60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

papatya ho şegldin cnm..Allah kolaylık versin umarım hedefine en iyi şeklde ulaşırsın.
farmasicim çok güzel su içiyosun tebrikler. ben ölçmüyorum ama bende içiyorum sanırım senn kadar olmasada içiyorum heralde:)bir mavi sürahm var, 2,5 ltre civarında sıvı aldığını tahmn ettğim sabah dolduruyorum akşam yatana kadar bitiyor.

canım hiç su içmeyen ben.su içmeyi sevmeyi öğrendim bu arada :KK9:

ben su içmeyi çok severim ama bu havalarda 1 litreyi geçmiyor hadi bitki çaylarıyla 2 litre oluyo okadar gerçi kendimi zorlamıyorum çünkü ben su içer içmez hemen tuvalete gitmem gerekiyor ben gün içinde hep dışardayım namaz için çok su içip abdest alma sorunum olmasın diye içemiyorum anlıyacağın

canım boyun iyi aslında. kilonda iyi. eğer fazlalıkların varsa spor yap. metabolizmayı en iyi hızlandıran şey spordur. yürüyüş yapabilirsin

Sevgili Hugocuk,
kıyafetlerim olmuyor. dolap beklesinler istemiyorum.kumaş pantalondan basenim çıkıyor ki en büyük sorunum basen. az da olsa göbeğim var ayrıca.
sporla aram iyi aslında . günde yaklasık 7km yürüyordum ki dünden beri koşu bandım bozuk. ne oldu anlamadım.3 senedir kullanıyorum. çalışırken aniden duruyor. uzun süre çalışmıyor. sonra tekrar çalışabiliyor. randımanımı bozdu bu meret.
servis çağırıcam haftaya..ama burda da bir sorayım dedim belki benzer sorunu olan vardır diye..

koşu bandım olmadan da zayıflamak imkansız gibi :KK5:

teşekkür ederim arkadaşım sonunda sesimi duyan biri oldu:) hıım anladım peki patates diyeti hakkında bi bilginiz varmı ben onu yapmayı düşünüyorumda

papatya ho şegldin cnm..Allah kolaylık versin umarım hedefine en iyi şeklde ulaşırsın.
farmasicim çok güzel su içiyosun tebrikler. ben ölçmüyorum ama bende içiyorum sanırım senn kadar olmasada içiyorum heralde:)bir mavi sürahm var, 2,5 ltre civarında sıvı aldığını tahmn ettğim sabah dolduruyorum akşam yatana kadar bitiyor.

çok iyi canım içelim metabolizmamız hızlansın:13:

canım boyun iyi aslında. kilonda iyi. eğer fazlalıkların varsa spor yap. metabolizmayı en iyi hızlandıran şey spordur. yürüyüş yapabilirsin

canım sen yeme işini en geç 19 :00 gibi bitir gene arkadaşınla otur meyve ye o saatte.

uzmanlardan duymuştum göbek deliğinin 2 parmak üzeri diye onun için canım neyse...

menün gayet güzel
valla bugün tatlı muhabbetini hiç canım çekmediği halde yedim:KK9:

listen çok güzel canım

modacılardan duyduğum kadarıyla belin en ince yerinden, ki o bende göbek deliğinin azıcık üstü oluyor, ölçülüyor. bir de boğulcak gibi değil ama nefesinizi biraz tutarak demişti bir modacı. şu Cemil İpekçinin saçlı haline benzeyen adamdan duymuştum. muammer miydi neydi..

teşekkür ederim arkadaşım sonunda sesimi duyan biri oldu:) hıım anladım peki patates diyeti hakkında bi bilginiz varmı ben onu yapmayı düşünüyorumda

canım ben öyle diyet listelerini çok bilmiyorum yapamamda zaten ben herşeyden az az yiyorum mesela 3 kaşık pilav 1 kepçe çorba gibi ve beyaz ekmek yemiyorum ama bildiğim kadarıyla patateste nişasta ver ve diyetlerde çokta yenilmemesi gerekli tek başına yeniyosa hiç sağlıklı değil bence

kızlar bu arada metabolizma hızlandırıcı hiç bi yan etkisi olmayan bi karışım öğrendim.ben tv de bi bitki uzmanından öğrenmiştm forumda başka bi topik te daha gördüm diyetsyen önermiş. ayrıca grip ve nezleye karşıda koruyormuş.şu an malum dönemdeyim acaip şişkinliğim var bi kaç gün geçsin başlayacağım inş. bu karışıma 10 15 kilo veren var bu karışım + yüryüş le.inş. işe yarar.

iyi geceler mavli cim.
bende patates in diyet listelernde fazla yer almadığını biliyorum malum içerdiği şeker ve nişasta açısından. ama geçen haberlerde gördüm ama hepsini dinleyemedm 2 ay boyunca patates yedi bilmem kaç kilo verdi fln diyodu.ama bende bu tür diyet listelerini çok tutmuyorum. ee sonuçta ömür boyu patates yiyecek değilsn ya. diğer yiyecekleri yemeye başlayınca verdiğin kiloları fazlasıyla alablrsin aman dikkat cnm. bence yediklerini azaltmaya çalış.

X