Soğan Kürlerini Kullananların,Adeti Düzene Girenlerin Paylaşım Alanı

soğan suyunu 15 gün içtim. adet de gördüm. ikinci kür için bir sonraki adet tarihinden 10 gün önce başlanması gerekiyordu galiba. ama ya o sırada hamile kalmışsak, soğan suyunun bebeğe zararı olmaz mı?

evet bende tam bunu sorcaktım ..ablma 2 gün içti aklına bu soru geldi bıraktı yaa bişey varsa o da söktürücü etki yaparsa diye ???
nerden öğrenebilriz bunu?

kızlar ben adetten sonra ıcmeye basladım va sadece 6 gun ıctım sonra adetım tekrar basladı sanırım ters gıden bıseyler oldu benım gıbı sogan kuru ıcıpte adet olanlar oldu mu ??*

eskiler sogan suyunu yani mor sogani cocuk dusurmek icin kullanirlarmis ama mor sogan polikistik overde zaten yumurtalar buyumuyor oyle degilmi bence bir zarari olmaz cunku normal buyumuyor yumurtalar

kızlar bencede bi zararı yoktur olsa ibrahim saraçaoluda ona göre tavsiye ederdi diye düşünüyorum ben 25 kasımda düşük yaptım ve lekelenme şeklinde 25 gün sürdü kanamam sonra 5gün hiç gelmedi bende soğan suyuna başladım 3. günü tekrar koyu kahve şeklinde gelmeye başladı tam adetim günlerimdi aslnda bıraksammı devam etsemmi diye düşünüyorum

selam arkadaşlar bende başlıycam bebişim için herşey yaparım yetrki olsun adet olup temizlendikten 7 gün sonra başlanması gerekiyormuş inşallah ocağın 2sinde başlıycam bende rabbim herkese şifa versin ilaç kullanmaktan bıktık artık bide bunu deneyelim şifa nerdedir bilemeyiz inşallah hepimiz hamiş kalırız arkadaşlar ............................ inşallah kavuşuruz meleklerimize.................sabırla bekleyelim........gelcekler en kısa zamanda ben inanıyorum sizde inanın pes etmek yok................

kizlar benim kilolu arkadaslar icin actigim linke bakabilirsiniz ayni sorunu bende yasiyorum umarim isimize yarar

bır haftadır bende sogan suyu kuru uyguluyorum
polikistyik over var ben de kızlar
sabah pempemsı bı kan geldı
adet gunum degıl daha cok var
neden oldu bılgısı olan varmı

bilmiyorum canım bende yarın deniycem soğan kürünü acaba zararı varmıdır deniyoruz ama ne kadar dpğru.

bilmiyorum canım bende yarın deniycem soğan kürünü acaba zararı varmıdır deniyoruz ama ne kadar dpğru.

bende kararsız kaldım devam mı etsem bıraksammı kan gelınce :1no2:benneyaptımkiööf canım allah yarımcımız olsun

İkrar bence içmeye devam et belki yarıyordur.....Düzenli adet olurmuydun
Dr.a mail attım hamilelikte zararlı mı?cevap hala yok

İkrar bence içmeye devam et belki yarıyordur.....Düzenli adet olurmuydun
Dr.a mail attım hamilelikte zararlı mı?cevap hala yok

canım duzenlı adet olamıyodum malesef onun ıcın basladım ama bu kanama neyın nesı
sabah gene oldu cok az pempe
regl gunume cok var
zaten yenı bıtmıstım bende sogan suyuna baslamıstım benneyaptımki
anlayamadım benneyaptımki

Bende yaptım ve bugün içecektim...
içecektim diyorum çünkü çok tiksindim iğrenç bi kokusu var bir yudum içtim kusacaktım arkadaşlar siz nasıl içiyorsunuz bunu...

Bende yaptım ve bugün içecektim...
içecektim diyorum çünkü çok tiksindim iğrenç bi kokusu var bir yudum içtim kusacaktım arkadaşlar siz nasıl içiyorsunuz bunu...

ılıklasınca bı dıkıste nefesız ıcıyorum canım
bı parca da ekmek atıyorum ben agzıma hemen
agzımın tadını alsın dıye fisfisfis

ikrar bende adetten sonra 6 gun ıctım ve 5 gun suren kanama oldu ve belım cok agrıdı halada agrıo ben korkup bıraktım zaten dr umda cok tepkı gosterdı :KK43:

ikrar bende adetten sonra 6 gun ıctım ve 5 gun suren kanama oldu ve belım cok agrıdı halada agrıo ben korkup bıraktım zaten dr umda cok tepkı gosterdı :KK43:

slm arkadaşlar aranıza yeni katıldım.soğan kürü ile ilgili bir şey paylaşmak istiyorum.soğan kürü adete 15 gün kala içilmeye başlanıyor.bence adetten hemen
sonra içtiğin için kanaman olmuştur.
bende 15 gün kullandım.önce doktoruma danıştım.tedavisi kanıtlanmış değil ama içebilirsin dedi.

arkadaşlar bence süper kullanın en azından bende olumlu etkileri oldu. adetim gecikmişti 13.cü günümde adetim geldi. bu arada ben civaperçemi de içtim 3 gün onun da etkisi olabilir ama soğan suyu gerçekten denemeye değer.

bende dun basladım bakalım pko lu degılı adetlerımda cok duzenlı sukur
tupumun bırı kapalı belkı faydzsı olur dıye basladım sıfa Allahtan

Canım İnşallah herbirimize şifa olur kanaması olanlara bişey diyemeyeceğim bende öyle bir etki yapmadı Akıntım çoğaldı birde Adetim geçikti

bu sogan kürünü kullanıp kistlerinden tamamen kurtulan varmı bende başlamayı düşünüyorum ama ya kistlere bir etkisi olmazsa

X