Çocuk Hastalıkları Bebeğinde İnek Sütü Alerjisi Olanlar Gelin Paylaşalım

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
Kan yok canm ama bol mukus var belki seninki gazdandir diyeti bozunca mi cogaldi yoksa ilaci birakinca mi

Gazimiz var bak o doğru. Eskiden daha fazlaydı aslında azalmıştı . diyeti on gün oldu birakali arada az az mukuslu ama hep siviydu. Bugün böyle oldu. Mukus var ve süt parçaları var sanırım.

Gazimiz var bak o doğru. Eskiden daha fazlaydı aslında azalmıştı . diyeti on gün oldu birakali arada az az mukuslu ama hep siviydu. Bugün böyle oldu. Mukus var ve süt parçaları var sanırım.
Ilaci tekrar dene cnm olmazsa tekrar diyet yap sindirilmemis dut parcalari barsakta islenemeyen sutten oluyor ben gecen 2 saatte bir emzrdm beyazliklar yoktu sık emzirmekte yapabilir tabiki alerji de

Ilaci tekrar dene cnm olmazsa tekrar diyet yap sindirilmemis dut parcalari barsakta islenemeyen sutten oluyor ben gecen 2 saatte bir emzrdm beyazliklar yoktu sık emzirmekte yapabilir tabiki alerji de

Ya ben de ortalama iki saatte bir filan dikkat edeyim bakalım sağ ol canım.

Bu ileti diyeti bozup deli gibi pişman olan anne iletisidir.

Dün bir çocuk doktorumuz o halde gecmiyorsa mukus 6. Aya kadar diyet yap sıkı bir şekilde sonra çocuğa test vs yapilor mama verilir ek gıdaya geçiş süreci daha farklı oluyor vs dedi.

Diğer doktor yeeee gitsin dedi...

Bugün az önceki kakalar böyle. :KK43: kusura bakmayın. bskn bskn dediğin gibi peceye vs yaptım o resim kaymış :KK43: uyku sersemi :KK43: bezi de atmis oldum :KK43: mukus var ayrıca eskiden olmazdı süt parçaları var birkaç gündür ;( hiç beğenmedim bu bezi. Biogai birakmistim bugun tekrar başlayıp birkaç gün kullanacagim. Ve olmadı diyete başlayacağım daha sıkı bir şekilde ;( :KK43:

Dün rota vurulduk onun da etkisi olabilir mi bilmiyorum
Ya bu kakaya yorum yapamıyorum bir türli
Arkadaşımda böyle .
Ne mukus var gibi ne de normal kaka gibi.
Be demek olduğunu inan çözemitorum.
Sanki çok sulu ama değil:/
Valla kusuruma bakma. Hani bariz uzun ipliksi mukus olmayınca yok gibi geliyor :KK43:
İnşallh yokturda :)

Ben tahlil yaptırdım dün :)
Bu az sayıda yediklerime rağmen hala turp gibiyim. B12 düşük birtek. Oda yüksek olan var öı ki dedim :p
Kalsiyum sınıra az kalmış ama oda iyi.2ay kalsiyum almamaya rağmen :)

Çok şükür :KK66: b12 iğne yazdı ama oğlana dokunurmu sorulturacağım:KK66:

Kuzu eti denedik biz. Bugün 4. Günü etin.
Ama geçtik mi geçmedik mi anlayamadım:KK43:
Mukus çok hafif vardı. Eee şimdi de hafif var.
Kafam karışık :/

Ya bu kakaya yorum yapamıyorum bir türli
Arkadaşımda böyle .
Ne mukus var gibi ne de normal kaka gibi.
Be demek olduğunu inan çözemitorum.
Sanki çok sulu ama değil:/
Valla kusuruma bakma. Hani bariz uzun ipliksi mukus olmayınca yok gibi geliyor :KK43:
İnşallh yokturda :)

İşte benim rahat doktor da böyle diyor sanırım böyle olabilir diyor kestirip atıyor :KK66: video mu ceksem bir daha ins. Ten atarım :KK48::olamaz::KK71:

Bu az sayıda yediklerime rağmen hala turp gibiyim. B12 düşük birtek. Oda yüksek olan var öı ki dedim :p

Sukur en azından depolar sağlanmış canım.

Bizim kaka da seninki gibi sessizyazar sessizyazar ben keci urunleri yiyorum bu ara ondan mi acaba. Bende diyette basa döneceğim sanirim. Kakasi cok sivi biraz önce bildigin fiskirtti kakayo batti ustum başım. Ben daha alerji old. Bilmeden once boyle kaka yapardi. Bence bu ishal bu kadar sivi kaka olamaz. Bir hafta mama verip sutumu sagsam mi diye düşünüyorum. Bagirsaklari toparlanir pisigi gecer en azından. Benim de sütum temizlenir. :işsiz:

Bende bebise test yaptılar sandim heycanlandim. Ayin 27 sine randevu almaya calisacagim marmaraya belki bize yaparlar:110: anne olmak gercekten zormus dk bir gol bir oldu bizimki:anne: anneme ve kv gidince allahim nasil mutluyum tatile cikmis gibi. Artik manyaga bagladim her bez acisimda. En azindan orda onlar altini degisiriyor:deli:

Bizim kaka da seninki gibi sessizyazar sessizyazar ben keci urunleri yiyorum bu ara ondan mi acaba. Bende diyette basa döneceğim sanirim. Kakasi cok sivi biraz önce bildigin fiskirtti kakayo batti ustum başım. Ben daha alerji old. Bilmeden once boyle kaka yapardi. Bence bu ishal bu kadar sivi kaka olamaz. Bir hafta mama verip sutumu sagsam mi diye düşünüyorum. Bagirsaklari toparlanir pisigi gecer en azından. Benim de sütum temizlenir. :işsiz:

Ben her şey yiyorum si ara :KK43: uydum bir doktora. Psikolojim çökmüştü uymak istedim. Diyetteyken daha kötüydü :KK43: ne mama vereceksim? Her mama olmaz ki?

