hcg değeri düşük çıkıp sonradan yükselen var mı?

Benim ilk deger 11.gun 5.53 13.gun 22.9 18.gun 155.5 doktor baska test vermeedi 10 gun sonra keseyi gormeye gel dedi ama bende bulanti falan olmadigindan korkmaya baasladim

Ben simdi 7 haftalıkhhamileyim bende bile bulantı yok canımpanik yapma adetin geçmesi çok önemli adet ggeçmeden değerlerddüşük çıkabiliyor panik yapma

Merhaba tarih çok eski ama belki bana da yardımcı olabilirsiniz :-( benim basıma garip bi olay geldi ilk HCG 16.07 4 gün sonra ikinci HCG 0.89 çıktı biz kimyasal gebelik dedik ama sonra 2 gün sonra degerim 12.86 ya yükseldi bunu yasayan oldu mu hamile miyim noluyor
Merhaba cok ilginc geldi durumunuz merak ettim nasil bu sekilde hamile kaldiniz bir yukselip bir dusmus doktor birsey dememismiydi ilaclari birak falan gercekten dusup sonra nasil yukselmis hayret dogrusuo_O

Selam benimde degerim önce yükseldi sonra düştü sonra yükseldi Maalesef disgebelikle sonuçlandı demekku herkeste farklı yanı dusupte çıkan Deger nadir iyiyle sonuçlanır

Merhaba tarih çok eski ama belki bana da yardımcı olabilirsiniz :-( benim basıma garip bi olay geldi ilk HCG 16.07 4 gün sonra ikinci HCG 0.89 çıktı biz kimyasal gebelik dedik ama sonra 2 gün sonra degerim 12.86 ya yükseldi bunu yasayan oldu mu hamile miyim noluyor
ya canım benım 3 gün transferi 9 gün kan testı yaptırdım 0.457 çıktı 2 gün sonra yaptırcam tekrar inşallah yükselir

mrb benim asilamanin 12. gunu 8 cikti. iki gun sonra 3.72 ye dustu. crinone jel kullaniyordum. Acaba yukselme olurmu ki bende de....

mrb benim asilamanin 12. gunu 8 cikti. iki gun sonra 3.72 ye dustu. crinone jel kullaniyordum. Acaba yukselme olurmu ki bende de....
Canim degerin insallah yukselmisdir .su an.bebisin seninledir insallah canim benimde regle 4 gun var hcg degerim 4.4 sence yukselirmi yarin yine kan verecem ama umitliyim ya yukselir insalah ..

Yardim lutfen hcg 2 gun once 47.6 cikti bugun 13.0 cikti.degerim dusmus hala umut var mi .boyle dusp yukselen var mi

Arkadaşlar merhaba buralarda yeniyim google dan araştırırken bu konuyu gördüm yardımcı olursanız çok ama çok sevinirim..Lisedeyken hiperprolaktinemi hastasıydım sonra düzeldi her şey.doktorum adetlerin düzensiz olmadığı müddetçe hiç korkma evlenirsin çocuk sahibide olursun dedi... ki tedavi görrken bile 100-200 lerde olan değerimde dahi adet düzensizliğim yoktu evlendm o zamana kadar anormal bi artış olmadı prolaktin seviyemde adet düzensizliğimde olmadı 2 yıldır evliyim geçen ay ilk denemeyi yaptk adetmin 2. gecikme gününde beta negatif prolaktin 43 çıktı sonradan yükselen betaları duyuyorm ama bnm için geçerli olmayacak sanırım kafam çok karışık prolaktin mi durdu durdu engel oldu vct kendini mi hazırlıyor acaba (çok ihtimal vermesemde) ......

Kızlar benimde degerlerim
Transferin 1. Haftasi 13. Cıktı 2 gün sonra 41 2 gün sonra 55 2 gün sonra 58 ve adet tarihimde 63 cikti 2 gün sonra 106.5 Ve 2 gün sonra 187.59 cikti yarın yine kan vericem benim adetim gecince yukseldi ama yine de korku var

Kızlar benimde degerlerim
Transferin 1. Haftasi 13. Cıktı 2 gün sonra 41 2 gün sonra 55 2 gün sonra 58 ve adet tarihimde 63 cikti 2 gün sonra 106.5 Ve 2 gün sonra 187.59 cikti yarın yine kan vericem benim adetim gecince yukseldi ama yine de korku var
Cikar o daha saglikli bi Artis var

X