Şampuan ve Saç Kremleri En iyi şampuan ve saç kremi hangisi????

ben yıllardır elseve kullanırdım çok memnundum daha sonra değişiklik yapıp dove kullandım memnun kaldım.bir ara elidor kullandım hiç memnun kalmadım .

ya ben 30 yasıma geldim daha sampuanımı bulamadım hepsi kazık gibi yapıyor saclarımı :sinifsinif:

bende organıcum kullanıyorum 1 yıldır ama son zamanlarda saç diplerim aşırı kurudu kepek tazı bişşiler çıktı napcam şimdi ne kullancam kara kara düşünüyorum içinde silikon olmayan saç diplerimi kurutmuycak şampuan nasıl bulucam bennnn

elseve bal özlüüü tek geçerimmm yaa süper bişi yanında bide ballıı bakım kremiii saçıma bal dök yala yaniikaydirigubbakcemile3

valla bıoblas aldım içinede çam terebentin kattım deniycem şimdi umarım ii gelir çünkü saçlarımla başım dertte:KK43:

ben de 3 yıldır elseve2in yıpranmış saçlar için olanını kullanıorum...saçımı sürekli maşayla şekillendirdiğim için çok sertleşiyor...ama elseve hakkaten baya bi yumuşatıp parlatıyor saçımı...bi ara şampuan değiştireyim dedim de elseve'in farkını anladım resmen....benm saçıma çok iyi geliyor ve üstelik muhteşem kokuyorr...bizzat erkek erkeklerden aldıım bi iltifatkaydirigubbakcemile3

Organicum çok iyi, 6 aydan fazla oldu kullanıyorum kuruluk ve kırılmam vardı tamamen geçirdi, saç kremi de sadece uçlara türden değil masaj yaparak bolca kullanılabiliyor yalnız heryerde bulunmuyor eczanelere sorun derim

Organicum krem + şampuan bana da çok iyi geldi boyayı da akıtmıyor

valla saç kremlerinin her türlüsünü denedim en pahalısını da... 40tl verdiğimde oldu 5 tl de ama Durunun saç kremini tek geçerim onun kadar etkili ve hoş bişi görmedim.2 yıldır kullanıyorum asla da değiştirmem. Şampuan olarak da 6 yıl kadar panthene kullanmıştım çok kabartıyodu sonra gliss denedim 3 yıl kadar fena diildi ama son çıkan komilinin zeytin yağı ve bal karışımlı şampuanından sonra onu da terk ettim şimdi komili + duru krem kullanıyorum saçlarım yumuşak fönsüz kullanılabilcek kadar da doğal. önceden saçımı düzleştirdiğimde ertesi güne bozulurken 1 aydır bu ikiliyi kullanıyorum ve saçlarımın fönü çok rahat 2-3 gün dayanıyor. Ben mutluyum tavsiye ederim

priorin şampuan eczanelerde satılıyor doğal en azından...saç kremim elidor...b, de bi yöntem var daima suyun altında kremleyip tarıyorum saçlarımı böylece daha az dökülüyor nedense..bi deneyin...

bende yıllarca elseve kullandım.ama geçenlerde öneri üzerine fauvert marka şampuan ve saç kremi aldım. şimdilik memnunum, bakalım...

ya ben 30 yasıma geldim daha sampuanımı bulamadım hepsi kazık gibi yapıyor saclarımı :sinifsinif:

:içelim:ben 45 yaşıma geldim hala bulamadım....
deniyorum tam çok güzel diyorum firma imaj değiştiriyor bi daha aynını bulamıyorum:)))))
saçlarım iri dalgalı sık uzun. ne kullanacağım bilmiyorum.kuaförüm pirinç özlü olanından al iyi uzatıyor dedi ama markasını söylemedi.bilen varsa yardımmmmmm.lorealin öyle bi şampuanı var mmı?

senelerce L'oreal Elseve Nutrileum Şampuan kullandım..hiç saç kremine ihtiyaç bırakmayan dört dörtlük bir ürün..ancak firmanın ürün ve ambalaj yenileme kararıyla beraber üretimden kaldırıldı muadili olarak satışa sunulan şampuan ise bana hiç yaramadı..herkese haber saldım 10-15 tane kıyıda köşede kalmış olanları topladım şimdilik onlar el altında tutup idareli kullanıyorum..bittiğinde ne yapıcam bilmiyorum hiç..ürünün üstüne tanımıyorum piyasadan eski ürünlerini kaldıran loreal yöneticilerini buradan eseflee kınıyoruuummmm :eek:lmaz:

19tl ye aldım kampanyaymış.saç kreminide p.mosyon iste yanında deneme boyu

kızlar şimdiye kadar nerdeyse bütün şampuanları kullandım ve en iyisi blendax gibi geldi bana fisfisfis
sizler hangi şampuanları ve saç kremlerini kullanıyorsunuz önerisi olan varmı???? :emir_bebek:

kedicik o kadar yorum yaptık buldun mu şampuanını:KK70::KK70::KK70:sengözlerimebaksanab

ben ya nivea yada dove kullaniyorum cokta memnunum:)))

kedicik o kadar yorum yaptık buldun mu şampuanını:KK70::KK70::KK70:sengözlerimebaksanab

Canım ben yinede gördüğüm kadarıyla denedim baya bi şampuan ama o kadar pahalı şampuan kullanmama rağmen hobby'nin verdiği sonucu vermedi hiçbiri
hobby 3kutu bitti şimdi komili'nin zeytinyağlı şampuanını kullanıyorum şimdilik bu da iyi gibi geldi bana

ya clearı bırakmayı dusunuyorum glıs mı elseve mı bırde kuaforum glıs ın sac kremını tavsıye ettı onu kesın almamlazım ewettttt hangısıı

X