ilişki sırasında ağrı ve batma olması hamilelik belirtisi olabilir mi?

eliffffffff

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2008
107
1
arkadaşlar 4-5 gündür ilişki sırasında ağrım oluyor..nedeni sizce ne olabilir? yumurtalık kisti mi hamilelik belirtisi mi?kistim var va hamile kalmaya da uğraşıyorum.son adetim 5 gün sürdü normalde 7 gün sürerken.

sizce bu ağrının nedeni ne olabilir?????:uhm:

kistim var va hamile kalmaya da uğraşıyorum dıyorsun...once o kisten kurtulman lazım...bende de vardı onceden..dr.gittim neden hamile kalamıyorum dedi oda baktı,kistin var dedi hamile kalamazsın

canım benim kstim folikülkisti.yani kistleşmiş yumurta!bildiğim kadarıyla ve doktorun da söylediği kadarıyla hamileliğe engel değil....

canım benim kstim folikülkisti.yani kistleşmiş yumurta!bildiğim kadarıyla ve doktorun da söylediği kadarıyla hamileliğe engel değil....

canım enfeksiyonda olabilir,doktora gitmelisin..bendede boyle bişeyler olmuştu,doktora gittim enfeksiyon dedi..bir süre ilişki yasağı koydu ve ilaçlar verdi,onları kullandım,zaten 1 haftada bitiyo.. ilaçlardan sonra bende boyle bir sorun kalmadı..

ama enfeksiyon olabilmesi için kötü kokulu akıntı, kaşıntı,değişik renklerde akıntı belirtileri de olması gerekmiyor mu???? benim böyle bi şikayetim yok. bugün adet olmam gerekiyor.eğer bir kaç gün içerisinde adet olmazsam hamilelik şüphesinde olacağım.

benim asıl merak ettiğim daha önce hiç olmazken bir kaç kez ağrılı ilişkim oldu...

acaba yumurta döllendi de mu baskı yapıyordu??????

yeni hamile kalan arkadaşlar !!!!!

beni duyan yok mu?????

lütfennn yardımmmmmm
:Saruboceq:

ama enfeksiyon olabilmesi için kötü kokulu akıntı, kaşıntı,değişik renklerde akıntı belirtileri de olması gerekmiyor mu???? benim böyle bi şikayetim yok. bugün adet olmam gerekiyor.eğer bir kaç gün içerisinde adet olmazsam hamilelik şüphesinde olacağım.

benim asıl merak ettiğim daha önce hiç olmazken bir kaç kez ağrılı ilişkim oldu...

acaba yumurta döllendi de mu baskı yapıyordu??????

yeni hamile kalan arkadaşlar !!!!!

beni duyan yok mu?????

lütfennn yardımmmmmm
:Saruboceq:

canım ben dün öğrendim hamile kaldığımı.. düne kadarde normal ilişkimiz devam etti..ama ben hiç ilişki esnasında ağrılar hissetmedim canım..

hımmmm.hayırlı olsun inşallah en sağlıklı şekilde kavuşursun bebeğine...Allah anneli babalı büyütsün canımmm :ecrin_bebek:

eliffffffffcm bende dün hamile kaldığımı öğrendim 3haftalık ama bende de hiç ağrı yoktu ilişki sırasında doktora git bence geçmiş olsun en kısa zaman da iğleşirsin umarım ve inş. hamilesindir canım :)

arkadaşlar 4-5 gündür ilişki sırasında ağrım oluyor..nedeni sizce ne olabilir? yumurtalık kisti mi hamilelik belirtisi mi?kistim var va hamile kalmaya da uğraşıyorum.son adetim 5 gün sürdü normalde 7 gün sürerken.

sizce bu ağrının nedeni ne olabilir?????:uhm:

Canım bu durumu bende yaşamıştım aslında her pozisyonda çok ağrı olmuyor :KK30::KK30::KK30:
İlişli sonrasındada başım dönüyor midem bulanıyordu. Bende kist çıktı moralini bozmak istemem ama umarım kistten kaynaklanmıyordur hamilesindir :KK49::KK49:

X