Aşılama aşılama yaptıranlar ne zaman test yaptınız yada yapacaksınız?

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

xsximal82

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2007
408
2
41
merhaba kızlar..benim aşılama gününü de sayarsak bugün 9.günüm. düne kadar çok sakin olan ben dünden beri stres içindeyim yaa, bir türlü günler geçmiyo, ümitsizliğe kapılıyorum bazen..aşılama yaptıran arkadaşlar ne zaman test yaptınız, yada ne zaman yaptıracaksınız? cuma günü 11.günüm olacak benim..içim gidiyo cuma günü yaptırsam mı acaba diyorum. bi de negatif olursa üzülürüm diyorum ama en azından negatif olsa da boşuna stresle beklemem..ne dersiniz?

Canım bugün benim 12 günüm. Artık kan testi yaptırsam çıkar. Ama oyalıyorum kendimi. Benim doktorum 14. gün tahlil diyor. Ama burda bazı arkadaşların erken test yaptırıp sonuç aldığına rastladım. Bazı doktorların da 12. gün tahlil verdiğini öğrendim.

Benim asıl merak ettiğim idrar tahliline ne zaman inanmalıyız. Çünkü bu tedavi ve tahliller beni iğneden nefret ettiirdi. Benim 4. aşılamam. Her seferin de göbkten iğne, sonra da git kan ver kevgire döndüm. Dayanabilirsem bu ay kan testi yok:) En azından idrar testinde çift çizgiyi görene kadar. ıdarar testi konusunda bi fikri olan var mı. Biri bana umut versin de hemen idrar testi yapayım :p

yarın sabah ilk idrarınla yapsan çıkar belki arkadaşım, yaparsan mutlaka haberdar et bizi..inşaallah bebişlerimiz bizimledir..gerçi bende hiç belirti yok ama...ya benim içimden bir his varsa ikiz diyo, yoksa hiç yok, tabi Rabbim bilir...o yüzden 11.gün yaparsam varsa çıkar ( ne kadar da eminim dimi : ))) ) diyorum ama korkuyorumm..imdaaattttttttt

asilamanin yapildigi ilk gün sayilmiyo zaten sonraki günden itibaren 14 gün saymak gerekiyo....catlatma ignesinin etkisi 10.günden sonra kayboldugu icin doktorlar 10.günden sonra ama emin olmak icin 14.günde kan testi yaptirmayi tavsiye ediyorlar..idrar testine gelince bazisinda adet günü gelince sabah idrarinda cikiyo bazisinda adetin üstünden 3-5 gün gecince bu tamamen hamilelik hormonunun kanda salgilanmaya basladiktan sonra idrara da gecmesiyle ilgili...eger hornon yüksekse idrarda erken cikar eger degilse beklemen gerek

Canım bugün benim 12 günüm. Artık kan testi yaptırsam çıkar. Ama oyalıyorum kendimi. Benim doktorum 14. gün tahlil diyor. Ama burda bazı arkadaşların erken test yaptırıp sonuç aldığına rastladım. Bazı doktorların da 12. gün tahlil verdiğini öğrendim.

Benim asıl merak ettiğim idrar tahliline ne zaman inanmalıyız. Çünkü bu tedavi ve tahliller beni iğneden nefret ettiirdi. Benim 4. aşılamam. Her seferin de göbkten iğne, sonra da git kan ver kevgire döndüm. Dayanabilirsem bu ay kan testi yok:) En azından idrar testinde çift çizgiyi görene kadar. İdarar testi konusunda bi fikri olan var mı. Biri bana umut versin de hemen idrar testi yapayım :p

canım idrar icin 12. gun cok erken cıkmaz bosuna uzersin kendini benim asılamadan sonra 18. gunde silik cizgi cıkmıstı net degildi bekle umarım guzel haberler alırız senden:Saruboceq:

cumartesi test yaptırmak daha mantıklı o zaman ama cumartesiye gelirsek benim başka yöntemim de var adet olup olmayacağım hakkında...ne zormuş bu dönem yaa, 2.5 yıldır her ay adet gününü bekledim ama bu çok çok daha stresli bir bekleyişmiş..Rabbim hepimize kolaylık versin..

Son düzenleme:
şimal senin yöntemin ne bizede söylede bizde öğrenelim....

bu arada bugün aşılamamın 7 günü 12 günü kan tesi yaptırmayı düşünüyorum....inşallah bu sefer herşey yolunda gider ve nufus patlaması olur ... :))

selam arkadaşlar
ben de bu çarşamba şöyle bir idrar testi olayına gireyim diyorum...27.günüm biraz erken olacak ama olsun

şimal senin yöntemin ne bizede söylede bizde öğrenelim....

bu arada bugün aşılamamın 7 günü 12 günü kan tesi yaptırmayı düşünüyorum....inşallah bu sefer herşey yolunda gider ve nufus patlaması olur ... :))

benim yöntemim bana has bi yöntem : )) ya biraz komik aslında : ) nerdeyse 3- 4 aydır ben ya salı ya çarşmaba adet oluyorum ve cumartesi yada cuma günü ilişkiye girdiğimizde lekelenme yaşıyorum ve anlıyorum ki adet olucam : ) dün akşam eşime de söyledim bu yöntemi, saçmalama dedi bana : )

eşime kalsa bugün yaptıralım dedi ama ben en erken cumartesi (11.günüm ) diyorum..tabi bu fikrim de değişebilir. ya bi de ben de hiç belirti yok, o yüzden ümidim kırılmaya başladı, boşuna test yapmayım diyorum ama herkes de haber bekliyo bizden...

inşaallah dediğin gibi olur güzelim, koca göbişlilerle dolar her bi yer inşaallahh :Saruboceq: :Saruboceq:

şimal senin yöntemi bende uyguluyorum canım hemde 1 yıldır ...%90 tutuyor haklısın....tahmin etmiştim ama olurya başka birşeydir belki demiştim...gende sağol demekki doğru yoldayız ...

şimal senin yöntemi bende uyguluyorum canım hemde 1 yıldır ...%90 tutuyor haklısın....tahmin etmiştim ama olurya başka birşeydir belki demiştim...gende sağol demekki doğru yoldayız ...

demek ki tek değilmişim sevindim : ) ama bu ay bu yöntemi ben kullanamıcam, eşim aşılamadan sonraki 3 günlük ödevden sonra hiiiiçç yanaşmıyo, bişey olacak diye çok tedirgin..

hakkımızda hayırlısını versin Rabbim. bu arada hiç bi belirti var mı sen de ? ben de sadece arada bir kasığıma ağrı giriyor, o kadar. başka bişey yok..

Dun asılamadan sonrakı 8.gunumdu dayanamdım kan tahlılı yaptım sonuc tabııkı husran 2.79 cıktı sızce umdımı kaybedımmı

Dun asılamadan sonrakı 8.gunumdu dayanamdım kan tahlılı yaptım sonuc tabııkı husran 2.79 cıktı sızce umdımı kaybedımmı

bencede çok erken yapmışsın testi en az 10 gün sonra yapılmalı diye biliyorum....ümitsizlik yok bu sefer olmazsa bidahaki sefere dimi ama.....

bu arada belirti bendede yok aslında arada bir belim sızlıyor gibi oluyor ama oda öyle sık değil...birde kasıklarımda böyle hafif bir his oluşuyor okadar ...oda belirti değil bence....bakalım salıya az kaldı inş.ben salı günü test yaptırıcam bakalım....hayırlısı allahtan...

Ben test falan yapmıycam bugun 10.gün sabırla adetimi bekliycem :jeyyar:sositosositosositososito

X