Tüylere enteresan bir çözüm (dolunay ve idrar)

''çişteki mucize'' kitabını okuduktan sonra hiçbiri tuhaf gelmiyo bana naniknanik çiş diyip geçmeyin öyle çok işe yarıyokii jeyyar

ya insan çişini ilk defa duyuyorum :1ninca:
ama eşşek siidğinin tüylere kesin çözüm olduğunu duymuştum daha önce,
hatta küçükken bizim mahalledeki eşşek çiş yapsın diye sasatlerce beklemiştik amca kızmlajeyyar
ama yapmadı eşşeoğlu eşşektatlicadiarzu

ya insan çişini ilk defa duyuyorum :1ninca:
ama eşşek siidğinin tüylere kesin çözüm olduğunu duymuştum daha önce,
hatta küçükken bizim mahalledeki eşşek çiş yapsın diye sasatlerce beklemiştik amca kızmlajeyyar
ama yapmadı eşşeoğlu eşşektatlicadiarzu

:roflol::roflol::roflol:eşek iki oldu valla... yoksa eşeğinki daha mi etkilijeyyar

arkadaşlar idrar uydurma bence ama dolunay olayı doğru. bana da babaannem söylemişti.o hep öyle yapıyor, tabi onun sayesinde bizim akrabalar da sırnaşık şey gerçekten o kadar azaltıyor ki görmelisiniz yok nerdeyse yokkk:1shok:

idrar çok temiz bi sıvıdır eğer herhangi bi sağlık sorunu yoksa, dışkı gibi değil yani. pek çok kaliteli cilt bakım ürününde ilaçlarda falan da 'üre' kullanılır zaten. günümüzde de pek çok insan kullanıyomuş hala kendi idrarını

arkadaşlar idrar uydurma bence ama dolunay olayı doğru. bana da babaannem söylemişti.o hep öyle yapıyor, tabi onun sayesinde bizim akrabalar da sırnaşık şey gerçekten o kadar azaltıyor ki görmelisiniz yok nerdeyse yokkk:1shok:

ne zaman çıkıyır bu dolunay ne olur bilgilendirin bizi,bizi çişlere muhtaç bırakmayın nolurgamyoncuiremsu

babaannemin tabiriyle ayın eskisi tabi bu dolunay değilsırnaşık şey ama şöyle de bir olay var o hiç almıyo bir ay boyunca ve sadece dolunayda alıyo. yazın nasıl olacak kiii:uhm:

ayy ama benim midem kaldırmaz kiiiiiii...ellimide süremem biyerimede süremem..offf

arkadaşlar dolunay doğruymuş ama bizim yakın bi akrabamız dolunayda alıyomuş tüylerini azaltıyo diyo banada işaretledi takvimde bugunlerde al diyo ama daha denmedim ama denicem

çiş olayı doğru,sabah çıkıyorsunuzya işte onu süreceksiniz sivilceli yüze tıp fakültesinde okuyan arkadaşım söyledi

aslında şöyle düşünürseniz daha normal gelir, idrar kanın süzülmüşüdür. pis bi sıvı değildir. acayip bi durum değil tedavide kullanmak. ama günümüzde böyle şeylere muhtaç değiliz. günümüzde zaten ilaç sektöründe idrar kullanılıyo. eskiler ilaç bulamazlarmış, idrar kullanırlarmış. pek çok insan çocuğunu o dönemler henüz tedavisi bulunamamış ateşli salgın hastalıklardan ölmekten idrar sayesinde kurtarmış, çocuklara kendi idrarlarını içirip. yaraların daha erken iyileşmesi ya da ciddi yaralanmalarda mikrop kapmayı engellemek yaranın çabuk kapanmasını sağlamak için de idrar kullanılırmış, hatta bizim de öyle bi atasözümüz var hatırlarsınız.. bugün hindistanda hala kendi idrarını içerek hastalıklarını iyileştiren insanlar var, okuduğum kitapta yunan bi kadın vardı, hergün yalnızca kendi idrarıyla yüzünü yıkayan, kaymak gibi bi cildi olduğunu söyleyen. sivilceden sedefe, gözdeki katarakta kadar pek çok sorunun tedavisinde çok işe yararmış.... ama sabah ilk idrar alınmalıymış kullanılacaksa....

Huleyynn... hem dolunayı denk getirecez, hem de tüyler alınacak boyda olacak o zaman. Hmmmm.
Gece gece yapıcaz o zaman bunu....eee çişi sürdük hadi...sabaha kadar bekletecek miyiz öyle?
Batığa da iyi gelir mi ki? Yapıcam ben bunu valla...denemesi bedava.

X