5 yıldır bebek kokusu özleyenler haydi

hpt_honey

bebişim gıvış gıvış maşlh
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2008
2.456
6
43
merhaba arkadaşlar 28 yaşında 5 yıllık evli biriyim resim öğretmniyim atanamadan evlendim 5 sene oluyo evliliğe alışmaya çalışırken zamn geçmiş eşimle okulda tanıştık onun ailesi yok bi nevi benim koca ve bebeğim yani kocabebeğim ee öle ama kısacası kimsesiz bir kuş çok şükür mutluyum ama kariyerimi unuttum ne güsel resim sergileri açardım olsun inşşalh yine yaparım ama bebek off onu çok istiyorum evlendiğimizden bu yanada istiyorum eşimin ailesi 99 gölcük depreminde ölmüş tanıma frsatım olmadı onun maviş gözlü ölen kardeşlerine benzesin drl lara gittik bişi yok evliğimizin 3 yılında tüp bebek yaptrdım ve bitanede dondurucu aşılama vs hiç biri olmadı kısmet en çok ta eşim canım için istiyorm arkadaşlarımızın bebeklerini nasıl seviyo yarabbi kendinin olsa napar acaba diyorum neyseki pek fazla umudum kalmamıştı ama rabbime çok dua ettim eşim bizim bebeğimiz olmıcak ki diyo oda umudunu yitrdi gibi ama adetim ilkdefa 2 ay önce geçti eşime dedim yok diilsindr dedi herkes bi ay sonra test yapıyo dedi o ay çok istemiştim ve içime doğmuştu ve test yaptı komşumun kızı hamile idim eşime dedim inanmadı sabaha kadr uyumadık dr giitk hamişsn dedi ama çok az kanamam olmuştu regli öncesi dr söledim geç döllenme dedi herşey güzel giderken kanamam oldu ve dr giitk oda boş gebelik bebek gelişmemiiş dedi ne çok sevinmiştik çünkü aynı drumda kıs kardeşim yazın bebişini düşürmüştü bi buçuk ay sonra hamiş kaldı onunla armızda 2 ay olcaktı kısmet rüyalar görmüştüm hamilelikten önce allahım hamiysem göstr di edu ediyordum ve aynı gördğüm rüya hastanede oldu nohut kadr bebişim elime geldi ellerim kanlı kısmet bukadrmış kurban bayramında memlekete gidecektik o sevinçle ailem geldi yani herşey güsel gitmedi 2 hafta gebelik yaşadım ve hergün nerdeyse ağladım allahım inanmıyyorum diye veren allah yine vercek biliyorum ama nezamn beklemek beni çok yoruyo eşim 2 ay beklicez dedi bu 2.inci ayımızdı biraz denedik oma olmadı inşşalh bidaki aya kaldı içim çok yanıyo bebek kosu özledim allahım ne olur banada yaşat anne olmayı bi mucize bekliyorum çok şükür bi problem yok bayramda herse hamile olduğumu söledim sonrada kötü haberi vermek beni çok yıprattı artık kimseye sölemicem tek burda olursa size sölicem ha bide kendimi çok pasif hissediyorum ne bilim bazen işe yaramaz gibi hiç bişi beceremiyorum artık artık bu günler geçsin bi dükkanımız var boş atanamıyorum bari orda resim yapimm ha çocuk odası boyaması yapıyorum ahh benimde olsa bitane ee kıslar ne diim allah bize yardım etsin bebek versin tez zamanda sağlıcakla kalın senağlamasenağlama

çok üzüldüm canım nasipte varsa ne olursa olsun oluyor ama nasipte yoksa uçup gidiyor bebişlerimiz. bende aynı şeyi yaşadım evet hiç beklediğiimiz bir anda gelmişti bebiş haberi ama çok sevinmiştik. 10 gün sonra gel dediğinde doktorum nasıl geçer şimdi bu günler diyordum. gittiğimde doktorumda bebek görecez gibiydi ama birden suratı asıldığında anlamıştım kötü bişey olduğunu. bebişim bırakmış bile beni. birkaç saat sonra kanamayla atıldı bebişim. 18 ay geçti tedaviminde 6. ayındayım hala birşey yok her ay ümitle bekliyoruz ama demekki zamanı var. sakın üzme kendini mevlam yazmışsa kaderimizde varsa er veya geç bebişimizi kucağımza alıp emzireceğiz ve bu günlere dönüp baktığımızda güleceğiz. allah hayırlısı versin herkese.

meraba canım çok geçmiş olsun.allah bi daha böyle acılar yaşatmasın..işallah bebişin tez vakitte gelir.bizde 6.yılımıza girdik 25 yaşındayım 1 yıl korunduk sonra istemeye başladık olmadı bi türlü.pko vardı bende.çok ilaç kullandım ama sonuç elde edemedik.aralıklı olarak tedavi oldum.sonra en son 1,5 yıl önce yeniden başladım tedaviye rahim filmi çektirdim.sağ tüpüm tıkalıydı açıldı.geçen ay aşılama yaptırdım klomen +4 gün iğne oldum.iğnelere aşırı tepki verdi yumurtalıklar çok sayıda yumurtam oldu ama kiste dönüşmüşlerdi..13 gün sonra kontrole çağırmıştı gittim kistlerim geçmişti ve kendiliğinden yumurtam büyümüştü çok sevindim.doktor gün aşırı ilişki önerdi şimdi adeti bekliyecem.hayırlısı artık nasipte varsa olur işallah..isteyen herkese nasip etsin rabbim..

çok üzüldüm canım nasipte varsa ne olursa olsun oluyor ama nasipte yoksa uçup gidiyor bebişlerimiz. bende aynı şeyi yaşadım evet hiç beklediğiimiz bir anda gelmişti bebiş haberi ama çok sevinmiştik. 10 gün sonra gel dediğinde doktorum nasıl geçer şimdi bu günler diyordum. gittiğimde doktorumda bebek görecez gibiydi ama birden suratı asıldığında anlamıştım kötü bişey olduğunu. bebişim bırakmış bile beni. birkaç saat sonra kanamayla atıldı bebişim. 18 ay geçti tedaviminde 6. ayındayım hala birşey yok her ay ümitle bekliyoruz ama demekki zamanı var. sakın üzme kendini mevlam yazmışsa kaderimizde varsa er veya geç bebişimizi kucağımza alıp emzireceğiz ve bu günlere dönüp baktığımızda güleceğiz. allah hayırlısı versin herkese.

canım inşşlah seninde en yakın zamnda olur dualarım sizinle
seni arkadaş olarak eklicem ama nasıl yapcamı bilmiyorum

bende 4,5 yılldır istiyorum
ama hala yok bekliyorum
ve beklemek çok zorrrrrrrrrrrrrrrr
rabbim sabrımızı bol bol versin inşşşşşşşşşşşşşşşşş

Son düzenleme:
X