kızlık zarını diktiren varmı yardımmmm edin lütfen...

I

ilvin2002

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi ilvin2002
merahaba... arkadalar ben kızlık zarımı diktirmek istiyorum ama çok korkuyorum. lütfen diktiren varsa beni cesaretlendirin iyi yada kötü tecrübelrinizi bekliyorum.yaptıranlar hangi yöntemle yaptığını yazsın lütfennnn. teşekkürler....

• Konu Sahibi ilvin2002
Kızlık zarı diktirmenin öyle çok fazla yöntemi yok diye biliyorum..
Evlenmeden birkaç gün önce ameliyat gibi bir operasyon geçiriyorsunuz o kadar..:nazar:
Yine de ben hiç diktirmedim,tecrübem yok,duyduklarımı söyledim,en iyisi bir jinekoloğa gidin..gamyoncuiremsu

• Konu Sahibi ilvin2002
yani yaptıran varsa bilgi almak istiyorum nasıl oluyo başarı oranı nasıl diye ne olur hiç kimse yokmu yaptıran yahu... iki yöntemi var ayrıca biliyorumda işte ne biliyim yaptıran biri olsada anlatsa istiyorum,

• Konu Sahibi ilvin2002
valla hiç bir fikrim yok..
ne diktiren duydum ne gördüm..
ama olumsuzunuda düşün ya kanama olmazsa ilk gece!
sonuçta incecik bi zar nası dikilirki?
bence iyice araştır derim...

• Konu Sahibi ilvin2002
Bende Haydar Dümenin kçşesini okuyorum sık sık..gülmek için:)) oda Laale nin dediği gibi evlenmeden bir yada iki gün önce diktirilmesi gerektiğini söylüyo..yoksa dikişler atarmış..o bölgedeki dikişler kalıcı olarak kaynama yapmazmış..bi jinekologla görüş canım..her jinekologda yapmıyomuş zaten..yapanda baya yüklü para alıyomuş diye biliyorum..

• Konu Sahibi ilvin2002
bildiğime göre, zaten bunu yaptıran bir çok kişi sır olarak saklıyor ama okuduklarım şu yönde, zarı tamamen onarmıyorlar sadece o ilk ilişkide yırtılıp bozulup kanama yapacak şekilde tek bir dikiş atıyolar. yani o gece kanayan yer kızlık zarı değil dikilen ufak bir bölge.

zaten hiç ilişki yaşamamış vajinayla bir sefer bile ilişki yaşamış vajina farklıdır. tecrübeli her erkek bunu anlar. o yüzden bir çok doktorla görüşüp aklına en çok yatanda yaptırmanı tavsiye ederim.

dürüstlük vicdan rahatlığına hiç girmiyorum çünkü konu bu değil. umarım herşey iyi olur senin için.

• Konu Sahibi ilvin2002
canım benim arkadaşım diktirdi 3 gün önce fln pek fazla bişi olmuyo azcık bi ağrı oluyo antibiyotik ve ağrı kesici veriyolar zaten ağrın haif oluyo çok şiddetli diil ilk gecede hiç bişi anlaşılmıyo şekerim emin ol yane bizimki anlamadı en azından dikkatli ol düzgün biyerde yaptır sağlık koşullarına uygun olmalı temiz hijyenik ve drunda işin ehli olmalı çnk bu tarz durumlarda gerçekten büyük problemler olabilio dikkat et şansın bol olsun

• Konu Sahibi ilvin2002
Bence yaptırmana gerek yok,sanki erkekler bize bakir geliyor.Seni seven seni böyle kabul eder ,etmezse bırak gitsin nereye giderse..Ama illede yaptıracam diyorsan iyi bir doktor bulman lazım işinin ehli..Vicdan yapayım deme sakın,onlar ne yalanlar söylüolar hiç umrunda olmasın arkadaşım..

