göğüs ağrısı

E

EU1

Ziyaretçi
Slm arkadaşlar..ben 7 aylık evliyim ve de korunmuyoruz..Benim 2 aydır falan ayın 9undan 9una ya da 7-8 i gibi adek oluyorum.

Gecen ay 9u ya da 8i adet oldum beş gün falan sürdü.. Eşimle ovulasyonu hesaplayıp ayın 18 inden itibaren çalışmalara başladık ; ))

yalnız bununla birlikte benim hemen 23ünde goğüs ağrılarım başladı cok şiddetli.. arada kasığıma iğne gibi ağrılar da giriyodu.

Ben adet ağrısı die yorumluorum üzülmeyelim die ;( Adetim de gecti .. bugün 13 u oldu göğüs ağrım hala var ama cok şiddetli değil. Bulantı falan da yok ayrıca.. Sanırım adet olucam değil mi? test almak istemiyorum ;( bulantı başlar mı ki hemen ?? genelde nasıl olur bu belirtiler?? off takmiim diorum olmuo..

:emir_bebek::ecrin_bebek:

canım hemen gıt test al ve yap
benım regl bır gun gectı test yaptım pozıtıf cıktı hemde ogleden sonra yaptım
ınsallah sende hamıssındır

ay bugün alırım belki artık ben de sıkıldım beklemekten ..alır almaz hbr vericem..ama ümidim yok insanın icine de doğar heralde ;( bende tık yok eşim de kızıo nie ümitsizsin die :KK43:

slm bayanlar bende de aynı belirtiler var adetim 3 gün geçti test yaptım çıkmadı acaba yine de hamile ola bilir miyim ne dersiniz?

olabılır canım bıraz daha bekle testı yenıle ınsallah hamıssındır

X