Açıköğretim Fakültesi ile ilgili Her türlü sorularınıza cevap ...

benimde geldi sınav kağıdım.inretnetten daha açılmaz sayfa sınava bir hafta kala açılır açıköğretim bürosuna gidip ordan sınav giriş kağıdını alabilirsiniz ama dediğim sınavlara bir hafta kala falan herkese başarılar...

mrb masal perisi sana bir sorum olacak:ben işletme açıköğretime yeni başladım.acaba vizelerde derslerdeki ünitelerin nekadarından ve yerlerinden sorumlu oluyoruz,bunu nerden öğrenebilirim yardımcı olursan çok sevinirim.

mrb masal perisi sana bir sorum olacak:ben işletme açıköğretime yeni başladım.acaba vizelerde derslerdeki ünitelerin nekadarından ve yerlerinden sorumlu oluyoruz,bunu nerden öğrenebilirim yardımcı olursan çok sevinirim.

eğer elinde yardımcı bir kitap varsa ön sayfasında yeni üniteye geçmeden ara sınav yapar.
ben hatırladıklarımı yazıyım

İktisat :ilk 10 ünite
Genel muhasebe :ilk 10 ünite
Hukuka Giriş :ilk 8 ünite
Davranış B. Giriş :ilk 8 ünite
Temel Bilgi Tek. :ilk 7 ünite

İşletme ve matı bilmiyorum..

aöf okulöncesi öğretmenliğini tercih etmek için kız meslek lisesi mezunu olmak mı gerekio bn ticaret lisesi mezunuyum tercih edemiyor muyum ? yardımcı olursanız sevinirim

hayır canım seçemiyorsun ben çocuk gelişimi mezunuyum sadece çocuk gelişimi okuyanlar tercih edebiliyor..

Arkadaşlar benim kaydım yenilenmemiş gözüküyor,afla 2. sınıftan başlamama rağmen 1. sınıf derslerim gözüküyor internette sizde de aynı sorun çıkıyor mu?

Büro web hizmetine de giriş yapamıyorum, biri bana şu şifre olayını anlatabilir mi lütfen

internetten kayıt olurken bi şifre vermiş olmaları gerekiyor
eğer sakladıysan o belgeleri aöf şiren die yazar

bağlı olduğun aöf bürosunu arıyıp sor istersen kayıt işlemini..
ama şifreyi vermezler,şahsen müracat etmen gerekiyor..

internetten kayıt olurken bi şifre vermiş olmaları gerekiyor
eğer sakladıysan o belgeleri aöf şiren die yazar

bağlı olduğun aöf bürosunu arıyıp sor istersen kayıt işlemini..
ama şifreyi vermezler,şahsen müracat etmen gerekiyor..

Kayıt belgemdeki şifreyide geçersiz diyor :1no2:
ay deli olucam ya :sm_confused:

Yaptım canım sağol, meğer o şifreyi değiştirmek gerekiyormuş ondan giriş yapılamıyormuş...
Biraz öncede sınava giriş belgem geldi yardımın için teşekkür ederim...

arkadaslar ben ilk defa kayıt olucam kayıtlar ne zaman yardımcı olurmusunuz biraz bilgiye ihtiyacım var

rica ederim hira_nurcuum

havvazan açıköğretime kayıt olmadın mı olacakmısın anlamadım
öss ye girip,aöf yazıp kazandın mı
kazandında yeni mi sınavlara gireceksin?

X