Bende pregomin as ve neocate var sessizyazar sessizyazar face deki gruptan kankiler gönderdi:KK50: bi kac kez verdim bazen saatlerce uymuyor memeyle oynadigi ve kustugu icin yetmeyince sutum mama verdim Benim kkız doymak da bilmiyor. Bendr bu ara saldim diyeti yine sut ürünleri yemedim ama yumurta galan denemeden yedim belki de dokunuyor bilmiyorum domates corbasi fasulye falan yedim:olamaz:

Dön canım dön. İstikrarlı olmayınca boşa kürek öekilmiş oluyor. Sonra zaten alıyor başını gidiyor.
Valla bende istedim mama. Hatta birisi 5kutu yollamış:eek:
Neyse artık ihtiyaç olmaz o kdr askiminaskiyim askiminaskiyim a götürücm bi iki tane :KK66:

Dediğin gibi mama takviyesi yapmak bizi rahatlatır biraz olsa da. En azından diyorum belki mama içerse gece derin uyur bende uyurum.
Bi iki güne kaka da düzelirse moral de yerine gelir:işsiz:
Ay bilmiyorum vallahi cumartesi doktora gisip geri gelmyebilirim. Çok soru biriktirdim. Kafam çok karışık.

10 gün uygulasan kuzu etini?
Ay bilmiyorum.
Popo pembeleşmeseydi sorun yapmıcaktım kakadaki mukusu. Çünkü çok değildi mukus.
Ama ne bileyim şimdi kafam karışık. Birazdan post açıcam gruba :p
Genelde yorumlayan insan sayısı az oluyor ama fikir edinmek istiyor insan genede :/
Bakalım kuzuya devam mı yoksa yeme mi diyecekler:/

Vallahi bugün çok yoruldum kaka yapmasından, incelemekten mukus görmekten... Mememde acıyor zaten:işsiz:
Eskiden uyurdu çok kısa uykulara başladı.
Saat kavramım yok şuanda ama yatırıryrum aa bir bakmışım uyanmış:işsiz: oldu mu o kdr yaa oluyorum:p
Takip edicem kaç dakka uyuyor diye.

Ya biri geçen mai veya mambia kanlı kaka yaptı demişti. Üstelemek istemiyoeum insanlar alerji manyağı olduğumu düşünğyor.
O kişi mai idi ve o yüzden mi etiketledin mai yi? sessizyazar sessizyazar

Ya biri geçen mai veya mambia kanlı kaka yaptı demişti. Üstelemek istemiyoeum insanlar alerji manyağı olduğumu düşünğyor.
O kişi mai idi ve o yüzden mi etiketledin mai yi? sessizyazar sessizyazar

Yok canım gordun sanırım konuyu. O yuzd b etiketledim. Ben de öyle. Çok huzursuz bebekler olunca aklıma acaba alerji mi geliyor ama diyemiyorum :KK43: çünkü bir bebek durmadan ağlıyorsa bir şey olmalı sebebi :KK43:(

Bende pregomin as ve neocate var sessizyazar sessizyazar face deki gruptan kankiler gönderdi:KK50: bi kac kez verdim bazen saatlerce uymuyor memeyle oynadigi ve kustugu icin yetmeyince sutum mama verdim Benim kkız doymak da bilmiyor. Bendr bu ara saldim diyeti yine sut ürünleri yemedim ama yumurta galan denemeden yedim belki de dokunuyor bilmiyorum domates corbasi fasulye falan yedim:olamaz:

Himm... Yani bence emzirip diyetle gitmek daha iyi gibi bilemiyorum ki :KK43: domates yasaklı aslında kırmızı her şey yasaklı :KK43: ama ben domatese aşığım :KK43: yoğurda da asiktim :KK43: diyeti bozdum ama sor kaç kaşık yoğurt yedin :KK43:( yiyemiyorum :KK43: sen hiç biogaio filan kullandin mi

Ay bilmiyorum.
Popo pembeleşmeseydi sorun yapmıcaktım kakadaki mukusu. Çünkü çok değildi mukus.
Ama ne bileyim şimdi kafam karışık. Birazdan post açıcam gruba :p
Genelde yorumlayan insan sayısı az oluyor ama fikir edinmek istiyor insan genede :/
Bakalım kuzuya devam mı yoksa yeme mi diyecekler:/

Vallahi bugün çok yoruldum kaka yapmasından, incelemekten mukus görmekten... Mememde acıyor zaten:işsiz:
Eskiden uyurdu çok kısa uykulara başladı.
Saat kavramım yok şuanda ama yatırıryrum aa bir bakmışım uyanmış:işsiz: oldu mu o kdr yaa oluyorum:p
Takip edicem kaç dakka uyuyor diye.

Himm sor bakalım takip edeyim ordan ben de yorumları... Sizin pisik var o önemli :KK43: inşallah sıkıntı değildir belki gürültülü yaptı ondan kizardi. Kaka yapmadığı bir sure bak. Yıkayıp kurulayimca nasıl?

Bizimki de uykusu kısaldı. Uykuya gelemiyor zaten :KK43: iki saat salladim uyuyamadi. Hava karardı da uyudu ;(

X