Hamile arkadaşlar hamileliğinizi idrar testinde ne zaman öğrendiniz?

Hamişler ve Anneler ; Hamileliğinizi idrar testinde ne zaman öğrendiniz?

• Ankete Katılan
    6.360
Amin cnm inşallah belirtin varmiydi benim 2 kaldı bata
Evet cnim goguslerim her zamankinden farkli agriyodu sanki batiyo gibi mide bulantisi vardi
Bide bacagima kramp giriyordu arada sirada gecen ay kimyasal gebelik geçirince altinci gün yaptim testi bende dinde doktora gittim öyle iste

Kizlar bu ay sogan kurune basladimbgun 3.gunum.dua edin insallah ise yarar.ayrica pazartesi gunu asiri kasik agrim oldugu icin doktora gidicem iliskiye grerken kasiklarim siddetli agrio dayanilmaz bi agri.buyuk tuvaletimi yaparken yine o agri olyo normaldede agrio ama kist oldugunu dusunuyorm acaba normal kistler hamilelige engelmi ya bilen varmi :KK43:

arkadaşlar ıyı aksamlar aranıza yenı katıldım ve sızlerden ogrencegım cok sey var lutfen bana yardımcı olabılırmısınız ben on aylık evlıyım ve esımle yenı bebek dusunmeye basladık son uc gundur gırdıgımız ılskıdensonra benım benım cok kotu agrımaya basladı artık korunmuyoruz nasıl adet donemınde bel agrısı olursa aynı agrıyı yasıyorum ayaklarım cok agrıyor sızce bu kadar erken belırtıler olurmu umutlanmak ıstemıyorum ama cokda ıstyrum bebıs lutfen cvp vereebılırmsnz

Arkadaşlar benim adetime daha 8 gün var normalde. Hamile olup olmadığımı nasil öğrenecem? Öğrenmenin farklı yolları yok mudur?

Arkadaşlar benim adetime daha 8 gün var normalde. Hamile olup olmadığımı nasil öğrenecem? Öğrenmenin farklı yolları yok mudur?
sık idrara çıkma kabızlık kasık batması göğüs ağrısı iştah açılması oldu bende bide kirpiklerim karıştı bunlar varmı sende ve adetim 2 gün gecikti bekliyorum

kızlarrr biri bana cevap versinnnn çok heyecanlıyım suan elim ayağım titriyo.. batım 1 şubattı demin test yaptım silik çizgi var inanamadım ikinci testi yaptım yarım saat sonra gene siilik cizgi varmıdır cidden hamileyim midir ölüyom heyecandannnnn bisiler deyinn :)

kızlarrr biri bana cevap versinnnn çok heyecanlıyım suan elim ayağım titriyo.. batım 1 şubattı demin test yaptım silik çizgi var inanamadım ikinci testi yaptım yarım saat sonra gene siilik cizgi varmıdır cidden hamileyim midir ölüyom heyecandannnnn bisiler deyinn :)
adetin kaç gun geçti

yaa b

ozaman sevin mutlu ol ama kan testide yaptir canım hemen bence çıkar

yaa bisi dicemmm 1,5 yıldır bugünü bekliyorum rabbim hayırlısını nasip etsin ama ben kan testi yapmadan esime sürpriz yapsam sonra onla kan testi versem aksam nasıl olur sizde arkadaslarım da ümitlendirme diyolar ben ilk defa bu ccizgiyi görüyorum kaç aydır kaç kere test yaptım bembeyazdı olmasa çıkmaz zaten kızlar yapım mı test

yaa b

yaa bisi dicemmm 1,5 yıldır bugünü bekliyorum rabbim hayırlısını nasip etsin ama ben kan testi yapmadan esime sürpriz yapsam sonra onla kan testi versem aksam nasıl olur sizde arkadaslarım da ümitlendirme diyolar ben ilk defa bu ccizgiyi görüyorum kaç aydır kaç kere test yaptım bembeyazdı olmasa çıkmaz zaten kızlar yapım mı test
yap tabii canım, tebrikler sağlıkla gelsin bebişin :KK68:

canım ıkıncı cızgı her nasıl gozukuyorsa gozuksun kesınlıkle vardır hayırlı ugurlu olsun darısı bıze

yaa b

bence kan testi derim yaptirdinmi

X