Çörekotu ile Zayıflama Yöntemi

asibuz

Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene!!!
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2008
386
4
Arkadaşlar yemeklerden yarım saat önce yediğiniz çörekotu iştah kapatıyor ve sonuçta kilo verdiriyor.Ablam bu yöntemle doğum sonrası kilolarına veda etti tavsiye ederim.

gecen unlu bi diyetisyen anlatiyodu zaten,tvde izledim...........

Arkadaşlar yemeklerden yarım saat önce yediğiniz çörekotu iştah kapatıyor ve sonuçta kilo verdiriyor.Ablam bu yöntemle doğum sonrası kilolarına veda etti tavsiye ederim.

asibuz merhaba daha ayrıntılı açaıklarmısın.acaba ne kadar zamanda kilo verdi ve kaç kilo verdi yanında diyette yaptımı

selam canım ilk defa duyuyorum çörek otu ile kilo vermeyi nasıl yiyecez biraz detaya girermisin teşekkürler

evet bende tv de izledim herşeyden önce çörek otu çok faydalıymış ama denildiği gibi yemeklerden yarım saat önce bende bi çay kaşığı yuttum yemeğe kadar nasıl dayanacağımı şaşırdım çok fena acıktırdı beni sanki 1 haftadır yemek yememişim gibi oldum zaten sonrada saraçoğlu çörekotunun çok faydalı olduğunu ama zayıflamada etkili olmadığını söyledi bende elimdekini bazen yaptığım böreklerin üzerine serpiştiriyorum bari diğer faydalarınıdan yararlanalım :1rolleyes:

Çörekotu nasıl bir kazanç kazandıracakki :) bunu anlayamadım aslında sonuçta paketi 2-3 ytl çörekotçularamı yarayacak ben kendim dün yaptım midem ekşidi evet ama iştahımı kapattı benim ablam bu yöntemle doğum sonrasında 2 ay gibi bir sürede 10 kilo vermiş diyet yapmamış ama hominidi gırtlakta yememiş börek çörek yememiş.Ama yinede siz deneyin iyice ben direk yutmadım çiğnedim ablam bunu dedi bana ama gerçekten birşey yiyene kadar midede bir yanma oluyor yediğimde geçti.Bir hafta devam edeceğim eğer bir fark olursa yazarım.
Denek olarak :)

fazlası kalp rahatsızlığı yapıomuş die duydum bir doktordan,dikkatli olun arkadaşlar!!

Kızlar mideyi berbat yakıyor bende korkup bıraktım...

dogum sonrası kiloları zaten dikkat edersen hemen gidiyo.

Doğum yapmadım ondan bir bilgm yok bu konuda ama mideme çok dokundu benim bir daha yazıyorum ben bıraktım belki midem hassastı ondan old bilemem ablam vermiş o zaten kiloluydu harekette etmez çok ondan kolay verenlerden olamdığını biliyorum.

arkadaşlar yazılanları okudumda çörek otunu bende kullanıyorum ama midemde herhangi bir rahatsızlık olmadı.
ben zayıflamak için yemeye başlamadım. kadın hastalıklarına (rahim iltihabı filan) iyi geldiği için bir haftadır yiyorum ve faydasınıda gördüm. ama iştah kapattığı doğru galiba çünkü sabahları canım hiçbir şey istemiyor. birde ben Dr. Ömer COŞKUN'dan dinlemiştim. zayıflamak isteyenler yemeklerden yarım saat önce bir tatlı kaşığı yesinler demişti. ben sabahları çekilmiş olarak bir çay kaşığı yiyorum
bende kilo problemi olan bir insanım ve zayıflamaya çalışıyorum. akşam yemeklerini kestim ve gece yatmadan önce bir kase yoğurt yiyorum. bunu herkese tavsiye ederim.
yoğurt vücuttaki yağları çok güzel yakıyor (bizzat kendim daha önce yaptığım için biliyorum) birde sabahları aç karnına 1 adet elma yerseniz dahada güzel zayıflıyorsunuz
biraz zaman alıyor ama gerçekten çok işe yarıyor...

benm annemde bu yöntemle kilo vermiştii... hem zaten normalde faydalı bi besinki çörek otu... zararı olmaz denenmeli bence..

arkadaşlar yazılanları okudumda çörek otunu bende kullanıyorum ama midemde herhangi bir rahatsızlık olmadı.
ben zayıflamak için yemeye başlamadım. kadın hastalıklarına (rahim iltihabı filan) iyi geldiği için bir haftadır yiyorum ve faydasınıda gördüm. ama iştah kapattığı doğru galiba çünkü sabahları canım hiçbir şey istemiyor. birde ben Dr. Ömer COŞKUN'dan dinlemiştim. zayıflamak isteyenler yemeklerden yarım saat önce bir tatlı kaşığı yesinler demişti. ben sabahları çekilmiş olarak bir çay kaşığı yiyorum
bende kilo problemi olan bir insanım ve zayıflamaya çalışıyorum. akşam yemeklerini kestim ve gece yatmadan önce bir kase yoğurt yiyorum. bunu herkese tavsiye ederim.
yoğurt vücuttaki yağları çok güzel yakıyor (bizzat kendim daha önce yaptığım için biliyorum) birde sabahları aç karnına 1 adet elma yerseniz dahada güzel zayıflıyorsunuz
biraz zaman alıyor ama gerçekten çok işe yarıyor...

İltihap içinse kesin devam edeceğim en büyük problemim bu çok teşekkür ederim.

Bende sabahları sirkeli,ballı suyuma katıyorum çünkü yemesi zor oluyor yutamıyorum suyla daha rahat gidiyor .Faydası oldumu derseniz henüz tık yok..

İltihap içinse kesin devam edeceğim en büyük problemim bu çok teşekkür ederim.

rica ederim canım internette çörek otunun faydalarına bakarsan orada yazıyor. çekilmişi daha kolay yeniyor. iltihap içinde ben oradan okudum ve gerçekten faydasını gördüm. sağlıklı günler dilerim

ben 2 haftadır filan yiyorum,iştahı kapatıyo ama bence kilo verdirmiyo,en azından bana

bende birkaç gündür yiyorum ama çiğnemeden yutuyorum berbat bir tadı var çiğnersem midem bulanıyor
bakalım işe yarıyacakmı ama iştah kapattığı doğru

bende ısırgan tohumu tere tohumu ve çekilmiş çörekotunu balla karıştırıp yiyorum

X