Sil baştan...

disiua1905

Guru
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2008
2.327
104
bluegreenqo6.jpg

Sil baştan başlamak gerek bazen
Hayatı sıfırlamak
Sil baştan sevmek gerek bazen
Herşeyi unutmak

silbatanyy6.jpg

Neden girdin ki hayatıma?
Nasıl bir acı verdin bana?
Bana sormadan nasıl kalbime girdin?
Nasıl kalbime hükmettin?
şimdi herşeyi parça parça yaşıyorum
YETER ÇIK GİT İÇİMDEKİ YABANCIII?
Bu benmiyim?
Herşey bitti demiştim buda nereden çıktı?
Cesaretim yoktu sevmeye sevilmeye...
Bu muydu sevmeniin bedeli?
YA DA SEVMEK İÇİN BİR BEDEL ÖDEYEBİLİR MİYİM?
ödeyemem biliyorum..
gücüm yok biliyorum...
kalbimi başkasına teslim etmeye gücüm yok biliyorum....
birşeyi daha iyi biliyorum
EĞER BU KALP SEVMEYE CESARET ETTİYSE
UNUTMAYA DA CESARETİ VAR
Bir sabah uyandığımda
kalbimde unutmanın acı ama mutlu bir sızısı
olsun istiyorum şimdiii.
o günler yakın biliyorum...
işte o sabah herşeye sil baştan..
bir daha sever miyim bilmiyorum ama
önemli değil artıkk
sadece kanayan bir sevda istemiyorum ben...
zaman çabuk geçecek biliyorum
içimde yaşatmıcam bu sevdayı
ben sevdamı yitik yaşayamam
BİTECEK, BU DA GEÇECEKKK...

:1no2: senağlama :a015: :çok üzgünüm:

bugün 4 yıllık sevgilimden ayrıldım çok kavga edip ayrılılırdık ama artık barışmak istemiyorum.onu hala seviyorum ama her ger dönüşümde davranışları değişiyor ve kendine olan güvenide o derece artıyor. biliyorsanız sil baştan başlamak nasıl kolay oluyor yardım edin

sil baştan yaşamak aslında iyidir geçmişi düşünmek ne verir ki bizlere?ben sil baştan yaşmaya başladım şu an bakalım neler olacak,öncelikle seni mutsuz eden arkadasalrını cıkar hayatından gitsin ne yapıyor nerde boşverrrrrr seni üzüyorsa aslında sil baştan yaşamanın tanımı su anlıyorsunuz ki gençliğiniz gidiyor herkes için her şeyi yapmışsınız fedakarlıklarla dolu yıllar ama giden sizden gitmiş yani bi insan durup düşünüyorsa kendi için de artık bi şeyler yapması gerektiğini anlıyorsa sil baştan başlamalıdır her şeye...haksız mıyım hayat kısa insna kendi mutluluğunu da düşünmeli..

sil baştan,söylemesi kolay olsada yapması çok zor,helede yediği darbelar yarden gelirse.unutsada,silsede geride bir yığın enkaz bırakmıştır.artık onarılmasıda zaman ister.gönül yarasını kapatabilsek keşke,ardından artcılar gelmeden

Kaç kez sil baştan yaptığımızı hatırlamıyorum beni kızdırmak için bana bu kaçıncı barışmamız olduğunu sorardı bende sinir olurdum sonrada pis pis gülerdi.İkimizde cevabı bilmiyorduk.Ama şimdi sonuncu ayrılığımızı yaşadığımızı biliyorum.Olmadı olamadı 3 ay geçti ama ben hala unutamadım.Nerdeyse hergün facebookta resmine bakıp kimleri eklemiş kontrol ediyorum.Eminim ki hayatına yeni bir yol çizdi bense hala......Sil baştan başlamak gerek bazen,, ama bazennnn herkeste tutarmı bilemem umarım yöntem sizde çalışır...:asigim:

Kaç kez sil baştan yaptığımızı hatırlamıyorum beni kızdırmak için bana bu kaçıncı barışmamız olduğunu sorardı bende sinir olurdum sonrada pis pis gülerdi.İkimizde cevabı bilmiyorduk.Ama şimdi sonuncu ayrılığımızı yaşadığımızı biliyorum.Olmadı olamadı 3 ay geçti ama ben hala unutamadım.Nerdeyse hergün facebookta resmine bakıp kimleri eklemiş kontrol ediyorum.Eminim ki hayatına yeni bir yol çizdi bense hala......Sil baştan başlamak gerek bazen,, ama bazennnn herkeste tutarmı bilemem umarım yöntem sizde çalışır...:asigim:

Canım olağan durumlarda sil baştan başlamak o kadar iyi geliyorki..sizinki imkansızlaşmış artık .. üzülme..sakın bitanem..Hayat silemesende..başlayamasanda devam edıor..:içelim::teselli:

sil baştan,söylemesi kolay olsada yapması çok zor,helede yediği darbelar yarden gelirse.unutsada,silsede geride bir yığın enkaz bırakmıştır.artık onarılmasıda zaman ister.gönül yarasını kapatabilsek keşke,ardından artcılar gelmeden

aynen katılıyorum off ya o izler birtürlü geçmek bilmiyor geçmediği içinde bir başkasının canını yakıyosun istemeden de olsa.ya oda kırarsa kalbimi ya oda üzerse ağlatırsa düşüncesi bile bir başkasına bidaha güvenemem dedirtiyor insana zaten güvenemiyosunda istesende.tam 7 ay oldu yokluğuna alıştım ama o kırılan parçalarımı birtürlü toparlayamıyorum birleştiremiyorum okadar çok yaş akıtmışımki artık istesemde ağlayamıyorum.o yaşadığım acıları birtürlü unutamıyorum neler yaşamışım neler çekmişim nasıl 4 sene dayanmışım diyorum kendi kendime.mahvolan 4 yılımamı yanayım yoksa hayatımın geri kalanında benimle birlikte yaşayacak olan o izlere mi?unutulmuyor işte unutulmuyor offf

bugün 4 yıllık sevgilimden ayrıldım çok kavga edip ayrılılırdık ama artık barışmak istemiyorum.onu hala seviyorum ama her ger dönüşümde davranışları değişiyor ve kendine olan güvenide o derece artıyor. biliyorsanız sil baştan başlamak nasıl kolay oluyor yardım edin

bende kötü günler yaşadım ama sil baştan yaptım zamana bıraktım eskısı gb davranmadım sadece ark gb olduk snr gerisi çorap söküğü gb geldı her istedigini yapmadım ona hayatımın odak noktası olmadıgını gosterdım

aynen katılıyorum off ya o izler birtürlü geçmek bilmiyor geçmediği içinde bir başkasının canını yakıyosun istemeden de olsa.ya oda kırarsa kalbimi ya oda üzerse ağlatırsa düşüncesi bile bir başkasına bidaha güvenemem dedirtiyor insana zaten güvenemiyosunda istesende.tam 7 ay oldu yokluğuna alıştım ama o kırılan parçalarımı birtürlü toparlayamıyorum birleştiremiyorum okadar çok yaş akıtmışımki artık istesemde ağlayamıyorum.o yaşadığım acıları birtürlü unutamıyorum neler yaşamışım neler çekmişim nasıl 4 sene dayanmışım diyorum kendi kendime.mahvolan 4 yılımamı yanayım yoksa hayatımın geri kalanında benimle birlikte yaşayacak olan o izlere mi?unutulmuyor işte unutulmuyor offf

Düşüncelerime tercüman olmuşsun dört ay bitecek derken kardeşimle karşılaşmışlar duyunca yine üzüldüm artık olmaz , olmasında aynı şeylere katlanmak istemiyorum ama yinede söküp atamıyorum tek isteğim hayatıma devam etmek eski günlerdeki gibi yüzüm gülsün herkes beni umursamaz gününü yaşayan kız sansın bu kasveti kaldıramıyorum.senağlamasenağlama

X