Menopoz Arkadama acil yardm (menopoz?)

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar

oltu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2007
80
0
selam arkadaşlar benim arkadaşım aybaşı olmuyor 34 yaşinda sadece ilk gün çok az oluyor daha sonra olmuyor acaba menepozamı giriyor kendisi çok üzgün bu yaşta menepoz olurmu aranızda böyle olupta sonra aybaşı ollanınız varmı bilgilerinizi bekliyom

yaşı genç ama erken menopoz olabilir bence dr a gitse iyi olur

Bende 33 yaşındayım ve adette azalma yaşıyorum arkadaşın kadar değil sanırım ama evet 30 lu yaşlar menapoz için çok erken, ama doktora görünmesinde fayda var birde yine forumda okumuştum bazı bayanların miktarda azalma yaşadığını neye bağlı neden bilmiyorum, sanırım ama en az 3 gün adet olmak durumunda sağlıklı bir kadın, doktora görünsün ve sonucu merak ediyorum yazarsan sevinirim.

20 yaşında menepoza girenler de var olabiliyor böyle şeyler.zaten genetik oluyomuş bu menepoz

kızlr ben 22 yaşında erken menepoza girdiğimi öğrendim!!!:KK43: lütfen adet düzensizliklerinizi önemseyin ben 5yıldır önemsemedim ve bunu duyunca yıkıldım 1 yıldır hayatın benim için çok fazla bir değeri yok!!!!

kızlr ben 22 yaşında erken menepoza girdiğimi öğrendim!!!:KK43: lütfen adet düzensizliklerinizi önemseyin ben 5yıldır önemsemedim ve bunu duyunca yıkıldım 1 yıldır hayatın benim için çok fazla bir değeri yok!!!!

ya çok üzüldümcanım gerçekten çok erken tedavi oluymusun

tedavisi yok canım bunun adet görebilmek için sadece ilaç kullanıyorum şuan oluyorum ama ilaçla yine bunada şükür vede dua ediyorum başkada yapılacak birşey yokmuş malesef bu yaşta bu acılar gerçekte çok zor çok ağır geliyor insana...

tedavisi yok canım bunun adet görebilmek için sadece ilaç kullanıyorum şuan oluyorum ama ilaçla yine bunada şükür vede dua ediyorum başkada yapılacak birşey yokmuş malesef bu yaşta bu acılar gerçekte çok zor çok ağır geliyor insana...

canım geçmiş olsun son derce haklın
nerden nereye şimdi nasılsın

bi düzelme söz konusu değil vede düzelme umududa yok bu saatten snra ...ve ben bekarım rabbm hayırlısyla hayırlı evlatlara sahip olmayı hepimize nsip etsin ve yüce rabbim böyle bir dert hiçbir kuluna nasip etmesin...:KK5:

X