Soğan Kürü - İbrahim Saraçoğlu

cokk sagolun. ben bugun yeni sogan suyu fanatigi olarak araniza katildim :) yalniz bir sorum daha var soyle ki; bu sogan suyunun ilimasini beklerken soganlar icinde mi kalacak? birde musluk suyuyla yaptim bu defalik, ins. sorun olmaz. bu arada gunde 1 bardak adacayi icsek zarari olur mu acaba?? ibrahim saracoglunu bir gun suraya konuk sanatci olarak mi davet etsek ne ???????????

kızlar bu sogan suyu kapalı tuplerıde acarmı acep yada tuplere bı kur varmıdır :)
bebek ıcın calısısrkende kullanabılıyrmuyuz acaba bu kuru
5 gun ıctım sogan suyunu dayanamadım mıde agrılarına ıns herkese sıfa olur

kızlar nerelerdesin ya.sizelere son gelişmelerimi anlatayım 2 gün gecikmeyle adet oldum sanırım soğan suyunun sayesinde pko olduğu için ilaçsız regl olamıyordum.önümüzdeki ay aşılama düşünüyorum.sizler neler yaptınız.

meraba bircan ne güzel sogan suyu sende işe yaramış ben yaptım ama hiç etkisi olmadı 3ayı geçti hala adet olamadım bende pkoluyum hemde ezelden beri aşılama yaptırcaktık yumurtalar aşırı uyarıldı yarım kaldı tedavim

bircan aynı bende 2 gün gecikme ile regl oldum ama eskisi kadar yoğun kanamam olmuyor durum sende nasıl acaba?

merhaba arkadaşlar bende bugün soğan kürüne başladım. Hiç hoşuma gitmedi bilmiyorum içe bilecekmiyim. Allah herkeze hayırlı evlat nasip etsin.

ceylan nerelerdesin sen özlettin kendini

Canım benim bunalımdaydım :)) soğan suyu sözde adet düzenliyor benim düzenli olurken geçikmeli oldum 33 günde bir olurken 38 günde bir oldum şok oldum birde heveslendim çok Üzüldüm :1hug:
acaba ne yapsam devam etsemmi yoksa polkistik over teşhisi konuldu ya o yüzden düzensizlik mi başladı

Var mı hamiş ??a.s.

Canım benim bunalımdaydım :)) soğan suyu sözde adet düzenliyor benim düzenli olurken geçikmeli oldum 33 günde bir olurken 38 günde bir oldum şok oldum birde heveslendim çok Üzüldüm :1hug:
acaba ne yapsam devam etsemmi yoksa polkistik over teşhisi konuldu ya o yüzden düzensizlik mi başladı

Var mı hamiş ??a.s.
canım sen adet olduğuna dua et.pko dan dolayı hiç adet göremeyenler var ben mesela bu ay ilaç içmediğim halde kendi kendine 2 gün gecikmeli geldi.ona bile seviniyorum yani üzülme pko dan kaynaklanıo yani.ocak ayında aşılama düşünüyorum.bu ay dinlenmedeyim:1hug:

bende sogan kürüne başlamak istiyorum ama adetim yeni bitti eger içersem yeniden adet olrmuyom acaba bide soganın yumurtlamaya faydası varmı. içsemmi içmesemmi bilemedim
gerçekten gebe kalmaya yardımcı oluyomu acaba ooffff offff.kafamçokkarıştı
ama adetim çok uzun sürüyo benim mesela bu ay22 gün sürdü içinde bidaha adet olmıyım. :roflol:

slm arkadaşlar ya yazmiştim mj ama bulamadım neyse tekrar yazayım arkadaşlar öncelikle beyaz soğanmı olacak ve ne kadar kaynatmamı gerekiyo ve kaç gün tüketmeliyiz soğan suyunu bendede kst var belkı iyi geli allah herkese şifa versi bebek isteyenlerde tez zamanda bebek versin
yantlarsanız çok sevinirim

bende sogan kürüne başlamak istiyorum ama adetim yeni bitti eger içersem yeniden adet olrmuyom acaba bide soganın yumurtlamaya faydası varmı. içsemmi içmesemmi bilemedim
gerçekten gebe kalmaya yardımcı oluyomu acaba ooffff offff.kafamçokkarıştı
ama adetim çok uzun sürüyo benim mesela bu ay22 gün sürdü içinde bidaha adet olmıyım. :roflol:

gebe kalmaya yardımcı olan incir kürü bu kistlere fayde ediyor..

slm arkadaşlar ya yazmiştim mj ama bulamadım neyse tekrar yazayım arkadaşlar öncelikle beyaz soğanmı olacak ve ne kadar kaynatmamı gerekiyo ve kaç gün tüketmeliyiz soğan suyunu bendede kst var belkı iyi geli allah herkese şifa versi bebek isteyenlerde tez zamanda bebek versin
yantlarsanız çok sevinirim

arkadaşım yemeğe doğradığın soğan olacak öncellikle kaynat suyu sonra 4 böldüğün soğanı içine kat 5 dakika kaynat ..
:1hug:

bircan merhaba arkadaşım nasılsın ben ilk defa pko olduğumu bu ay öğrendim ilk defa geçikti nedense..

X