Gebelik belirtisi- kasıkta batma

slm.benimde kasıklarımda batma var.ayrıca acayip bi kaşıntı başladı.adetime 4 gün kaldı.ama akıntımın reginde kokusunda kıvamında hiçbir değişiklik yok.göğüslerimde herzamanki gibi yani adet dönemime yakın ağrıdığı gibi ağrıyo.ayrıca çok afedersiniz ama küçüğümü yaptıktan sonrada yine kasıklarımda yumurtlama dönemimdeki gibi bi ağrı hissediyorum.sizce ne olabilir.hamilelikle ilgisi olabilrimi.çok istiyorum hemde 5 yıldır.denemdiğim şey kalamdı.allah olmayanların yardımcısı olsun.

arkadaşlar bende de kasıkta batma oluyordu yazmıştım önceki mesajlarımda. hatta geçen gün 3 yaşında yeğenim var ayakları üşümesin diye balkonda kucağıma alıyım dedim alamadım indirdim hemen bir sancı girdi kasığıma :bbo: bugün de regl günüm ama gelmedi hala .sabahtan olurdum hep aynı gün CADIARZU

arkadaşlar bende de kasıkta batma oluyordu yazmıştım önceki mesajlarımda. hatta geçen gün 3 yaşında yeğenim var ayakları üşümesin diye balkonda kucağıma alıyım dedim alamadım indirdim hemen bir sancı girdi kasığıma :bbo: bugün de regl günüm ama gelmedi hala .sabahtan olurdum hep aynı gün CADIARZU

umarım hala olmamışsındır chablisss, umarım hamilesindir..a.s.

umarım hala olmamışsındır chablisss, umarım hamilesindir..a.s.

olmadım canım hala.ağrısı var ama kendisi yok. tam diyorum tamam oldum bi gidiyorum tuvalete yok. ciddi ciddi şüphelenmeye başladım bugün artık. hiç böle olmazdı. günü gününe gelirdi. akşama kadar gelmezse eve giderken test alıcam. dua edin benim için bende istiyorum galiba hamile olmayı. :1rolleyes:alkisalkisalkis

canim senin belirtilerin ayni benimkine benziyor benim de adet olmama 4 gun var, simdi nasilsin?

olmadım canım hala.ağrısı var ama kendisi yok. tam diyorum tamam oldum bi gidiyorum tuvalete yok. ciddi ciddi şüphelenmeye başladım bugün artık. hiç böle olmazdı. günü gününe gelirdi. akşama kadar gelmezse eve giderken test alıcam. dua edin benim için bende istiyorum galiba hamile olmayı. :1rolleyes:alkisalkisalkis

canim senin belirtilerin ayni benimkilere benzyor, benimde 4 gunum var. simdi nasilsin?

arkadaslar ılk tup denememde 2 kez cok cıddı bahsettıgınız batmalar olmustuı.Kasılıp kalmıstım ama sonucta tutmadı sımdı 2.transferım oldu 5.gunumdeyım. ılkındekı gıbı cok da yemıyorum adet olucakmısım gıbı belırtılerım . Bırde panık atak hastasıyım ılacları bırakmak zorund akaldıgım ıcın ankısıyetelrımde arttı.Bu tup bebek tedavısınde transferden sonra atak yasamak zarar verırmı bır fıkrınız var mı acaba? yanı tutmamasına sebep olabılıurmı sızce?
Tesekkurler..yardıııııııımmmmmmmmmmmmm...

canim senin belirtilerin ayni benimkilere benzyor, benimde 4 gunum var. simdi nasilsin?

malesef canım geldi adetim 7 si akşamüstü :1no2: heveslenmiştim de. aslında ilacı ilk bıraktığım aylar böyle olmuyordu belirtiler batmalar falan. son iki aydır nedense böyle şeyler yaşıyorum halbuki korunuyoruz da küçük ihmaller hariç. :eek: yani çocuk planımız da yok yaza kadar psikolojik yaratıorum desem. bakalım artık düşünmicem bene çünkü bunun düşündükçe ortaya çıktığına kanaat getirdim :uhm:

herkese slm başımdan gecenleri anlatmak isterim inş bana yardımcı olursunuz.nisanın 29unda adet oldum bu ay mayıs 27sinde adet olmalıyım yani bugün yumurtlama günümü hesaplayarak eşimle ilişkiye girdim:eek:ve ilişkiden 1 hafta sonra mide bulantısı ve şiddetli mide kasılmasıyla acile gittim bi ilaç verdi 2 gün kullandım geçti hiç aklıma hamile olabileceğim gelmedi hergün farklı şeyler yaşadım mide bulantısı halsizlik uyku sinirlilik gaz problemi karın ve sol kasık ağrısı bunlardan bazıları 2 3 gün sürüp geçti arkasından gögüslerimde şişme ve hassasiyet başladı şimdi bana kalanlar sabah gözümü açar açmaz 10 dk bulantı sol kasığımda iğne batar gibi bi ağrı mide ekşimesi bütün gün boyunca ateş başağrısı uyku halsizlik gögüslerim iyice şişti ve sancı halinde dayanamadım 2 gün önce idrar testi yaptım sonuç negatif:çok üzgünüm:acaba halen gebe olma şansım varmı test yanılmış olabilirmi?:Saruboceq:

