Cocuklariniz Icin (Izmit Harikalar Diyari )Resimli

BeyzaNur-

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2008
3.477
8.339
560aa8ra0.jpg

cacde7chws5gz0.jpg

caop2vo5nr1ux5.jpg

carakvr5xl8iv5.jpg

caxgw7xheb0ye9.jpg

dsc4410qb9jy6.jpg

Canım memleketim;doğduğum yer....:1closedeyes:
Geçen yaz oradaydık en son;burası daha çok Derince olarak geçiyor..sengözlerimebaksanab
Pasaport işlemlerimiz için sık sık gideriz Emniyete;gittiğimiz vakit de mutlaka burada vakit geçiririz.şakkıdı..Bidenemle ne güzel eğlenmiştik.Şeniz...Annemlerle hafta sonları giderdik;Gölcük'teyken vapurla geçeriz burayasositososito...Hatta gün yapardı annemler toplaşıp çıhıp çıhıp gidirlerdi:roflol:
Müthiş huzur ve keyif verici;temiz nezih bir ortam...İnşaallah bu kez minik kızımızı götürmek istiyoruz:emir_bebek:
:eek: Kocaeli BÜYÜK ŞEHİRE selamlar olsun....
Paylaşım için teşekkürler canıma.s.

ay görünce heyecanlandım. nişanlanmadan öncede gitmiştik nişanlımla. çok güzeldi. ayyy gözümde canlandı valla. yaza izmitte oturuyorum keyfini fazlasıyla çıkarıcam inşallah buraların

çok güzel harikalar sahili yaa insan kendini gerçekten masal aleminde hissediyo bizde sevgilimle gittik unutamadığım bi gün yaşadık:asigim:

wawww depremden önceki evim tam o harikalar diyarının üstüydü hatta dinozorun tam kafasının üstündeki binada oturuyodum vay bee şimdide karşı sahilden izliyorum orayıı..boshayallersmile

X