Numune ürünler isteyip incelemek isterseniz

bugün beby star bez geldi geçen hafta ixorya dan 3 bayan 2 erkek parfüm numune 3 adet salyangoz krem geldi krem çok güzel kokularda eh işte

arkadaşlar bende istiyorum....ama nasıl üye olucam isticem hiç bir bilgim yok...bana yardımcı olurmusunuzkaydirigubbakcemile5

boşuna zaman kaybedip üyeolmayın kızlar bende oldum ama hiç bişey yollamadılar zaten meail yolluyolar gönderemeyiz diye

kızlar bakın ben sıze gonderen yerlerı solımm

ob tampon bebelac herobaby aptamıl rozı ıxsora bıoblas saru kozmetık lonsoılmıydı neydı o dogadanın ıletısıım kutusundan yenı cıkan meywelı caylarını ısteyebılırsınız knorrdan corba ayrca ntv sporun sayfasında anket war oraya katılıp sansınızı deneyın hergun she deodoran ruj we far yolluyo dnys gece kılodu yolluo

bana herobabıy den paket geldı mama bez ıslak mendıl guzel bı pakettı.......buskıvısı .............bıde mılupadan gelmıstı

boşuna zaman kaybedip üyeolmayın kızlar bende oldum ama hiç bişey yollamadılar zaten meail yolluyolar gönderemeyiz diye
bana da hiçbişey gelmedi:dilcikar:
kızlar bakın ben sıze gonderen yerlerı solımm

ob tampon bebelac herobaby aptamıl rozı ıxsora bıoblas saru kozmetık lonsoılmıydı neydı o dogadanın ıletısıım kutusundan yenı cıkan meywelı caylarını ısteyebılırsınız knorrdan corba ayrca ntv sporun sayfasında anket war oraya katılıp sansınızı deneyın hergun she deodoran ruj we far yolluyo dnys gece kılodu yolluo

sempatiksalakcinni :KK1:
bunların hepsi sana geldim i arkadaşım cidden :roflol:

eet kızlar hepsı geldı denedımbılıyorum.com a uye olun anketlere katılın ordan faıry 500 ml prıma bebek bezıde gelıo

arkadaşlar bende istiyorum....ama nasıl üye olucam isticem hiç bir bilgim yok...bana yardımcı olurmusunuzkaydirigubbakcemile5

cnm sitelerin iletisim bolumlerıne gor numune ıstedıgını belırt ısım soyısım adres tel bılgılerını dogru gor enfazla 1 hafta ıcınde hepsı elınde olur :hulya:

ben hamilyken üye olmuştum bir çok siteye. baby star, primai molfix, huggys, bebelac, milupa, herobaby, ıxora bunların hepsinden numune geldi. hatta 6. aylarında beblac ve milupadan ek gıdaya geçiş ile ilgili bir paket gelmişti..

ben de milupaya üyeyim bebeğim 5. ayına girdi henzüz gelen bişey yok 5. ay paketi geliyormuş beklemedeyim olmazsa 6. ayda gelir heralde :)))

X