İsveç bezi - cam bezleri - sihirli bezler

Bir toz alacağım diyede bi beze 30 L. beze vermem açıkçası ertesi gün yine tozlanacak ne olsa mikrofiber bez yeter de artar bile 3 L.. evir çevir sil a.s

Bende de bu bahsettiğin bezden CAM bezi olan var .. Sadece su ile ıslatıp sıktıktan sonra direk camı siliyorsun ve kurulama gerektirmiyor:)Bir bakmışsın ki ıslak yer kururken camların ışıl ışıl :eek:

valla alman1z1 s1ddetle tavs1ye eder1m
çok süper bisey. tozlari camlari silerken kurulamaya gerek kalmiyo markas1n1 hat1rlayamad1m ama piyasada yok . 20 l1raya ald1m ben. sadece suyla yikaniyo bu bezlere deterjan kullanilmiyo. özelliini yitirirmis deterjanlar. ama toz almak art1k bende zevk.

Bende 1 yıldır kullanıyorum ve gerçekten inanılmaz kolaylık, hayatınızı büyük ölçüde kolaylaştıracak birşey bence. Ben ilk golden sun marka mavi bez aldım, çok güzel ama biraz çabuk yıprandı. Sonra tupperwarede böyle bir bez seti çıkartmıştı onuda kullandım o biraz daha iyi ve dayanıklı.

hem cam,ayna,ahşap her yerde kullanılıyor iz de kalmıyor.temizliği önemli yoksa tüğ bırakabilir. ama ben artık amwayin köpüğünü kullanıyorum camlarda.

kızlar bu bezleri ucuzlarını bim,şok,migros v.b büyük marketlerde kolayca bulabilirsiniz ..
ama markalı ve orjinalini isterseniz petra smart cam ve petra smart halı koltuk bezlerini mutlaka deneyin derim.
orjinal bezleri market malı temizlik ürünleriyle hele çamaşır suyula temaz ettirdiğinizde tamamen ölüyorlar ,içeriğinde asit,fosfat ,klorür içeren maddeleler bezleri zamanla parçalıyor bunun yerine ya beyaz sabun yada orgatem gibi tamamen bitkisel içerikli temizlik ürünleriyle denemenizi tavsiye ederi
m.

benimde cam,toz,ve mutfak dolapları için var.hepsini 25 er tlye aldım ama çok memnunum.deteerjansız ve kurulama yapmadan her yer tertemiz oluyo.herkese tavsiye ederim.bende bi akrabamız satıyor ondan aldım.

Arkadaşlar bu bezle mutfak kirleri de çıkıyormu örnegin fırının içindekiler veya aspiratördekiler. delikafadulden bilenler lütfen yazsın eger öyleyse hemen almak istiyorum. acilen cevap lütfeeennn.....

bendede var alman bezi benimkinin adı çok temiz ve pratik oluyor toz almak..
mutfak için olanıda varmış bir silişte dolaptaki parmak izini falan temizliyomuşş

Bu bezlerden bende kullanıyorum ve çok memnunum.
Ayrıca Petra'nın Ecolinn marka kanserojen içermeyen deterjanlarıda çıkmış onlarda şahane kesinlikle tavsiye ederim.
Malum çamaşır ve bulaşık deterjanları fazlasıysa kimyasal ve çoğu kanserojen madde içeriyor.
Ama Ecolinn'in deterjanları kanserojen madde içermiyor zaten çoğu konsantre belki fiyatları biraz pahalı gelebilir fakat sağlıklı olduğu için kullanılmalı diye düşünüyorum.:)

:eek:klava:
evet arkadaşlar bende aldım viledanın mikrofiber bezlerinden 4 ytl sanırım.Birde markasız bi mikrofiber bez aldım o da harika toz almak artık kabus değil çünkü önceden toz alırdım arkasından kurulardım o bez de ayrıca bir hav bırakırdı ama artık hiçbiri olmuyor.MİKROFİBER bezler harika Vileda tavsiyemdir.
Süperrrr bişiyyyy

selam arkadaşlar .ben 1 senedir silsevin toz,cam ve mutfak bezlerini kullanıyorum ve arkadaşlarıma satıyorum.3 tane bez 20 tl.2000 kullanımlık.hergün kullansanız 6 yıl gidiyor.sadece su kullanıp camları siliyorsunuz.beyaz sabun ve sıcak su ile bezi temizliyorsunuz.herkese öneririm.zamandan ve paradan %80 tasarruf

ben almıştım yıllar önce hemde çok pahalıya 25liraydı hiç memnun kalmamıştım sebebini yeni öğrendim ben camsili sıkıp onunla siliyordum yada ıslatıp ardından da başka bezle kuruluyordum kirlenincede makineye atıyordum hiç bi özelliği yok bunun diyordum sonra izah ettiler öyle değil sadece ıslak silip bırakacaksın diye makineye de sakın atma dediler şimdi sipariş verdim siyah camlı mobilyam var silmekten usandırıyo inşallah çözüm olurda rahatlarım şimdi fiyatıda düşmüş 13e alıyorum yeşilinden isveç bezi

ayyyyyyy kim çıkardıysa sağolsun,
çook memnunum, inanın abartmıyorum cam silmekten büyük keyif alıyorum.
camlarım büyük,olmasına rağmen sık sık cam siliyorum.
deterjan yok,
kirlenince sabunla ovalaayarak bir yıka çıkan kirleri göreceksin.
her çeşidinden aldım, temizlikte sadece onları kullanıyorum.
ben kesinlikle kullanın derim.

yaa benimde vardı royal cam bezim 16 liraya almıştım gerçi hala var ama, bizim motorsikletimiz var kayınpederim o bezle bir güzel motoru silmiş yağlarını tekerlerini akannehir , kaynvalidem de sağolsun çamaşır suyuyla yıkamış akannehir artık sıradan bez oldu toz alırken su bırakıyo normal ıslak bez gibi :çok üzgünüm:
bide halı koltuk bezim var neyseki o sağlam çok güzel oda hatta ben onla bütün evin duvarlarını sildim tertemiz oldu

yaa benimde vardı royal cam bezim 16 liraya almıştım gerçi hala var ama, bizim motorsikletimiz var kayınpederim o bezle bir güzel motoru silmiş yağlarını tekerlerini akannehir , kaynvalidem de sağolsun çamaşır suyuyla yıkamış akannehir artık sıradan bez oldu toz alırken su bırakıyo normal ıslak bez gibi :çok üzgünüm:
bide halı koltuk bezim var neyseki o sağlam çok güzel oda hatta ben onla bütün evin duvarlarını sildim tertemiz oldu

anaaaaaa başka bez mi bulamamamışlar da onu almışlar bi kumaş parçası yırt bari üzüldüm Allahtan ucuzladılar artık alırsın yenisini

Ben de perla marka sihirli bezi aldım. Mavi renkli çok güzel siliyor ya deterjan da kullanıyorum ama deterjansız da harika siliyor. Bir de mr musscle' nın sil parlatını kullanıyorum camsil olarak.

X