eşiniz-sevgiliniz sizi küçük düşürdü mü?

antrenor

Profesyonel Sporcu
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2006
1.336
5
merhabalar..
eski antrenörüm öğrencilerinin yanında eşine bağırıp,sakarlıkla suçlayan hatta bizim yanımızda hakaret edebilen biriydi..:enbuyukkk:

benim başıma gelmedi ama belki sizlerden birinin başına gelmiştir..
sevgiliniz ya da eşiniz başkalarının yanında size bağırdı mı,küçük düşürüp utandırdı mı hiç?:uhm:

çok yanlış bi davranış.toplum içinde bu tür şeylere karşıyım.ne yaparım nede eşim bana yapmıştır.tartışmak isteyen laf söylemek isteyen evinde yapsın.elaleme sakız olmanın ne manası var

kesinlikle böyle bir şey olmadı ve olmasına da imkan vermem, böyle davranışlar kendini bilmemekten ve saygı nedir öğrenmemiş olmalarından geçiyor. Bırak eşine milletin içinde bağırmak yada onun sana bağırması çocuğa bile bağırıp rencide etmem herkesin için bazı şeyleri bakışlarla anlamak anlatabilmek gerekir özellikle en yakınına eşine, çocuğuna.

Eski eşim yapardı ama en çok kendi yaptığı hareketlerle beni küçük düşürürdü. Bazende konuşmalarıyla neyseki attım kurtulmuşum oh beeee ne doğru bir kararmış bu yarabiiii:lepi:

Bu tarz davranışlar saygıdan,görgüden nasibini almamış kişilerin işidir :kızgın: Ayrıca kişi bu tutumuyla,eşini değil kendini küçük duruma düşürür :nazar:

ya kavga tarzında değilde şaka gibi küçük düşürmeler yapıyodu bende hiç hoşlanmıyorum bu tür şeylerden konuştuk anlattım çok şükür artık yapmıyo
ama zor bir durum ya

evli bir erkek,kalabalık bir ortamda eşini rencide edici konuşmuş ya da davranmışsa,
bence o eş kadar yerin dibine girmesi lazım...
evli bir erkek,kalabalık bir ortamda eşini yüceltmişse ,
kendi de yücelmiştir...
doğru orantııdır ikisi de...
çünkü onlar BİZ dir...sen ya da ben değil....
sevgiler...

böyle adamlardan iğreniyorum..
yolda kavga eden..
uluorta küfür eden..
dışarda kadını itip kakan..
elbette evde de çirkin böyle şeyler ama ne kadar rencide edici düşünsenize..
Allah kahretsin böyle adamları...

asla ve asla tahammül edemeyeceğim birşey..
suratının ortasına patlattım mı görür,kim rezil oluyormuş o zaman görürüz..​

evli bir erkek,kalabalık bir ortamda eşini rencide edici konuşmuş ya da davranmışsa,
bence o eş kadar yerin dibine girmesi lazım...
evli bir erkek,kalabalık bir ortamda eşini yüceltmişse ,
kendi de yücelmiştir...
doğru orantııdır ikisi de...
çünkü onlar BİZ dir...sen ya da ben değil....
sevgiler...

Bayildim bu yoruma
:1hug:

ilk nisanlilik dönemimizde bagirmiyordu ama sacma sacma konusuyordu esim daha 20 yasinda oldugu icin nasil davranacagini bilmiyor, ve ailesinden de birsey ögrenmemis tek basina gurbette buyumus, onu egitmek bana kaliyor..
yavas yavas ögreniyor artik neyden hoslanip hoslanmadigimi

Çook maruz kaldım böyle durumlara... Bazen öyle aptal aptal suratına bakardım...Bazen gözlerimden yaşlar süzülürdü....öfkemi ancak o şekilde atardım...ağladığımda daha da rencide ederdi... karşılık versem durum daha vahim olurdu.. Sebepsiz çok hakaret işittiğim olmuştur....psikolojim bozulmuştu yeni yeni kendime gelmeye başladım...

Şimdi öyle huzurluyum ki...:lepi: Dünya VARMIŞ yawkaydirigubbakcemile2Allah'ım onunla bir daha karşılaştırmasın beni... Başkasının hayatını da mahvetmesine izin vermesin rabbim.... :Saruboceq:

Çook maruz kaldım böyle durumlara... Bazen öyle aptal aptal suratına bakardım...Bazen gözlerimden yaşlar süzülürdü....öfkemi ancak o şekilde atardım...ağladığımda daha da rencide ederdi... karşılık versem durum daha vahim olurdu.. Sebepsiz çok hakaret işittiğim olmuştur....psikolojim bozulmuştu yeni yeni kendime gelmeye başladım...

