersiniz..

vallahi benim için erkeğimin iyi olması önemli .......
erkek gerçekten erkekse gerçekleri görür,karısınıda ailesinide idare etmesini bilir........
eğer sende evleniceğin insanın bu özellikleri taşıdığına inanıyosan hiç düşünme derim...

aile çok çok önemli..şutarafagitti
bunun haricinde oğullarına verdiği terbiye de çok önemli..hatta daha önemli..
çünkü zamanında onların veremediğini siz vermeye çalıştığınızda ters tepiyorsunuz..
aavikapımın dediği gibi mesafeyi koruyun.içine girmeden kimseler tanınmıyor çünkü:1no2:

ÇOKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK
ÇOKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK
ÇOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK etkiler
unutma bir erkekler evlenmek demek,SOKAKTAKİ KÖPEĞİNE KADAR EVLENMEN DEMEKTİR.
EYYYYYYYYY ailesi erkekten önemli, erkek ailesinden sakın ayrı tutma
sokaktaki köpeğine hoşt desen,kıyamet kopar...düşün gerisini

aynen katılıyorum ayrıca kendisiyle değil ailesi ile de evlenmiş oluyorsun..şimdilik seni koruyan biri ama nereye kadar koruyabilir?1 korur 2 korur sonra basının çaresine bakarsın..çevremden bildiğim için mümkün oldukça eşimi aile problemlerine karıştırmıyorum

Malesef Türkiye şartlarında 2 kişi evlenılmıyor maşallah sülalecek evlenıyorsun hele bide akraba çoksa karışanıda çok oluyor Bir insan doğup büyüyene kadar ailesinden ne gördüyse onu yaşıyor yeme içme alışkanlıklarından tutda oturup kalkmaya kadar bir evin içinde baba anneye nasıl davranıyorsa en ufak bir şeyi kapıyor bunu kendi çocuklarımızda bile görüyoruz ailesinde çocukken şiddet gören bir şahit olan bir çocuk evlenınce şiddete daha meyilli oluyor bu sadece bir örnek ama gerçekten çok önemli aile konusu hiç bir zaman et tırnaktan ayrılmaz kımse çocuğundan vazgeçmez çocukta aileden vazgeçmez heleki evliliğin ilk zamanlarında

evlilikte aile çok önemli seçtiğin eş ne kadar iyi olursa olsun biyere kadar geçiminizin iyi yada kötü gitmesi birazda aileye bakıyor kişise deneyimimden bu sonuca vardım eşim çok iyi ama tüm büyük kavgalarımızın tek nedeni ailesi oldu tamam bunları aşıyorsun ama yıpranarak aşamayanlar mahkemede soluğu alıyor

aile gerçekten çok önemli
ister istemez hayatına giriveriyorlar
sana tavsiyem ister iyi olsunlar ister kötü
uzakta oturmanı tavsiye ediyorum

Mesafe her zaman iyidir.Erkekler ailesine genelde düşkün oluyorlar.Sizi ne kadar sevsede değer versede yeri geldiğinde annem ,babam diyor hataları olsa bile.Arada İnce duvar olmalı her zaman .

aileis çok öenmli canım.
senin hayatını dşrek olarak etkiliyor
onların yaşantısı yada karakteri eşinin içinde gizli kalmış bir noktada çıkabiliyor yani o ailede yaşamış zaten.
ve bir aile ile anlaşmazlığn varsa o evin içine muhakkak girer.allah koruusn.dikaktli olmak alızm.
bizim oralada bir alf var
otu çek köküne bak diyeeeeeeeeeeeee

evlilik 2 kişiyi kapsayan birşey gibi görünse de değil.aileler bir evliliğin ekışında çok etkili oluyor.bu illa olumsuz değildir.ama sen sen ol evlenirken benim evliliğim sadece eşimle başka kimse yok diye düşünme.eşler birbirlerinin aileleriyle de evleniyor çünkü.

sevgili blatt eşin seni sevdikten,koruduktan sonra ailesi hiç mi hiç önemli değilki...eşin sana saygı gösterirse ve başkalarının da sana yaklaşırken bunu düşünmesini sağlarsa gerisi hikaye.seni ezdirmesin yeter de artar bile...umarım mutlu olursun.sevgiyle kal...

eşinizin iyi olması kadar ailenin iyiliği de çok önemli..çünkü büyük bir aile oluyorsunuz...ve eşinizin ailesi siz istesenizde istemesenizde sizin evliliğinizi olumlu yada olumsuz etkileyebilir...burada sizin davranışlarınız çok önemli...hep verici olursanız,hep sessiz olursanız hep öyle isterler ve siz tam aksini yaptığınızda en kötü siz olursunuz..onun için samimi ama mesafeli olmak şart...ilişkileri laçkalaştırmadan,saygı çerçevesinde götürmek her iki taraf içinde mutluluk getirir diye düşünüyorum...
sevgiler...

bence evleneceğin adam kadar aile de çok önemli
aileyle anlaşamadın mı o kadar huzursuzluk çıkıyor ki
bunu kuzunimden çok çok iyi biliyorum
şansına o da kansızın birine denk gelmiş

Evlilikte ailesini ve eşini idare eden erkektir. Bence evleneceğin kişi çok önemli, gerekli mesafeyi eşin ailesiyle arasına koyarsa sorun çıkmaz.
Kaynanalarla ilgili tüm sorunlarda (buradaki topiclerden bahsediyorum) erkeklerin pasifliği başrol oynuyor bu yüzden iş erkekte bitiyor.

X