Tüylere enteresan bir çözüm (dolunay ve idrar)

ya yakininizda felan bi doktor felan olani yokmu bi sorsun ilerde bi sorun olurmu diyee??
bende düsünüyorum yüzüm haric diger yerlere deneyebilirim
offffffffffff nedir bu tüyyyyyyy yaaa

canım benm msjlarımı oku ıstersen benım kuzenım dr o onayladı mıkrop falan kapmazsın dedı ıcınde asıt ve üre warrkaydirigubbakcemile2naniknanik

allaaahh alllaah iyice gaza geldim yapicam:KK70: Allah yardim etsin insallah sonuc alirizz herkese kolayi gelsin:)

dün gece pişik olmuşum kızlar kaydirigubbakcemile3
çişli çişli uyursam tabi lülülülülülü yine yapıcam ama

dün gece pişik olmuşum kızlar kaydirigubbakcemile3
çişli çişli uyursam tabi lülülülülülü yine yapıcam ama

Bebekliğine geri dönmüşsün tatlım,bebek pudrası öneriyorum sana çişle beraber:roflol:

Sentetik bişeyle falan mı yattın acaba,hava almayıp pişik yapmıştır belki.

Bebekliğine geri dönmüşsün tatlım,bebek pudrası öneriyorum sana çişle beraber:roflol:

Sentetik bişeyle falan mı yattın acaba,hava almayıp pişik yapmıştır belki.

heheh yok pamuklu iççamasırı gıyıyorum ama sürdüm sürdüm baya şapır şapır ıslaktı gıydım kılodu sonra tekrar yaptım ettım derken yattım gamyoncuiremsu cok kapalı ve nemlı kaldı sanırım pudralıycam hihoyyyt
:ecrin_bebek: hihih, sürdüm yenıden

ayy evet pişik olma riski de varr yeğenimin bezlerinden taksam dieye düşünüyorum ama onlarda benim kasayı kapatmaz ki :1closedeyes:artıkın pişik olursak po po popolin popolin.... :emir_bebek:

:emir_bebek: evet popolin :) yıkadım geçti yahu, yıne yapıcam şimdi ne yapalım yani pişikin tedavisi var ama bu tuglerin tedavisi de bu yani ne yapalım yapmıycaz mı yapalım kurtulalım demi ama :) çiş banyosu bıle yaparım ben yeter ki geçsin delikafadulden

canım sen hanı dıger recetelerı yazıcaktın?elınde kıtap var sanırsam
ee artık yaz da yapalım
ben gönüllüyüm :lepi::lepi::nazar:

jayjaycım bir kaç paylaşımda bulundum tüylerle ilgili hiç örnek yok genelde sağlıkla yara bereler siğillerle ilgili bölümler var birde bu uygulamaya karşı olan insanların tepkilerinden rahatsız oldum canım sanki hakikaten kötü bişey yapmışım hissini bana yaşatmayı başardılar sağolsunlar:bbo:ama tabii tüylerimle mücadelem devam ediyor sadece mola verdim regl dönemim:eek:amanın utandım bak şimcikkaydirigubbakcemile3 beklemedeyim sonra çişlenmeye devamsositososito gerçi ortada alıcak kılda yok henüz çıkmadılar:CüvCüv:a.s.kızlar yılmayın çişlenmeye devam yaşasın sidikli kk kızlarıkaydirigubbakcemile3

kızlar ben bugün kolaltıma baktım da kıllarım baya incelmiş. onuda nasıl anladım söliim kolumun altını alırken makinanın kırdıkları yani benim eski kolaltıma ait kıllar sem sert ve simsiyah ama alınıp idrarlanmış olanlar tüy gibi olmuşlar hani yüzünüzde filan tüyler olurya onlar gibi 3-4 gün sonra tekrar alıp bidaha uygulayacağım hakketen bitecek inanamıyorum yaa süper bişeyyy konuyu açan arkadaşa sonsuz sevgilerimi sunuyorum.. Allah tuttuğunu altın etsin a.s. :dance: aman maşallah diyelimde nazar değirmeyelim kendi kendimize :nazar:

:KK70: evet çiş ülsere iyi geliyomuş diye ben de duydum, yaraların üzerine de işerlermiş eskiden.ama surata sürmek de pek mantıklı gelmiyor bana:nazar:

yaa kızlar sadece idrar mı sürüyorsunuz? ne kadar süre bekliyo? ek olarakbaşka bişey sürüyomusunuz?

yazılanları en baştan bi okusanız herşeyi anlıcaksınız ama 106 sayfa zor geliyo tabi-tatlicadiarzu-

Baklayı denedim ben.Bakla başlığında daha açıklayıcı cevaplar alabilirsin canım.

X