herkese slm başımdan gecenleri anlatmak isterim inş bana yardımcı olursunuz.nisanın 29unda adet oldum bu ay mayıs 27sinde adet olmalıyım yani bugün yumurtlama günümü hesaplayarak eşimle ilişkiye girdim:eek:ve ilişkiden 1 hafta sonra mide bulantısı ve şiddetli mide kasılmasıyla acile gittim bi ilaç verdi 2 gün kullandım geçti hiç aklıma hamile olabileceğim gelmedi hergün farklı şeyler yaşadım mide bulantısı halsizlik uyku sinirlilik gaz problemi karın ve sol kasık ağrısı bunlardan bazıları 2 3 gün sürüp geçti arkasından gögüslerimde şişme ve hassasiyet başladı şimdi bana kalanlar sabah gözümü açar açmaz 10 dk bulantı sol kasığımda iğne batar gibi bi ağrı mide ekşimesi bütün gün boyunca ateş başağrısı uyku halsizlik gögüslerim iyice şişti ve sancı halinde dayanamadım 2 gün önce idrar testi yaptım sonuç negatif:çok üzgünüm:acaba halen gebe olma şansım varmı test yanılmış olabilirmi?:Saruboceq:

canım geç döllenme olmuş olabilir. o zaman idrar testleri negatif gösterebiliyormuş. bence hemen kanda baktır adet günün olduğuna göre doğru sonuç verir.belirtilerin hamilelik belirtisi gibi görünüyor.ama psikolojik de olabiliyor biliyorsun. inşallah bebiş vardır canım hihoyyyt

arkadaşlar kanda gebelık nezaman bellı olur ?? benım reglıme 17 gun var kasıklarımda cok batmalar var ve alt karın bolgemdede ara ara sızı ve agrı oluyor goguslerımde sızlıyor ve cok acıyor eczaneye ıdrar testını sordum reglınden enaz 2 gun gecmesı gerekıyor dedı kan testındede bellı olmaz dedı kan testınde bellı olmaz demesı ınandırıcı gıbı gelmedı bana internette ve burada okudugum yazılarda en erken kanda bellı oldugunu okumuştum sızce nezaman bellı olur ???

arkadaşlar hepinize slmlar. uzun zamandır takip ediyorum bu siteyi yenide üye oldum gerçekten verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.
benimde size danışacağım bir mevzu var.
ben 3 ay önce his ameliyatı oldum geçen ay da normal adet gördüm yani 23nisanda adet gördüm bugun ayın 28 si 28/05/09 hala adet görmedim 2 kere test yaptım negatif çıktı. midemde inanılmaz bir gaz şikayeti var ve göğsümde yanma bugun de acayip sırtım belim ağrıyor.ayrıca adet görecekmişim gibi arasıra kasıklarım ağrıyor.test yalnış sonuç vermiş olabilrmi hamile olabilirmiyim acaba cvp yazarsanız sevinirim
şimdiden teşekkürler

sisoba cım bence idrar testinde çıkabilir ama en kesin sonuç kan tahlilinden çıkar. umarım gönlünün istediği olur.

evet arkadaşlar kan testi yaptırdım dün sonuç negatif hayal kırıklığı tabi ama hala adet görmedim üzerinden buugn tam 9 gün geçti kanda çıkmama gibi bir olay olabilirmi

canım kanda çıkmama gibi olasılık yok bence başka bir nedenden dolayı adet göremiyorsundur bende gecen yıl senin gibi oldum gebelik belirtileri yaşadım adetten 10 gün sonra kan testi negatif çıktı 1 hafta daha bekledim olmayınca doktor farlutal verdi psikolojik olarak kendini gebeyim diye ayarlamışsın onun için adetin gelmemiş dedi ve dün benim 3üncü hayal kırıklığım oldu 1 aydır gebelik belirtileri yaşıyordum hee dedim adetimde olmuyor bu sefer kesin bide baktım dün kırmızı gelmiş şimdi sancılı ağrılı adet yaşıyorum bakalım birdahaki denemelere kaldım inş bir gün bizde hamile kalırız.

merhaba arkadaşlar benim de adetime 5 gün var inş olmam anne olmayı bi bebeğimizin olmasını çok istiyoruz

yani benim de kasıklarım şişti kaç gündür kusuyorum ama göğüslerimde acıma yok sizce bişiler olabilir mi?şimdi test yapsam belli olur mu?

nurcum adet gününü bekle.adet gününden önce sonuç vermesi çok istisnai bir durum gebelik teslerinde. hamileysen bile negatif çıkabilir. üzülürsün o zaman da. en iyisi sık dişini biraz azcık kalmış adetine zaten

X