Şimdi öyle huzurluyum ki...:lepi: Dünya VARMIŞ yawkaydirigubbakcemile2Allah'ım onunla bir daha karşılaştırmasın beni... Başkasının hayatını da mahvetmesine izin vermesin rabbim.... :Saruboceq:

bu sebepten dolyı da boşandınız değil mi??
çok üzüldüm inanın...
hiçbir kadın haketmez,çirkin lafı...
siz güçlü olun,inşallah bundan sonra karşınıza istediğiniz gibi biri çıkar...
sevgiler...

Bİ İLİŞKİ İÇİNDE EN ÖNEM VERDİĞİM KONUYA DEĞİNMİSSİN CANIMkaydirigubbakcemile5 İNANKİ İKİ KİŞİ ARASINDA OLAN EN NEFRET ETİİĞİM DURUM . ŞİMDİYE KADAR ERKEK ARKADAŞIM BÖLE BİR DURUMLA KARŞI KARŞIYA BIRAMADI BENİ TABİ BENDE ONU BU DAVRANIŞA İTİCEK Bİ DAVRANIŞTA BULUNMADIM. AMA KONUSU AÇILDIMI HER ZAMNA SÖYLERİM EĞER TOPLUM İÇİNDE OLURDA Bİ HAREKETME BİŞEYİME KIZARSIN SAKIN TOPLUM İÇİNDE BUNU BELLİ ETME SAKIN SANA YAPILMASINI İSTEMDİĞİN BİRŞEYİ SEN BANA YAPMA DEDİM. ODA HER ZAMAN YAPMAMA DER BAKALIM EVLENİNCE DURUM NE OLCAK. AMA KESİNLİKLE TOLUM İÇİNE SORUNLARINIZ BELLİ ETMEYİN ÇOK KINIYORUM BÖLELERİNİ:eek:klava:​

merhabalar..
eski antrenörüm öğrencilerinin yanında eşine bağırıp,sakarlıkla suçlayan hatta bizim yanımızda hakaret edebilen biriydi..:enbuyukkk:

benim başıma gelmedi ama belki sizlerden birinin başına gelmiştir..
sevgiliniz ya da eşiniz başkalarının yanında size bağırdı mı,küçük düşürüp utandırdı mı hiç?:uhm:

OYLE BIRSEY YAPAN KISI BENIM ICIN ESKI ESIM OLACAK OLDUGUNDAN BU YAZIYA YORUMU YAZMAZDIM VEYA YAPTI YEDI TEKMEYI DIYE YAZARDIM CANIM EMIN OL:jeyyar::jeyyar::jeyyar::jeyyar::jeyyar:

eşim yeni girdiği işyerinde daha bir ay tanıdığı bir kadının yanında beni küçük
düşürdü ve ben bu olay iki yıla yakın oldu hala unutamıyorum

asla öyle şey yapmaz
hoşuna gitmeyen şeyi yapmam zaten ama farkında olmadan yaptıysam da o topluluk içinde hiç bişey söylemez
ama çok önemli bi konuysa eve gelince dile getirir
konuşur tartışır anlaşırız

Esimden böyle bir davranis görmedim 9 senedir evliyim cok sükür ikimizde bu konuda cok hassas davranirirz....kaydirigubbakcemile5

Cok sevdigim bir ablamin lafi geldi aklima simdi: Gülsümcüm sakin ama sakin kocanla baskalarinin yaninda tartisma veya tartisacak durumlara yol acma ne kendini rezil et nede milleti sevindir dedi...:1closedeyes:

Cok dogru fakat bence aslinda böyle davranislarda bulunan adamlar ancak kendini rezil eder...:kızgın:

Bir toplumda kadinda erkekte kontrolü olmali evinde istersen sacbas giris agzina geleni söyle ama disarda olmaz..:nazar:

bir akrabam bunu eşine cok sık yapıyo kadının sürekli gücüne gidiyo aptal yerine koyulmak..
bir keresinde dayanamadım bende adama baardım ne die terbiyesizlik yapıyosun dedim ne die azarlıyosun dedim kavga ettim bu yüzden ailem sen karısma dedi onlar karı koca dedi azarı ben yedim :)
gülsem mi aglasam mı bu duruma...

X