bebeğini bekleyenler

M

meleğimsin

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi meleğimsin
merhaba arkadaşlar ben dün yeni üye oldum sürekli sizi takip ediyordum çok güzel sohbet ve arkadaşlıklar var burda benimde sorunum malum 8 aydır bebek istiyorum ama olmuyor hemde çok şey denedim ama olmuyor olmuyor ve artık psikolojim çok bozuldu sinirlenim yıprandı sürekli ağlıyorum birde üstüne dışarda herkezin karnı burnunda vee daha da çok ağlıyorum hepinize sevgiler:a015:

• Konu Sahibi meleğimsin
Canım aramıza hoşgeldin ama burda senin her ay test yapıp üzülen biçok insan var bende dahil Allah büyüktür inşallah olacak bizimde bigün sabırla beklemekten başka çaremiz yok hayatım...

• Konu Sahibi meleğimsin
hoşbuldum canım biliyorum bende aynıyım hemde benim geçen ay 10 gün geçti öyle sevindimki hamileyim diye ama kan testi yaptırdım yoktu ve bu ayda gecikti yine yaptırdım yine yok ve hala adet olmadım çok düzenli giden adetin 2 aydır çok düzensiz sizce bu hamile kalmama engel olur mu?iyi ki buradayım ve iyiki varsınız

• Konu Sahibi meleğimsin
hoşbuldum canım biliyorum bende aynıyım hemde benim geçen ay 10 gün geçti öyle sevindimki hamileyim diye ama kan testi yaptırdım yoktu ve bu ayda gecikti yine yaptırdım yine yok ve hala adet olmadım çok düzenli giden adetin 2 aydır çok düzensiz sizce bu hamile kalmama engel olur mu?iyi ki buradayım ve iyiki varsınız

Öncelikle hoşgeldiniz
burada herkes bebek için uğraşıyor evet
malesef eskisi gibi kolay değil gebe kalmak
yediklerimizden midir nedir eskiler nasıl hemen kalıyormuş şaşıyorum
ama şuda var stres ...
stres çok etkiliyor mümükün olduğunca uzak duracaksın kafayı bebek bebek
diye takmayacaksın benim birçok arkadaşım hiç takmadıkları ay hamile kalmıştı

• Konu Sahibi meleğimsin
hoşbulduk haklısınız ama işte takmadığım zamanlarda oldu hiç düşünmediğim ama yine olmadı hormonlarım filan kerşey normal çıktı aslında şans işi ya ben 1.5 sene korundum 8 aydır olmuyor arkadaşım 8 yıl korundu 6. ayda hamile kaldı

• Konu Sahibi meleğimsin
hersey nasip kısmet arkadaslar geç olsun güç olmasın en azından sorunun yok bak hersey normalmiş Allah nasip etsin inş bütün isteyenlere ama burda herkes birbiri için dua ve iyi temennilerde bulunuyo Allah sesimizi duyuyo bazılarımızın ki biraz nazlı gelicek öyle düşünün sabır canlarım psikolojinizi bozmayın RABBİM herkese hayırlı bebekler nasip etsin herkes iyi haberlerini müjdelesin inş

• Konu Sahibi meleğimsin
canım hoşgeldin aramıza.sana söyleyecegim tek şey kafana takmamaya çalış bizimde hemen olmadı bebişimiz doktorlar ne eşimde ne bende hiçbir probleme rasatlamadılar.psikoloji çok önemli gerekirse psikolojik destek bile al ama üzme kendini eminim en kısa zamanda saglıklı hayırlı bir bebişin olcak arkadaşım sevgilera.s.

• Konu Sahibi meleğimsin
arkadaşlar çok teşekkürler desteğiniz için bundan sonra takmamaya çalıcam inşallah en kısa zamanda bende hamileyim diye haykırırım burdan.

• Konu Sahibi meleğimsin
Birde bişi sormak istiyorum resmi nasil koyuyorsunuz bende resim moymak istiyorum

X