Numune ürünler isteyip incelemek isterseniz

milupadan huggıes bez ve nıvea ıslak mendil geldi ne alakaysa. yüzde 25 te indirim 7 adet

milupadan huggıes bez ve nıvea ıslak mendil geldi ne alakaysa. yüzde 25 te indirim 7 adet
hahayyy gerçekten ne alak ya. birine daha gelmişti. bana mama gelmişti. huggiesdende ikişer tane bez. acep milupada kimberley claerkla birlikte mi çalışıyor. anlamadım..

hahayyy gerçekten ne alak ya. birine daha gelmişti. bana mama gelmişti. huggiesdende ikişer tane bez. acep milupada kimberley claerkla birlikte mi çalışıyor. anlamadım..

evet yaa huggies bez demek bi ortaklıkları var artı yüzde 25

indirim kartları yollamışlar ben kullanmıyorum...ama fiyat uygunsa alacam ihtiyacı olan birine verecem....

prima bezlerin içinde bozuk çıkanlar için şikayet etmiştim
dönmüşlerdi ........bugün ups verecem bakalım,

oda bişey mi baby stara üye oldum.numune istedim.ülkerden cevap geldi gönderelim diye.....

bana bütün mama markalarından mama geldi milupa bebelac ve hero babyden. hero babynin sitesine üye olup aşağıdaki numune istiyorum kutucuğunu işaretlemeniz yetiyor.. bebelac a da mail atın.. milupaya da üye olup mail atın o zaman gönderiyorlar..

bana bütün mama markalarından mama geldi milupa bebelac ve hero babyden. hero babynin sitesine üye olup aşağıdaki numune istiyorum kutucuğunu işaretlemeniz yetiyor.. bebelac a da mail atın.. milupaya da üye olup mail atın o zaman gönderiyorlar..

hero babyden ne3 geldi canım. bana bebelac ve milupadan gelmişti ama hero babyden gelmedi:KK43:(

Merhaab kızlar bende istedim numune ürünler bakalım gelecek mi merakla bekliyorumm...

molfix.babystar huggies.bez geldi nivea ve molfiwx ıslak mendil gönderdi... mamalardan haber yok.

kızlar ben roziye mail atmıştım geçtiğimiz hafta geldi :dance:
1 normal 1 gece pedi
1 de günlük

Kızlar milupa mail göndermiş web sitemize üye olan herkese gönderim yapılmaktadır sizede ileriki aylarda gönderilicektir diye.

bende bazı firmalardan istedim bakalım hangisi gelecek en isteklide beyb star gibi görünüyor

hero babyden ne3 geldi canım. bana bebelac ve milupadan gelmişti ama hero babyden gelmedi:KK43:(

hero baby bir tane kavanoz maması meyveli olanlardan bir tane iyi geceler bisküvisi
2 tane organik kaşık maması iki tanede normal kaşık mama sı yolluyor kendi özel kutusunda ...

ben annemide üye yapmıştım ona da göndermişler ama muhakkak üye olurken numune ürün istiyorum kutusunu işaretliyin yoksa göndermiyorlar..

hero baby bir tane kavanoz maması meyveli olanlardan bir tane iyi geceler bisküvisi
2 tane organik kaşık maması iki tanede normal kaşık mama sı yolluyor kendi özel kutusunda ...

ben annemide üye yapmıştım ona da göndermişler ama muhakkak üye olurken numune ürün istiyorum kutusunu işaretliyin yoksa göndermiyorlar..
ay ne güzelmiş. ben işaretledim ama gelmedi:KK43:(

Kızlar günaydın hero baby den sabah kitapçık geldi bebek gelişimini anlatıyo mama için daha erken olduğu içinmi yollamadılar acaba

biz şanslı bebekleriz sanırım hastanede yattığımız süreç içinde kargolarımız gelmeye devam etmiş. milupada göndermiş niveanın ıslak havlu şampuan pişik kremi v.s ve huggies bezini bide milupa kitapçığını .. sonra sleepy çok incelik yapmış ve 66 lı bi paket bez vede bi paket ıslak havlu yollamış saolasunlar kullandım kalitesiz diye bilinir ama fena değilmiş en azından müşteriye değer veren firmaymış sırf bize değer verdikleri için alıcaz slepy a.s. birde euphia ydı sanırım tamamen organik pişik kremi göndermiş 5 erli minik paketlerden 10 tane..

bezleri kıyaslayınca bana en iyi huggies geldi lastik kısımları tamamen kavrıyor bebeği evy baby ninde kokusu çok şeker..

X