Göz Makyajı Kirpik uzatmak iin kozmetik?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

irden

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2008
39
0
arkadaşlar kirpiklerin uzaması için mavala adlı bir ürün varmış kirpikleri 30 günde görünür şekilde uzatıyomuş.almayı düşünüyorum aranızda kullanan varmı?

kizlar umrann87 hakli...ben talika lipicolis denedim ve artdeconun denedim mavalada ayni sey ama hic bir ise yaramiyo !sirf paraniz eksiliyo..bana en iyi yarayan hint yagi hem ucuz hemde cok cok etkili gercekten sürekli atlamadan uygularsan her gece faydasini görürsün .kirpiklerim cok yipranmisti dökülmüstü azaldi kisaldi rimel kullanamiyodum cok cirkin duruyodu..hint yagi kullandim ve 1hafta icinde cok güzel oldu devam ediyorum sizede tavsiye ederim..ama su kozmetik kirpik uzatan (sözde uzatan) ürünlerinden pek fayad görmezsiniz... ben bos rimel kutusuna koydum hint yagini azcikti badem yagi ekledim fircasiyla cok rahat kasimada kirpigimede uygulayabiliyorum..ama bolca sicak suyla bos rimel kutusu ve fircasini yikayin..

slm kızlar.kirpiklerinizi uzatmak için kozmetik ürünlerine boşuna para vermeyin bence.daha ucuz ve yan etkisi olmayan bi yöntem biliyorum.parmak büyüklüğünde küçük bi şişenin içine şişenin yarısından az kısmına hint yağı kalan kısmınada bademyağı koyun ikisini karıştırın ve her gece yatmadan önce kulak çüpü oluyoya pamuklu onlarla kirpiklerinize bu yağ karışından sürün göze kaçırmadan.bunu her gece tekrarlayın işinize yaradağını göreceksiniz.umarım faydam dokunur.

gurba prensesin sitede bulamadım bişey!!!! son yazıdaki hint ve badem yağını bikaç gün kesintiyle bnde uyguladım ama bi işe yaramadı walla:KK43:( bnde çok istiorum kirpiklerimin uzamasını.internette bitkilerin fayydalarını araştırrkene frenk maydonozu die bi otun kaynatılıp suyuyla kirpiklerin her akşam sürülmesi kirpikleri uzatır diodu.aktara sordum elimizde yok demişti hala aklımda bi bulsam denicem:KK43:( bide gariptir: pırasa kaynatılıp suyuyla kirpikler sürüldüğünde uzatır dio ama daha mevsimi olmadıı için onuda deneyemedim walla.ilk işim ilk elime geçeni bi süre denemek olucak yazarım sonuçları bulursanız sizde deneyin yazın bize:))inş. faydası olur:))) sefiom hepinizi:)))

kizlar umrann87 hakli...ben talika lipicolis denedim ve artdeconun denedim mavalada ayni sey ama hic bir ise yaramiyo !sirf paraniz eksiliyo..bana en iyi yarayan hint yagi hem ucuz hemde cok cok etkili gercekten sürekli atlamadan uygularsan her gece faydasini görürsün .kirpiklerim cok yipranmisti dökülmüstü azaldi kisaldi rimel kullanamiyodum cok cirkin duruyodu..hint yagi kullandim ve 1hafta icinde cok güzel oldu devam ediyorum sizede tavsiye ederim..ama su kozmetik kirpik uzatan (sözde uzatan) ürünlerinden pek fayad görmezsiniz... ben bos rimel kutusuna koydum hint yagini azcikti badem yagi ekledim fircasiyla cok rahat kasimada kirpigimede uygulayabiliyorum..ama bolca sicak suyla bos rimel kutusu ve fircasini yikayin..

kesinlikle katılıyorum aynı şekilde bende badem ve hint yağını rimel kutusunda karıştırarak 10 gün kadar kullandım sonra bıraktım ve inanılmaz sonuç aldım umrann87 nın dediği gibi kozmetiklerden yani kimyasal olanlardan uzak durun :lepi:

arkadaşlar kirpiklerin uzaması için mavala adlı bir ürün varmış kirpikleri 30 günde görünür şekilde uzatıyomuş.almayı düşünüyorum aranızda kullanan varmı?

