Hamile arkadaşlar hamileliğinizi idrar testinde ne zaman öğrendiniz?

Hamişler ve Anneler ; Hamileliğinizi idrar testinde ne zaman öğrendiniz?

• Ankete Katılan
    6.360
Daha 3 gün vardı öğrendiğimizde, eşim gece 11de eczaneye gidip aldı, ben çıkmaz dedim ama merakım ağır bastı, silikte olsa çıkmıştı testte.

Arkadaslar merhaba ya bnm normalde adetime maksimum 5 gun kala falan goguslerim acır ama bu kez 15 gun falan varken acımaya başladı iliskiden yaklaşık 4-5 gun sonra basladi yalnız goguslerime bastırınca acıyor sadece ve adetime suan 7 gun var o kadar erken gogus hassasiyetinin oluşması gebelik belirtisi olabilir mı ins ya umarım bu ay olur hep umutlaniyorum cunku bu ayda bosa olmasından korkuyorum.

Arkadaslar merhaba ya bnm normalde adetime maksimum 5 gun kala falan goguslerim acır ama bu kez 15 gun falan varken acımaya başladı iliskiden yaklaşık 4-5 gun sonra basladi yalnız goguslerime bastırınca acıyor sadece ve adetime suan 7 gun var o kadar erken gogus hassasiyetinin oluşması gebelik belirtisi olabilir mı ins ya umarım bu ay olur hep umutlaniyorum cunku bu ayda bosa olmasından korkuyorum.

bende aynı durumdayım canım benımde 14 gun var ve gögüslerim şiş benımde bende gebelik belırtısıdır dıye ümitlenıyorum Allahım bu mübarek günde inşallah herkesın ıstediğini nasip eyler

arkadaşlar ben bu sayfayı tam iki buçuk yıl hiç usanmadan yılmadan saatlerce okuduğumu biliyorum. merak ederdim acaba ben nasıl yaşayacağım hamilelik belirtilerini o kadar çok kaptırırdım ki kendimi piskolojik olarak her ay yaşardım bütün okuduğum belirtileri. hala rüyada gibiyim ama şu anda 9 haftalık hamileyimmm:KK49: rabbim bu mübarek gecede anne olmak isteyen bütün kadınların bu duyguyu tatmasını nasip etsin inşallah... nasıl hamile olduğumu öğrendiğime gelince... ne kan ne idrar 9 gün adetim gecikti ama bu sürede sürekli adet sancıları ve çok fazla bel ağrısı yaşadım o yüzden adetimin geciktiğine emindim bu 9 gün içerisinde... idrar testi yapmadım çünkü çok hayal kırıklıkları yaşadım... hastaneye kan tahlili verme ümidiyle gitmişken doktor direk ultrasona aldı bişey dememe fırsat bile vermedi açıkçası... veeeee keseyi gördüğünü söylediği dakikadan sonrasını hatırlamıyorum bilee çokk duygulandım dr o saatten sonra söylediği hiç birşeyi duymadım desem yalan olmaz..:KK52:sakın ümitsizliğe kapılmayın dediğim gibi adetin bütün belirtilerini yaşadım.. mide bulantıları bile 6. hftadan sonra başladı... bi de unutmadan işe başladım ve ikinci ayında hamile olduğumu öğrendim yani kafamı dağıtmak için her ay düşünmemek için girmiştim işe yaradı kafama takmadığım o ay geldi mucizem... artık ilk duam sağlıklı sıhatli bebeğimizi kucağıma almak... en kısa sürede sizlere rabbim nasip etsinn :KK49:

merabalar ben adetimde 2 gün geçti ve test yaptım iki çizgide kopkoyu göründü acaba böyle erkenden koyu çıkması ikiz gebelik belirtisi olabilir mi

merabalar ben adetimde 2 gün geçti ve test yaptım iki çizgide kopkoyu göründü acaba böyle erkenden koyu çıkması ikiz gebelik belirtisi olabilir mi

erken döllenme olmuştur gebelik ilerleyince hormonlar dolayısıyla çizgiler koyu görünür :)
tebrikler:KK1:

benim adetim 8 gün sürer 3 ocakta başladı 10 u gibi bitti 13 ünde ilişki oldu netten baktım hamile kalmak için uygun vaktim 12 ile 22 ocak arasıymış ve 2 gün önce kasıklarımda ağrı belimde ağrı başladı ve göğüslerimin şiştiğni fark ettim ama adetime 12 gün var ve benim hiç belim veya kasıklarım ağrımaz ve ayrıca kasıklarımdaki damarlar çok belirgin 32 34 bedenim hiç yemezdim sürekli bişeyler yiyorum dudaklarım botoxlu gibi şişti ve biraz önce aç olmama rağmen güzelim yemek beni iğrendirdi yağ tutuğu için halbuki ısıtsam çözülcek uzun sözün özü sizdede oldumu bunlar benle aynı durumda olan varmıdır ? vee 3 4 gün önce ateşim 34 bile oldu şimdi 36.4 fln bunlar nedir adetime daha 12 gün var akıntımda var ama kokulu gerçi benim hep kokulu olur

