Cilt Bakımı Ürünleri Bugüne kadar kullandığımız EN İYİ ve EN KÖTÜ nemlendiriciler

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

bilge85

RABBİ HEBLİ MİNESSALİHİYN
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2008
2.057
9
merabalar herkese..
madem burda bildiklerimizi paylaşıp birbirimize faydalı oluyoruz..o zaman nemlendiricimizi de paylaşalım..çünkü en önemlilerinden biri BU NEMLENDİRİCİ MESELESİ..eğer cildimize iyi gelen bi nemlendirici kullanıyorsak,gece sürüp yattığımızda sabah cildimiz ışıl ışıl oluyor ya da tam tersi:nazar:..ben diyorum ki deneme yanılma yoluyla zaman kaybetmeyelim,birbirimize bugüne kadar kullanıpta en beğendiğimiz nemlendiricimizi paylaşalım....
[/SIZE]T]::1hug:

ilk ben söyliyim o zaman ben clean and clear ın nemlendiricisini öneririm...:lepi:[/COLOR]

bebak acıbadem sütü ve nmlendiricisi

bu ikili cildimi çok güzel ve canlı yaptı :lepi:

ya ben de alıcam ama nemlendiricisini..cildim yağlı,sütü nü kullanıp riske atamam...bi türlü alamadım şunu ya..herkes memnun..denemekte fayda var...:uhm:
bebak acıbadem sütü ve nmlendiricisi

bu ikili cildimi çok güzel ve canlı yaptı :lepi:

cildine ugun bi sabunla kullanırsan hiç bi riski yok canım
guurba arkadaşımız seni aydınlatır bu konuda

yani sabunla kullanılırsa,temizleme sütü yağlanma yapmaz mı demek istiyosun??:uhm:

evet canım yapmıyor benim cildimde yaglıya dönük ben biberiye sabunu kullanıyorum sonrada pamugun üzerine temizleme sütü döküp siliyorum yüzümü
sabahta tekrar sabunlayıp azcık nemlendirici sürüyorum
sonuç gayet güzel Şeniz

teşekkür ederim bilgiler için...deniycem ve buraya yorunlarımı yazcam...:içelim:
evet canım yapmıyor benim cildimde yaglıya dönük ben biberiye sabunu kullanıyorum sonrada pamugun üzerine temizleme sütü döküp siliyorum yüzümü
sabahta tekrar sabunlayıp azcık nemlendirici sürüyorum
sonuç gayet güzel Şeniz

bana en kötü etkiyi yapan, OLAY complete care daily SPF15. alerji yaptı. hassas ciltlere önermem. hala onun eseri olan sivilce izlerini geçirmeye çaılşyorum.
en iyi nemlendiriciyi hala arıyorum aslında ama şuanda bepanthen kullanıyorum, şimdilik memnunum.

arkadaşlar herhalde benim kadar farklı nemlendırıcı kullanan deneyen yoktur ne paralar doktugum markalar vısh,avene,urıaje..... dunyanın kremı anlıcanız bır faydası yok en sonunda ucuz ama mukemmelı buldum urederm ve bephantene bu kadar basit olay....eczanelerde ucuza hatta ssk karsılıo

arkadaşlar herhalde benim kadar farklı nemlendırıcı kullanan deneyen yoktur ne paralar doktugum markalar vısh,avene,urıaje..... dunyanın kremı anlıcanız bır faydası yok en sonunda ucuz ama mukemmelı buldum urederm ve bephantene bu kadar basit olay....eczanelerde ucuza hatta ssk karsılıo

Urederm nedir hiç duymadım

kızlar bepantenin hangsini kullanıyosunuz??bende mavi tüplü krem olanı var..sivilce izlerine kullanıyoum iyimi yapıyorum bilmiyorum ama!!!bide ilk nemlendiricim la roche posayın effeclar k sı çok çok çok memnunum kesinlikle tavsiye ederim çok hafif yapıda ve cildimi sabahları ışıl ışıl yapıyo ahh bide yanagımdaki şu sivilce lekelerim geçse=((((

Yeni aldım.
BODY SHOP C VİTAMİNLİ NEMLENDİRİCİ...
güneş koruması da var benim cildim parladı ve pürüzsüzleşti üç günde...cildim karma bu arada..

gerçekten de avon nemnlendirici konusunda ii diil..hangisini aldıysam kullanmadım..sanki içinde nemlendirici diil de geçici yağ var...ıyyyyyy:KK43:

En iyisini mükemmelini arayanlara kesinlikle tavsiye ederim La Prairie yeni başladım kullanmaya fiyatı biraz yüksek ama değer .

En iyisini mükemmelini arayanlara kesinlikle tavsiye ederim La Prairie yeni başladım kullanmaya fiyatı biraz yüksek ama değer .

evet haklısın onu bende kullandım.kesinlikle mükemmel .fiyatı nedir şu an Türkiyede mahsuru yoksa yazabilir misin?

bi de vücudu nemlendirmek için bebe yağı süper..bunu da söylemeden geçemiycem ama...

en kötüsü oriflame in nemlendiricileri kalıntı kalıntı yağ izi bırakıyor yüzde, iyiler Loccitiane, c.dior,estee lauder, Lierac ve şu anda cilt doktorumun yazdığı bioderma nemlendiricili içinde hafif fondotende var ve uv ışınlarına karşı koruyucu...

X