Doğuma Hazırlık oğluşum olacak değişik hiç duyulmamış isim söyler misiniz?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Eymen farklı bir isim , beğenenlere :)))

egehan da çok güzel hatta onu da düşünmüştük bi ara. ama adanın bizde hatırası olduğu için ona daha çok yoğunlaştık.

:asigim:ben ewlenınce oğlum olursa adını mustafa yesukay:nazar:koycam sakın sız koymayınkaydirigubbakcemile3yasakkelime

kayra, karal, balamir, atay, pamir kulağıma hoş gelen ve az duyulmuş erkek isimleri.

sağolun arkadaslar fikirleriniz benim için çok değerli..

dsc04446e.jpg

ULUHAN NASIL?
KARNIMDAKİ ERKEKSE ULUHAN KOYCAM..
ALLAH NASİP EDERSE

dsc04446e.jpg

ULUHAN NASIL?
KARNIMDAKİ ERKEKSE ULUHAN KOYCAM..
ALLAH NASİP EDERSE

ay bu senin kızınmı gelinlikli çok tatlı allh bağışlasın uluhan güzel valla bi eşime söyliyim bakıym fikir için sağol bu arada hamilemisin?:CüvCüv:

EVET ama belli değil cinsiyeti..6mart adt son günüm.kızımın ismi bengisu..onca isim arasından benimkini isim annesi yaparsan sevinicem.çünkü kızımın dahil kimsenin ismini koyamamıştım..

kızının ismi de güzelmiş alh analı babalı byütsün ikisini de..eşime dedim akşam uluhan diye pek begenmedi malesef çağan diyor o da bilmiyorum ne koycagımızı ben 18 haftalıkken öğrenmişdim cinsiyetini sen kaç haftalıksın?

kızının ismi de güzelmiş alh analı babalı byütsün ikisini de..eşime dedim akşam uluhan diye pek begenmedi malesef çağan diyor o da bilmiyorum ne koycagımızı ben 18 haftalıkken öğrenmişdim cinsiyetini sen kaç haftalıksın?

canım valla bende senin gibi doğurana kadar isim bulamıcam bu gidişle...EGE yada AYAZ diye düşünüyorum...sana bi isim daha söyliim..eşimin adı TUĞSAN...

merhaba söylenen isimlerin hepside birbirinden güzel karar vermek gerçekten zor çağan güzel bi isim ama

benim de bi kızım var ismi arzu sena ikinci şu anda yok ama çok istiyorum allah sağ salim kucaklamayı nasiy eder inşallah

andaç

kutluhan

dora

dağhan

uygar

değişik isim dersen bunlar geldi aklıma

çift isim koyun bir senin beğendiğin birde onun beğendiğikaydirigubbakcemile5

canım valla bende senin gibi doğurana kadar isim bulamıcam bu gidişle...EGE yada AYAZ diye düşünüyorum...sana bi isim daha söyliim..eşimin adı TUĞSAN...

cnm eşinin adı çok değişik ve kulağa hoş geliyor anlamı ne acaba?

çağan çok hoş. söylemiştim ya biz de çağrı düşünüyorduk diye, hatta bi alternatifimiz de çağan'dı. ben bi taraftan soy isimle bağlantılı olsun istiyorum(çakmak), o yüzden ça'lı isimler çok hoşuma gidiyor ve hiç bir isim çağrı kadar sıcak gelmiyor.ama bi taraftan da bi kaç kişiden eleştiri aldım; "ne o çarli çaplin gibi, çok komik duruyor" gibilerinden, kafam çok karıştı. ne olur arkadaşlar bi fikir verin, sizce de komiik mi yoksa hoş bi uygunluk olur mu?

cnm ya zaten milletin abuk sabuk yorumları yüzünden biz böyle kararsız kalıyoruz bence güzel çağrı hoş geliyor kulağa bizde karar veridk ya artık kim ne derse desin çağan koycaz hatta 2 isim düşünüyoruz eşim çağanı çok begeniyor ben bertuğ ismini o yüzden bertuğ çağan koycaz inşallah biri çıkıp bişey demezde bizde fikir değiştirmeyiz ya:KK43:

X