Numune ürünler isteyip incelemek isterseniz

bana bi Allah ın kulu numune göndermedi :dance: uzağım diye heralde anlamadım ama huggies almaya başlamış anne ablam da hamile de şimdiden kadın depoluyor :emir_bebek:

bana bi Allah ın kulu numune göndermedi :dance: uzağım diye heralde anlamadım ama huggies almaya başlamış anne ablam da hamile de şimdiden kadın depoluyor :emir_bebek:

bence çokta fazla alıp depolamaya gerek yok.bittikçe almak mantıklı
ben sımdılık 2 tane 98 lik prima aldım
1 i bitince çocukların durumuna gore yenısını alır
yada numarasını buyuturum.diğer türlü elimizde kalma ihtimalide vara.s.

bence çokta fazla alıp depolamaya gerek yok.bittikçe almak mantıklı
ben sımdılık 2 tane 98 lik prima aldım
1 i bitince çocukların durumuna gore yenısını alır
yada numarasını buyuturum.diğer türlü elimizde kalma ihtimalide vara.s.

bence de ama anneanneye gel de anlat naniknanik depoluyor ya diyorum ki belki ucuzlayacak kampanya olur bişey olur ama hevesli alsın ne diyim :ecrin_bebek:

arkadaşlar mrb
bir sorum olacaktı nivea baby e nasıl üye olucam bir türlü bulamadım.
linki yollarmısınız banada lütfen.
birde numune nasıl isteniyor bende merak ettim doğrusu:)))))))

arkadaşlar mrb
nıvea ve primadan numune gelmiyor canım:umursamaz:

ixoradan bana gelmedi henüz işaretlemiştim kargo ücretini kabul ediyorum diye de ama araya haftasonu girdi diye mi gelmedi acaba?

taa 1 ay önce gelmedi demişim ama dün geldi numunelerim sağolsun ixora :) numunelerin hepsi çok hoş kokuyor en kısa zamanda gidip almayı düşünüyorum

Acaba Henkel numune göndermiyor mu? ben pril diye arattım henkelin miş. çok yan ürünü var kozmetik falan. bilen var mı?

kızlar bu üyeliklerde ürün gelince herhangi bir ücret ödeniyomu ürün yada kargo için bilgisi olan varsa cevap verebilirmi bide 2 tane ürün için ücret isterlerse

kızlar bu üyeliklerde ürün gelince herhangi bir ücret ödeniyomu ürün yada kargo için bilgisi olan varsa cevap verebilirmi bide 2 tane ürün için ücret isterlerse

ixora dışında hiç bir ürüne kqrgo ödemedim canım. ixorada da kendim kabul etmiştim kargo ücretini

5 erkek 5 bayan parfüm numunesi küçük şişelerde. bide 4 tane falan salyangoz kremi numunesi böyle kolonyalı mendiller kadar.. 5 tl odemiştim galiba. hatırlamıyom tam dahada az olabilir..

arkadaşlar mrb

evet canım nıvea gondermıyorrrmafoldumben

kızlar numunelerim tek tek gelmeye başladı bugünde parfümlerim geldi hepsi çok hoş kokuyor en iyide bebelacın gönderdikleri

X