ama memnun kalmadım. onun yerine bence eeose diye bir serum var onu deneyin arkadaşlar gerçekten işe yarıyor
<a href="http://"http://makyajaynam-verda.blogspot.com//>bloguma beklerim</a>

Hint yağı işe yarıyor demekki...Bende geçenlerde saba tümere konuk olan bi kadının formülünü deneyecem bakalım işe yarayacak mı...Formül şöyle: 1er çay kaşığı hint yağı, kakao yağı, fındık yağı, zeytinyağı...düzenli kullanılınca faydası oluyormuş...Bu yağları aktardan mı almak lazım eczaneden mi kızlar? Hangisinden almak daha güveniir olur?

ben internetten eeose kirpik uzatıcı serum aldım kullanıyorum. kirpiklerimde dolgunlaşma ve uzamalar oldu. O yuzden ikinci kez aldım. kirpik dökülmesi sorunu yaşıyordum düzeldi. kaşlarımda açıklık vardı onlarada kullanıyorum. daha önce kaş ekimi yaptımrıştım ama yine kaş dökülmesi yaşadım ve şimdi eeose kirpik serum iyi geliyor. klinik çalışmlarıda yapılmış.

eeosenin bir yan etkisi var mı acaba

valla klinik çalışmları var sitede ben okudum ondan sonra aldım. 2 ay kullandım. eeose kirpik uzatıcı serum kirpiklerimi dolgunlaştımra başladı. kuaförüm ilk kez kirpiklerimi kesti. şimdi ikinci küre başladım bir yan etki olmadı. jel gibi birşey zaten. kirpik dibine uyguluyorum

Yazın bende mavala'nın ürününü almıştım burda bi yerde okumuştum.Yararı oldu ama çok da umduğum gibi işe yaramadı açıkcası.Şişem bitmek üzere almayı da düşümüyorum.
badem yağı gözünü yakmıyor mu?

Merhaba arkadaşlar, ben Ikos diye bir markanın ürününü kullanmaya başladım. Henüz 10 gün kadar oldu. Ürün Alman menşeli olduğu için ve helal belgeli olduğu için denemeye karar verdiğim bir üründü. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine aldım. Ürünün bir ay düzenli kullanımda sonuç vereceğini belirttiler. Sonuç alınca buraya tekrar yazarım. Burada başka Ikos markasını kullanan arkadaşlar varsa onlarında fikirlerini almak isterim. Hepinize iyi geceler diliyorum...

Merhaba Arkadaşlar, kimse ikos hakkında yorum yapmamış, ben kullanmaya başlayalı üç hafta kadar oldu. İhtiyacı olan arkadaşlara öneriyorum çünkü ben gerçekten faydasını görmeye başladım... hem uzadığını hem dolgunlaştıgını farkediyorum... Umarım herkes istediği sonuçlara ulaşır... Sizin için netten bulduğum resmi de buraya ekliyorum... Güzel günler herkese..

$rimel8735.jpg :nazar:

eose kaç günde uzatıyor ben karar veremedim eose mi alsam badem yağı ve hint yağınımı denesem :KK43:

Ben bi ara badem yağı sürüyodum kirpiklerime ama göüme kaçıodu çok yakıodu siz nasıl dayanıyosunuz ?

Arkadaşlar,
İpek kirpik ve kirpik perması uygulamaları kimyasal bileşenler içerdiği için kirpiklere ve kirpik köklerine zarar vermektedir. Avrupa'da (isveç kökenli ) hayata geçirilmiş ve Fransa'da malzemeleri üretilen bir prosedür çıktı ve tamamen doğal, kimyasal içerik barındırmıyor. Bu prosedür artık Türkiye'de! Detaylı bilgi almak isteyenler mesajlarınızı bekliyorum..

X