arkadaşlar ben bu sayfayı tam iki buçuk yıl hiç usanmadan yılmadan saatlerce okuduğumu biliyorum. merak ederdim acaba ben nasıl yaşayacağım hamilelik belirtilerini o kadar çok kaptırırdım ki kendimi piskolojik olarak her ay yaşardım bütün okuduğum belirtileri. hala rüyada gibiyim ama şu anda 9 haftalık hamileyimmm:KK49: rabbim bu mübarek gecede anne olmak isteyen bütün kadınların bu duyguyu tatmasını nasip etsin inşallah... nasıl hamile olduğumu öğrendiğime gelince... ne kan ne idrar 9 gün adetim gecikti ama bu sürede sürekli adet sancıları ve çok fazla bel ağrısı yaşadım o yüzden adetimin geciktiğine emindim bu 9 gün içerisinde... idrar testi yapmadım çünkü çok hayal kırıklıkları yaşadım... hastaneye kan tahlili verme ümidiyle gitmişken doktor direk ultrasona aldı bişey dememe fırsat bile vermedi açıkçası... veeeee keseyi gördüğünü söylediği dakikadan sonrasını hatırlamıyorum bilee çokk duygulandım dr o saatten sonra söylediği hiç birşeyi duymadım desem yalan olmaz..:KK52:sakın ümitsizliğe kapılmayın dediğim gibi adetin bütün belirtilerini yaşadım.. mide bulantıları bile 6. hftadan sonra başladı... bi de unutmadan işe başladım ve ikinci ayında hamile olduğumu öğrendim yani kafamı dağıtmak için her ay düşünmemek için girmiştim işe yaradı kafama takmadığım o ay geldi mucizem... artık ilk duam sağlıklı sıhatli bebeğimizi kucağıma almak... en kısa sürede sizlere rabbim nasip etsinn :KK49:

canım allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin.

işe girdim bir de hamile olduğumu öğrendim demişsin ya ne güzel sorun da etmemişler.. İNşallah benim de işim olur hamile olursam sorun etmeyen iyi bir işim olur..

Son düzenleme:
canım allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin.

işe girdim bir de hamile olduğumu öğrendim demişsin ya ne güzel sorun da etmemişler.. İNşallah benim de işim olur hamile olursam sorun etmeyen iyi bir işim olur..

amin canım saol inşallah en kısa zamanda hamile kalırsın hayırlısıyla :KK9:

Merhaba kizlarr. Bende 1 bucuk yillik evliyim son 4 aydir korunmuyorum hapi biraktim en son adetim 4 gecikti okadar sevinmistim ki tam test yaptircaktim kan wcye gittim hayal kirikligi cok kotuydum adetim biteli 1 hafta oldu arada kasiklarima agri giriyo 2 gunden beri goguslerimin sistigini fark ediyorum az oncede koltuga uzandim belime acayip agri girdi artik korkuyorum test yaptirmaktan hayal kirikligi yasicam diye acaba test alip yaptirsam mi karar veeemedim:KK5:

Ben adetime 6 gün kala idrar testi yaptım negatfiti 5 dakikadan sonra da beklemeden atmıştım... Tekrar 6 gün geçince yaptım ve daha saniyesinde ikinci çizgi çıktı ertesi gün kan tahlili yaptım 1000 küsür çıktı çok şükür... Rabbim isteyen herkese bu güzel duyguyu tattırsın İşaAllah

Adetim bir gün gecikmişti, eşimin ısrarıyla test yaptım. Ben yapmayayım varsa bile çıkmaz daha 1 gün geçti dedim, o ısrar etti. Gittim eczaneden bir test aldım, eczacı da erkekti utandım açıkçası. Neyse eve geldim hemen uyguladım anında ikinci çizgi belirdi. Hala saklıyorum :)) Şu an 34 haftalığım. Allah isteyen herkese nasip etsin. Benden size bir tavsiye bu durumu asla kafanıza takmayın ben 3-4 denemede negatifle karşılaşınca çok üzülmüştüm, sanırsın 10 yıldır uğraşıyorum da olmuyor. Sonra anladım ne kadar gereksiz yere kendimi üzdüğümü. Sakın stres yapmayın. Ne zaman ki stressiz bi ilişki yaşarsınız o zaman şak diye hamile kalırsınız benden söylemesi.

adet olmama 8 gün var ve meraktan çatlıyorum acaba hamilemiyim diye lütfen en önemli belirtileri nerlerdir yazarmısınızz

X