• Konu Sahibi ilvin2002
Arkadaşlar burada bakirliği sorgulamak yada kişinin bekaretinin manevi duygularını ört bas etmek için paylaşım yapılmıyor.
Arkadaş yardım amaçlı bir konu açmış ve gitmiş nedir bu baskıcı tutum ve tavır.
Herkezin doğrusu kendine doğru,herkezin yanlışı kendisine yanlıştır.
Lütfen konuya hakimseniz bilginiz var ise yazın ama yok konu sahibini rencide edicek iseniz lütfen bu tarz konu sahibini irdeliyici mesajlar yazmayalım.
sevgiler.

3 sene once fln arkadasımın arkadası yaptrmıstı .
ankarada yaptırmıstı hemde ama pek bılgım yok

valla dün akşam arkadaşlarla sabaha kadar oturduk bi ara bu mevzu hakkında duyduğumuz rivayetleri paylaştık birbirimizle.
diğer arkadaşlarında dediği gibi düğün gününden bi kaç gün önce dikiliyormuş. ama ılık suda patlarmış diye duydum

he benimde bi arkadaşım diktirdi, ama çeşidine gör değişiyormuş sanırım onun ki etliymiş
doktor demiş tutmaz büyük ihtimal diye ama yine de yaptırmış ve dediği gibi de tutmamış

eger kizlik zarinin yeni yirtilmis olmasi ile coook onceden yirtilmis olmasi ayrica bunu hangi gun kullancaginiz da onem arzetmekte.
burda sanirim istediginiz nitelikte cevaplar almaniz pek olasi degil. cogumuz kulaktan dolma ve internetten ogrendiklerimizden baska bir bilgi aktaramiycaz sana,
aktarmak isteyenler de sanirim cekinirler.
yani bir doktra gidip derinlemesine bilgi alman en guzeli. cunku bazi durumlarda bu operasyonun gerceklestirelemedigini de duymustum.

canım bencedede bukadar önemli bi konuyu bu işlemi yapan bi doktorla görürşüp yaptır yaptırmayan kimse bilmez yaptıranlarda cevap vermekten çekinir en önemli bilgiyi zaten doktor vericektir ama bunun biraz pahallı olduğunu duymuştum gerçi bunu yaptırmaya mecbursan maddi yönünü düşenmemişsindir allah yardımcın olsun işallah bu işlemi yaptırdıktan sonra anlaşılmaz ve mutlu olursun çünkü bazen hata yapılınabiliyor ama bizim erkeklerimiz ve büyüklerimiz bu hataları kabullenmek istemiyor. dul insanları bile boşandıktan sonra sorgusuzca irdeleyen bi topluma sahipken kızlık zarını kabul ettirmemiz için daha çok zaman var........

canım doktorunu iyi seç benim arkadaşım bu yuzden enfeksiyon kaptı dikkat et

gazetelerdeki köşelerde okuduğum kadarıyla ilişkiye girmede 1-2 gün önce yaptırman gerekiyor galiba temiz bi yer bul kendine dikkat et.......

Canım bunu internet üzerinden birkaç doktora sorabilirsin, sana döneceklerdir hem daha doğru bilgi almış olursun ona görede kararını verirsin

ılıksuda dıkıs atarmıs...oyuzden bunu bılen erkeler kuvete falan oturttuktan sonra ilişkı ısteyebılıyorlarmıs makalede okumustum...

konuyu açan arkadaşımız 2 ay olmuş gelmemişki bir daha ve sadece 2 mesajı var

Bence yaptırmana gerek yok,sanki erkekler bize bakir geliyor.Seni seven seni böyle kabul eder ,etmezse bırak gitsin nereye giderse...

bravo.. bence de aynen oyle..

ustelik yani bu resmen sahtekarlik. hos bisey de degil. seninle zarin icin beraber olan adami tekmele gitsin zaten.. bu devirde boyle okuz kafali adamlar hic cekilmez..

kndinle barisik ol, yasadigin herseyin arkasinda ol. kendini sev, saygi duymayi ogren.. sonra zar diktirmek gibi biseyin ne sacma bisey oldugunu anlayacaksin

X