Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

Arkadaşlarımın hepsinin rabbim yardımcısı olsun..... Dualrınızı bekliyorum..12 mart test günüm.. Ilk denememdi...dr süleyman tosun...1tane transfer oldu..... Nasip....hepimiizm kucağı dolsun...yüzümüz gülsün inşlhh....

inşallah bebeğin tutunur benimde bebeğim 5. gün embriyosuydu ve süleyman bey doktorumdu. kendine dikkat et düzenli beslen ve çok yatma hareketsiz kalma..

amin canım bana her konuda yardım ettin valla hakkını ödeyemem yeniden çok teşekkürler

hayırlı olsun tedavin inşallah sende benim gibi mutlu sona ulaşırsın

Eşim sürekli keşke söylemeseydin deyip duruyor o öğle söyleyincede ben pişman oluyorum ya keseyi göremesek ya kalp atışını duyamasak diyor offf offff

iyi şeyler düşünün iyi olsun senin şimdi moralini yüksek tutman lazım herşey yolunda gider inş

cnm hayırlı olsun çok sevindim...... Senin adına .... Bnmde test günüm 12 mart ilk denemem dr süleyman bey......baklaım ne olck..... Senin ilk denememmi... Bide kaçtane transfer etdiler.... Bnki 5. Gün embriyosuydu 1tane transfer edtiler....hayılrllsı hepimi ziçin......

Evet canım benim ilk denemeydi bir tane transfer ettiler inşallah hayırlısıyla seninki de tutunur yarın için güzel haberlerini bekliyoruz

arkadaşım selam bende bebegime umut tüp bebek sayesinde kavuştum.geçen sene tam bu zamanlar tedavi oluyordum ve beni herkes biliyordu ve benimle beraber bekliyordu. insanların bilmesi yada bilmemesi önemli değil boştan yere sıkma canını . en azından ,insanlar biliyor senin durumunu sana daha ihtimamlı davranırlar. düşünme bunları hamilesin bebeğinin tadını çıkar.[/QUOTE

Durumu bilmeleri bir yandan iyi biryandan ise çok kötü ilgi gösteriyor bu iyi ve çok fazla müdahale ediyorlar bu kötü evet ben artık hamileyim bunun tadını doya doya çıkarmalıyım

arkadadeneşlar merhaba bi sorum olcak size cevaplarsanız çok sevinirim 5 nisan gibi adet olmayı bekliyorum süreç nasıl işliyo tahmini transfer günü ne zaman olur 22 nisana kadar istanbulda olcaz bu arada yapalım istiyorum rapor çıkartmıştık o da 21 nisana kadar geçerliymiş:KK43:

Cimcimexxx bende uzun süredir girmiyordum siteye ama tekrar yoklayayım dedim, bir deneme daha negatif sonuçlandı üstelik blastosist idi. Bende bir an önce tekrar denemek istiyorum. Sen nasılsın?

Canım Allah hakkımızda hayırısını versin inşallah.
Ben ne yapayim bir şey yaptığım yok bende önümüzdeki aya tüp bebek için hazırlanıyorum. Ulun beye gittim, çok şükür şimdilik tüp bebeğe engel olacak bir problemim yokmuş. Bu ay vitaminleri verdi eve git 1 ay içinde verebildiğin kadar kilo ver dedi. Şimdi diyetteyim 2 kilo vermişim. Önümüzdeki aya da tüp bebek yapılacak inşallah. İlk defa yaptıracağım, endişeliyim, korku içindeyim, bir yandan merak içerisindeyim. Ne olacak bilmiyorum. Allah'ım inşallah nasip eder bu sefer :KK43:
Rabbim nerde evlat isteyen varsa herkese hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah... Çok yıprandım artık benden sonra cocuk isteyen kimler varsa hepsi hamile kaldı doğurdular bile hatta cocuklarının 1. yaş günlerini bile yaptılar. Biz hala boğuşuyoruz sonuç yok. Yine de şükür Allah'ım başka dert vermesin diyorum. Aslında bu durumu kabullenmek kolay zor değil ama etraf çok bunaltıyor. Sanki milletin üstüne dert. Hadi cocuk yap, cocuk yap, yaşın gidiyor, yap artık bi tane, bıktım ya vallahi. Canım acıyor artık çocuk yap dedikleri zaman.

arkadadeneşlar merhaba bi sorum olcak size cevaplarsanız çok sevinirim 5 nisan gibi adet olmayı bekliyorum süreç nasıl işliyo tahmini transfer günü ne zaman olur 22 nisana kadar istanbulda olcaz bu arada yapalım istiyorum rapor çıkartmıştık o da 21 nisana kadar geçerliymiş:KK43:

Canım aynı zamanlarda tedavide olacağız Bende Nisan 6-7 gibi adet oluyorum.
21 nisana yetişir sanırım senin işin :KK66: 10-15 günlük bir süreç sanırım o zaman zarfında bitiyor işlem tahminimce.

merhaba bende rapor ççıkardım umutta yaptırdım doktorum süleyman tosundu elimden geldiğnce anlatayım adetin 3.günü tedavi başlyor tedavi süresi 10 veya 12günlük süreç bu süre sonunda yumurtalar olgunlaşırsa toplama işlemi yapılıyor döllenmeye ve embriyo durumuna göre transferin yapılıyor benim 5. gün embriyosu taransferiydi ama tedavin 22nisana kadar bitermi bilemem

Arkadaşlar bugün test günümdü betahcg 331 çıktı çok mutluyum..............sonuna kadar sağlıkla gider inşlh........darısı herkesin başına inşlah......herkesin yüzü gülsün....kucağı dolsun.....

selam kızlar
çok şükür transferim dün gerçekleşti. test günüm 23 mart rabbim bana ve bekleyen herkese güzel haberler almayı nasip eder inş.

Arkadaşlar bugün test günümdü betahcg 331 çıktı çok mutluyum..............sonuna kadar sağlıkla gider inşlh........darısı herkesin başına inşlah......herkesin yüzü gülsün....kucağı dolsun.....

:nazar:allah tamamına erdirsin sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah:nazar:

allah tamamına erdirsin sağlıcakla alırsın inşallah yavrunu kucagına....

İnşallah dediğin gibi olur bebeğimin kalp atışını duyabilsek eşimde bende çok rahatlayacağız

merhaba öncelikle tebrik ederim ALLAH tamamına erdirsin. bende süleyman beyin hastasıydım senin gibi keseyi görsek kalp atışını duyabilsek diye beklemekle geçti günler ve şükürler olsun heyşey yolunda gitti kalp atışınıda duyduk. şimdi sende hep olumlu düşünmelisin ve sabırla beklemelisin. inşallah minik mucizelerimiz bizi bırakmazlar sağ salim kucağımıza aldığımız günleride görürüz.

:nazar:Hayırlı olsun, sağlıcakla kucağına da alırsın inşallah.

Canım aynı zamanlarda tedavide olacağız Bende Nisan 6-7 gibi adet oluyorum.
21 nisana yetişir sanırım senin işin :KK66: 10-15 günlük bir süreç sanırım o zaman zarfında bitiyor işlem tahminimce.

öncelikle cevapladığın için teşekkür ederim umut tüp bebek merkezini düşünüyoruz biz sen de mi orda yaptırcaksın o kadar yabancısıyız ki istanbulun:)

merhaba bende rapor ççıkardım umutta yaptırdım doktorum süleyman tosundu elimden geldiğnce anlatayım adetin 3.günü tedavi başlyor tedavi süresi 10 veya 12günlük süreç bu süre sonunda yumurtalar olgunlaşırsa toplama işlemi yapılıyor döllenmeye ve embriyo durumuna göre transferin yapılıyor benim 5. gün embriyosu taransferiydi ama tedavin 22nisana kadar bitermi bilemem

çok teşekkür ederim cevabın için umarım yetişir rapor çıkması için 2 aya kadar bekledim sonra tayinimz çıktı:KK43: herşeyin hayırlısı olsun hepimiz için

selam kızlar
çok şükür transferim dün gerçekleşti. test günüm 23 mart rabbim bana ve bekleyen herkese güzel haberler almayı nasip eder inş.

canım inşlh 23 martda ben gibi güzel haberler alırsın bnde bugün öğrendim......hamişolduğumu ......bolbol dinlen...kendini üzme...iyidüşün iyi olsun....rabbim herşeyin en hayırlısını bilir....ben hep bunları düşündüm....ve tutdu şükürler olsunnnn......seninde yüzün güler inşlhhhh.....

Canım tebrik ederim rabbim sağlıkla kucağına da almayı nasip eder inşallah bu aralar hep güzel haberler süperrrrrrrrr :) :)

merhaba öncelikle tebrik ederim ALLAH tamamına erdirsin. bende süleyman beyin hastasıydım senin gibi keseyi görsek kalp atışını duyabilsek diye beklemekle geçti günler ve şükürler olsun heyşey yolunda gitti kalp atışınıda duyduk. şimdi sende hep olumlu düşünmelisin ve sabırla beklemelisin. inşallah minik mucizelerimiz bizi bırakmazlar sağ salim kucağımıza aldığımız günleride görürüz.

AMİN ONU GÖRMEK İÇİN SABIRSIZLANIYORUM :KK52:

X