Sevdiğini özleyenler buyurun

Nişanlımla ayrı şehirlerdeyiz. Önce maraştaydı şimdi osmaniyeye tayini çıktı. Haftaya gidicek onu çok özlüyorum :KK43: dahada özleyeceğe benziyorum. Allah sabır versin.

sevgilim afyonda okuyooor onu çok özlüyorum nırmalde 2 hafta kalmadan dönüyordu hemen fakat bu sefer 1 ay kalacak .s hiç bu kadar ondan uzak kalmamıştım her gece rüyama giriyor ayrıca konuşamıyoruz da akşamları 1 saat anca onda da yazışıyoruz derken ance 2 kelime konuşabiliyoruz .s bi yandan çalışıyor oof oof rabbim yardımcımız olsun :KK43:

sevgilim Geliboluda asker, ben Gebzede... gidemiyorum, göremiyorum, özlüyoruuuuuuuuuuuuuuuuuuuum :KK43:

Kızlar ben asker yolu beklemiyorum ama eşime özlemim çok çünkü esim uzun yol şoförü :KK43: ya hani asker olsa veya okusa e bi yerde bitecek ama benim ki omurluk 10 gün dışarıda 3-5 gün yanımda vee bu 4 yıldır dvm ediyor çocuğumda yok kendi evimde dahi kalamıyorum kocamı çok seviyorum ve özlüyorum da haliyle bu ailenin hepsi aynı işi yapıyor hepsi artık alış dioo ama bn alışamıyorum eşimi çok özlüyorum yaa:KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ay ben de çok özlüyorum.

6 aylık sevgili iken iş için şehir dışına gitti. 6 ay kadar çalıştı ve toplam 10 gün görmüşümdür.
Sonra askere gitti, 5 ay görmedim.
2 ay aynı şehirde yaşadıktan sonra benim okulum bitti, tayinim çıktı. 8 aydır ayrıyız.

:nazar:Özledim sevgilim tıpkı önceki gibi gözümden yaşlar gelerek özledim, ve buna çok mutlu oldum...:nazar: :KK69::KK19:

Once o askerdeydi ondan gorusemioduk sonra benim tayinim cikti, evlenmemize 3 ay kaldi. Cok ozluyorum onu. Evlendikten sonra 1 ay onunlayim eger tayinim cikmazsa yine ayriyiz 6 ay. Ben her gun gormek istiyorum artik onu. Cok ozluyorum nisanlimi :KK43:

9 sene olacak neredeyse tanisali hep uzaktan yürüttük 2 yıl önce evlendik ama önce iş şimdi de askerlik nedeniyle ayrıyız
Artık dayanamıyorum :-(

Gelme buraya bak az kaldi 88, senin beni teslim edisinden sonra arkandan caresizce bakisim, ziyarete geldiginde zaman dolunca gidisin ve sana el sallamak beni cok yaraliyor diyorsun da ben cok ozledim ama gelmek istiyorum gelmek gelmek gelmek,5dk gorsem yetcekmis gibi..Ozledim seni cokkk ozledim :KK14: :KK31::26::KK25:En Büyük TÜRKİYE

Sevgilim şu an otobüste çanakkaleye gidiyor yarın öğlen birde resmen asker ve ben daha çok başındayım şaşkın ve heyecanlıyım..

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

sevgilim Geliboluda asker, ben Gebzede... gidemiyorum, göremiyorum, özlüyoruuuuuuuuuuuuuuuuuuuum :KK43:

Benim sevgilimde çanakkale merkezde 116. Jandarma er eğitim alayında yarın acemiliğe başlayacak nasıl rahat mı orası??

merkezi bilmiyorum canımmm :26: ama geliboluda çok bi şikayeti yok benimkinin En Büyük TÜRKİYE

Benimkinin şikayeti olmaz rahat eder hemen alışır inşaAllah hiç zorlansın aç kalsın canı yansın istemiyorum kolayca yapsın gelsin kıyamıyorum ya gözümde hala çocuk..

mardinde askerlik yapıyo çok özlüyorum Allah yardımcısı olsun çarsı izni bile yok çok kötü yere cıktı askerliği of offf :KK43::KK43:

X