Shaggy halı kullanan var mı?

bence shaggy çok güzel,kullanışlı olsa bütün evime alırdım..ben salon için aldım..sarayın simlisinden..ama süper bişe..kim gördüyse çok beğendi...bence salon için çok uygun..çünkü salon her zaman kullanılmıyor..ayrıca da sarayın shaggy si sönmüyor...çok hoş,kalın kalın iplikleri var...simleri olduğu için özellikle ışıkta parıl parıl parlıyor...bence biraz klasiklikten çıkılmalı artık....

ya benimde odamda var 2 tane ben hep odamda tarıyordum saçlarımı hafta sonu odamı temizliyeyim dedim oda ne sen saçlarım üstüne dökülmüşşş.. o uzun kıllarına dolanmış onu temizleyene kadar canım çıktı. ondan sonra odada saç taramadım. üstüne bile basmaya korkuyorum zaten tüyleri durmadan iniyor sinir ediyo beni :KK43: ben memnun değilim evlenince evime almam kesinlikle...:kahve:

ben de kullanıyorum çok memnunum ama temizlemek için yerim var bebekli evlere olmaz gibi emeklemek falan hijyen olmaz belki

Ben ince yıkanabilir olanlardan kullanıyordum. Şimdi salon için büyük kalınlardan aldım. Bayrampaşada gümüşsuyu outlet var oradan aldm çok memnum. Elegance yazıyor etiketinde...

ben aldım ve hiç memnun degilim çok pişman oldum keşke almasydım birincisi temizligi zor küçük ebatlarda alanlar memnun ama büyük ebetlarda olunca zor oluyor ikincisi uzun tüylü oldugu için bastıgın yer yassılıyor almanı tavsiye etmem.

valla annem 3 senedir kullanıyo harika diyo. annem ki çok titizdir. şık duruyo veeeee bende dün gittim aldım . inşallah bende annem gibi memnun kalırım.

benimde yatak odamda var ama hiçççççççç memnun değilim bütün tüy ve saçları topluyor ve süpürüncede çıkmıyor bende şimdi büyük bantlarla yapıştırarak temizliyorum üff ya aldığıma çok pişmanım bi daha alırsam asla ondan almam

ya kızlar saçlarınızı nasıl oturulan odada tarayabiliosunuz ki ben anlamadım, düzenli temizlenmedikçe her halı tüy kıl toplar. ama saç konusuna şaştım banyoda havlu içine taranır saç

ben oturma odamda kullanıyorum.fındıkzade şark halıdan almıştım,kesinlikle çok memnunum a.s

:uhm: ben bir sey anlayamadim, kimileri cok menun kimileri aldigina pisaman. Marka marka kaliteleri deisiyor demek menun olan arkadaslar halisinizin markasi nedir ve menun olmayan arkadaslar sizin halinizin markasi hangisi. Yatak odama almak istiyorum kararsiz kaldim hangi marka tavsiye edersiniz CADIARZU

tüm evimde bu halılardan var. benim gibi tembel insanlara tavsiye ederim. hiç toz göstermiyor. ayda bir kere ancak süpürüyorum. diğer halıalrda her hafta süpürmek bile yetmez. diğer halılar herşeyi gösteriyor. ama bunlar göstemiyor. hepsi kaşmir marka. özellikle kış aylarında bastığım yerlerin ymulacık olması beni mutlu ediyor.

kizlar ebnde istiyordum oturma odasina valla ben imde simdi aklim karisti alsammi ,almasamma
birde almanyada yasiyorum o markalarda bulmak zor burda en azindan benim oturdugum sehirde
bir tane begendim alman alisveris yerinden koyu kahve rengi cok hos duruyordu

bende bu halıdan oturma odama istiyorum ama okuyunca alsam mı almasam mı diye tereddütte kaldım yahu.içine hersey kaçıyor,toz doluyosa ben atarım o halıyı.ama çok güsel duruyo bılemedim şimdi ben.

BENDE kullanıyorum benimki merinos cok memnunum kış için ideal kalın ve sıcak ben tavsiye ederim ayrıca cok sık

Bende almayı düşünüyorum ama temizliği konusu düşündürüyor.Normal halılarımı senede 1 kez yıkatırım.Bunlar nasıl temizleniyor.Birde shagylerin 2 çeşidi var anladığım kadarıyla ipek shagy deniyor sanırım.Onların üzerindeki ipleri çok ince sakallı ipe benziyor kopuşmuyormu zamanla Kullananlar bilgilendirirse sevinirim

yanılıp yakılıp sakın almayın ben aldım royalden (allah o royali bildiği gibi yapsın)halıdan nefret ettim bütün tüyleri soldu ve basıldı.süpürge bile yetmiyo temizlemeye.toz kumbarası sanki.sakın almayın ben memnun değilim nerde o eski halılarımız

bendede var hemde 3 odamdada ben memnunum. silkeleyince acayip güzelleşiyor. birde süpürgeninde marifetli olanı lazım..

valla bende aldım oturma odama hollerime mutfak içinde düşünüyorumm..mutfak için falan makine yıkananları çıkmış kızlar araştırıp alın daha rahat edersiniz

X