Soğan Kürü - İbrahim Saraçoğlu

arkadaşlar buakşam denedim sogan kürünü ilk ve son olarak bikere daha içebilcemi sanmıyom
incir kürünü denicem onun tadı daha iyidir muhtemelen hem gebe kalmaya yardımcı olyomuş ceylan arkadaşınm yzadıgına göre

bunu sadece 15 gün yapıyoruz 1 sene falan daha hiç yapmıyoruz yani ben öle duymuştumm

bircan merhaba arkadaşım nasılsın ben ilk defa pko olduğumu bu ay öğrendim ilk defa geçikti nedense..

canım pko dan ecikiyor işte bu böle bi hastalık ben bu ay bir regl oluyorum sorma valla çok yoğun soğan suyundan galiba ya çok fena ağrım var.ben bu ay daha dinlenmedeyim.önümüzdeki ay aşılma düşünüyorum.sen napıyosun dinlenmedemisin.

kıslar selam uzun süredir yazmıyordum siteye.. bugün yazasım geldi:) adete son 3 gün 20 aralıkta olmam gerek. karın ağrım var göğüslerim şişti. bu ay 1 hafta kadar soğan kürü yaptım ama düzenli değil. adetin 14. günü pembe leke geldi. doktorum yumurtlak dönemde olabilir dedi. sonra bi hafta sonra akıntıyla birlikte pembe akıntı geldi. iki gün önce yine pembe akıntı ve tık yok. test yaptım ne gatif..anlayacağınız bu ay karma karışık oldum.:KK43: paylaşıyım dedim benim gibi olan vardır belki diye..

ben yaklasik 11 gun kadar sogan kuru yaptim(bayram oncesine denk geldi tatile gidecegimicin 11. gun bitirmek zorunda kalmistim) zaten sogan kuru yaptigim sure icinde adet olmustum ve o adetim normalkinden daha uzun surmustu. su siralar normaldekinden daha fazla akintim var. yani saracoglunun, sogan kurunu kullandiginizda akintiniz artacak korkmayin dedigi sey ben kuru kullandigim zaman olmadi. yani kuru kullanirken oyle akinti gelmemisti benden. ama su siralar geliyo. yani bu kurun etkisinden midir? cunku kuru bitireli oldu baya. suanda icmiyorum.

kızlar ben de adet bitiminde 15 günlük küre başlamıştım..
tahminen 14 aralıkta adet olmalıydım ama bugün itibariyle hala tık yok..
belimde hafif ağrılar var ama hala adet olamadım.... napacam ben şimdi???

gebe kalmaya yardımcı olan incir kürü bu kistlere fayde ediyor..

arkadaşım yemeğe doğradığın soğan olacak öncellikle kaynat suyu sonra 4 böldüğün soğanı içine kat 5 dakika kaynat ..
:1hug:

canım arkadasım :) her topicte gayet aktif gürüyorum senı. bu ay bende taktım şimdi bu soğan suyuna. ayrıntıları sonra alırım senden
a.s.

meraba bircan ne güzel sogan suyu sende işe yaramış ben yaptım ama hiç etkisi olmadı 3ayı geçti hala adet olamadım bende pkoluyum hemde ezelden beri aşılama yaptırcaktık yumurtalar aşırı uyarıldı yarım kaldı tedavim

canım yaa sanırım bende de işe yaramadı bu soğan suyu..
benim de 14 aralıkta adet olamam gerekiyordu, hala olmadım..
bir müddet daha bekleyip, 10 gün kadar daha uygulamayı düşünüyorum soğanı..
bakalım yaa.. Allah hepimize şifa versin inşallah..

bunu sadece 15 gün yapıyoruz 1 sene falan daha hiç yapmıyoruz yani ben öle duymuştumm

canım benim yanlış biliyorsun peşpeşe 2-3 kez tekrarlaman gerek..

ceylancım bizim listemiz vardı noldu o.

Listeyi yarın buluyum bircancım birkaç gündür yoğunum

merhaba kızlar soğanlı kızlar nerelerdesiniz işe yarayan yokmu soğan suyu

Bana sadece akıntı çoğalttı birde adet kanamam çoğaldı
ya merek ettim kızlar aç karnınamı tok karnınamı içiyoruz bu soğan suyunu

Aç karnına içiyorsun canım...
canım arkadasım :) her topicte gayet aktif gürüyorum senı. bu ay bende taktım şimdi bu soğan suyuna. ayrıntıları sonra alırım senden
a.s.

canım sen yeterki sor canımmmkaydirigubbakcemile2a.s.

Allah şifa verecek inşallah bence 2-3 kez tekrarlanınca düzelecek herşey

İyi akşamlar kızlar Öpüyorum Sizleri

canım sen hamile olmayasın.ayy ne güzel olur

canım sen hamile olmayasın.ayy ne güzel olur

valla hiç güzel olmaz çünkü evli değilim:roflol:
ben adetlerimin düzene girmesi için yapıyorum,pcos hastasıyım canım..
inşallah siz evli arkadaşlarım hamile olursunuz..
ben de evlenince hiç sorun yaşamadan hamile kalabilmek için şimdiden çabalıyorum..

:dance::dance::dance:
kızlar bugün dr gitiim kistler gitmiş

soğan kürü iyi geldi. sakın karın ağrısı yapıyo, akıntılarınızı çoğaltıyo diye bırakmayın.. benim 2 kistimde gitti Allah a çok şükür..:Saruboceq:

ben soğan kürünün faydasını gördüm.. darısı sizin başınıza..:Saruboceq:

ewet yaa arkadaşlar tadı nasıl yaa çok mu kötüüü

ARKADAŞLAR;

ben soğan kürünün 3.günündeyim ve ben hıc ıcemem dıodum ve ilk gun zorlandım. ama kendi kendime taktik değiştirdim içerken butun duyularımı kapıyorum :) Burnumun deliklerini parmaklarımla sıkıp içiyorum o zmn sıcak suyu ıcmıs gıbı oluyor. ıctıkten sonra dısarıya dogru ağzım acık üfluyorum kokusu agzımda durmasın dıye:)

yoksa ınanın ben cok hassasım ama ılk gun koklaya koklaya içtim. 2-3 kkez öğürdüm:)

Bakalım 3.günü benım ama zayıflama etkısı de varmıs. Zatem p.o hastalığında kilo da cok önemli. Kilo kaybı tedavıde cok etkılı.
Hepımıze hayırlı olsun.):eek:

kızlar bugün dr gitiim kistler gitmiş

soğan kürü iyi geldi. sakın karın ağrısı yapıyo, akıntılarınızı çoğaltıyo diye bırakmayın.. benim 2 kistimde gitti Allah a çok şükür..:Saruboceq:

ben soğan kürünün faydasını gördüm.. darısı sizin başınıza..:Saruboceq:

ohhhhhhhhhhhhhh gözün aydın canımmmmmmmmmm
gitsin kistler gelsin bebeklerrrrrrrrrrrrr:ecrin_bebek:

valla hiç güzel olmaz çünkü evli değilim:roflol:
ben adetlerimin düzene girmesi için yapıyorum,pcos hastasıyım canım..
inşallah siz evli arkadaşlarım hamile olursunuz..
ben de evlenince hiç sorun yaşamadan hamile kalabilmek için şimdiden çabalıyorum..

ayy canım kusura bakma evli sandım seni.pko hastasıysan evlenince hemen olursun tedavini olur inş.hayırlısıyla bebişini alırsın kucağına.a.s.

X