regl öncesi ve regl sırasında ağrı..

E

e_d_a

Ziyaretçi
arkadaşlar regl öncesinde ve reglin ilk 3-4 gününde inanılmaz bi ağrı yaşıyorum..doktorumla görüştüm ve bana o dönemde kullanmam için bi ilaç verdi..bu ilaçta ilk başlarda ağrımın azalmasında yardımcı oluyodu fakat sanırım buna da bağışıklık kazandım bu yüzden ağrılarıma hiç bir faydası olmuyo..benim durumumda olanlar var mı? ve bu dönemde ağrıları için neler yapıyolar?

yardımcı olabilecek olan yok mu ?senağlama

mrb benimde öyleydi ve drlar ilac verip gönderiyorlardı en son gittiğim dr ultrasonla baktı ve bi kistim olduğunu söyledi şimdi onunla mücadele ediyorum
ultrasonla baktılarmı sana bilmiyorum ama en kısa zamanda baktırsan iyi olur canım

mrb benimde öyleydi ve drlar ilac verip gönderiyorlardı en son gittiğim dr ultrasonla baktı ve bi kistim olduğunu söyledi şimdi onunla mücadele ediyorum
ultrasonla baktılarmı sana bilmiyorum ama en kısa zamanda baktırsan iyi olur canım

evet ama doktorum herhangi bi problem olmadığını söyledi..ama normal bi ağrı değil..aşırı derecede çoğu zaman ağladığım bile oluyo ağrıdan..dayanılmaz bişey..

ben de felaket oluyorum yataktan kalkamıyorum ilk günümde bayılacak duruma geliyorum ölücem sanıyorum bazen doktora gtsem mi die düşünyorum napıyolar doktora gidince bu sebepten alttan bakıyolar mı?

ben de felaket oluyorum yataktan kalkamıyorum ilk günümde bayılacak duruma geliyorum ölücem sanıyorum bazen doktora gtsem mi die düşünyorum napıyolar doktora gidince bu sebepten alttan bakıyolar mı?

eğer bakireysen alttan muayene edemiyolar..karından bakarlar eğer gerek görürlerse..benim genelde gece çok kötü oluyo..acile gittiğim bile oluyo..iğne serum falan yiyorum genelde..

ben ilk günü ağrı kesici iğne yaptırıyorum muhakkak sonrasındada hap alıyorum sürekli.çok gittim dr.a çok araştırdım ama kesin bişey söyleyen olmadı hala bilmiyorum tam sebebi şudur diyemiyorum .dr. bile doğurunca geçer demişti ama hamile kalamıyoruzkii kalsak doğuracam zatenn.birsürü sebebi war diyorlar yumurta dönmesi rahim duwarının dökülmesii v.s sonu yok yanii allah yardımcın olsunn.

Benimde felaket ağrılı oluyor. Majezik içiyorum birde doktorumdan bir reçete aldım voltaren vurulmasında bir sakınca yoktur diye. İğneyi vurulunca 8-10 saat rahat geçiyor. Ben evliyim tabi alttan muayeneler testler filan seebi belli oldu çünkü bu kadar ağrı normal değil kesinlikle. Hem rahmim tersti hemde endometriozis diye bir rahatsızlığım vardı. İkisi zaten ağrı için yetiyor. Geçmiş olsun.

Benim adetten 3-4 gün öncesi başlıyor sancılar... Yaklaşık 6 gün falan çekiyorum...
Ama bu kez 15 gün önceden başladı. Adetim de 5 gün gecikti. Hamileyim sandım değilmişim. Bir doktora da gitmedim. Neden olur bileniniz var mı? Müthiş bir yorgunluk hissi... Baş dönmesi... Hepsi bende mevcut... Bu gün oldum... Çok fenayım şu an...
Bu arada ağrılar için birşey kullanmıyorum. Zaten başka bir rahatsızlığım var onun için ilaç kullanıyorum. Bu yüzden extradan bir ilaç daha kullanmak istemedim şimdiye kadar.

ben ilk günü ağrı kesici iğne yaptırıyorum muhakkak sonrasındada hap alıyorum sürekli.çok gittim dr.a çok araştırdım ama kesin bişey söyleyen olmadı hala bilmiyorum tam sebebi şudur diyemiyorum .dr. bile doğurunca geçer demişti ama hamile kalamıyoruzkii kalsak doğuracam zatenn.birsürü sebebi war diyorlar yumurta dönmesi rahim duwarının dökülmesii v.s sonu yok yanii allah yardımcın olsunn.

evet arkadaşım hamile kalma işini bana da söylemişti..fakat evli bile değilim..evlendiğimde de çocuk düşünmüyorum..bilmiyorum nolacak..gördüğüm kadarıyla çoğu bişey yapamıyo..herkese teşekkürler arkadaşlar..

X