Doğuma Hazırlık Bebek bezi ve kremlerinden numune isteyin..ÜCRETSİZ

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
bebişim sana kıyak mı yaptılar ne.. banada bugün babystardan bez geldi ama iki adet var içinde. mini boy. ama olsun hiç yoktan iyidir. cok şeker görünüyorlar. yerim ben oğluşumun bezini...:emir_bebek:

hihi canım ben babystara ablam ve kendi bebeğim için diye yazmıştım kilolarıda farklı söylemiştim ondan 2 şer farklı boy yollamışlar bana bitek bunlardan geldi bioxcin falan gelmedi :eek:klava:

kızlar bende sayfa başından beri okudum siz banada geldi dedikçe bende yerimde duramaz oldum. walla sölediğiniz tüm adreslere girdim hepsinden tek tek istedim bebeişim için. bakalım gelecekmi :)
bu arada ben hamişlik cetveli koyamadım bi türlü bana yardımcı olabiliecek bir arkadaş varmı ?

bize geçen hafta niveadan pişik kremi geldi ama maili atalı 2 ay olmuştu, mail attığımı bile unutmuşum da gelince şaşırdımmm

banada kargo tam evi taşırken geldi nıvea yollamış sonunda :)
bir kaç saat sonra gelmiş olsaydı kargo alamayacaktım paketi geri gidecekti..

banada dün hero baby den paket geldi ama bebek bakım kılavuzu yollamışlar :) bende mama numunesi bekliyordum

daha az önce bi mail aldımm şöle diyo
Bizim ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.Evyap ürünlerinden numune gönderimi yapılmamaktadır. Amacımız sizlerin beğenisine daima layık olabilmektir. Firmamız, sizlerden gelecek her türlü talebi karşılayabilmek için yeni ürünlerle kendini yenilerken, var olan ürünlerinde de kalitesini arttırarak her geçen gün daha da ileriye gitmek için çalışmalarını sürdürmektedir. Bu çalışmaların neticesinde bizler için en değerli ödül, siz değerli tüketicilerimizin memnuniyetidir. Saygılarımızla,

zaten bende şans olsa

banada dun bioxcin den geldi selülüt sütü kırışık kremi bioder tüy azaltıcı temizlik kremi valla ohh ne gzlll ya ama niveadan ses çıkmadı hayırlısı bakalım

Kizlar niveadan ve molfixden mail aldim en geç bir ay içinde göndereceğiz diye evyap yani evy baby göndermiyor boşa istemeyin en çabuk ve en nazik maili gönderen niveaydi açikçasi müşteriyi memnuniyeti böyle sağlanir nivea kullanmam için bile bir sebeptir bu primadan henüz ses çikmadi

bugün bana hero babyden bi koli geldi.
içinde bebe bisküvisi, 1 tane organik kavanoz mama, 2 tane organik toz mama ve 5 tane toz mama var.

:roflol::roflol:
Alemsiniz yakında zaten "bu ne ya" diyip numune göndermekten vazgeçerler...
Bir laf varmış onu hatırladım "Bedava dinamit olsun midemde patlasın" :roflol:

milupadan bugün bir paket aldım.huggies,nivea ve milupa bir galiba,içinde üçüne ait ürün var..güzelmiş :) evy baby den de mailime olumlu cevap geldi. sitesine üye olup tekrar deneyin..

evy babyden paketim geldi :) 4 yenidoğan bez,bir bebek bakım kitapçığı..bezleri deneyerek karar verebilecek olmak güzel.

X