42 Kilo Zayıflayan Güldemir'in Başarı Öyküsü

spirit maşallah çok güzel kilo vermişsin zaten kilo verince herkes farkedince soruyo buda benim hoşuma gidiyor aslında bu anlattıklarını yaşam biçimi haline getirmek gerekir benimde şuan yavaşladı kilo vermem ama umutsuz değilim 1kilo vermek bile beni mutlu ediyo önemli olan hayatı kendimize zehir etmeden azar azar tadarak vermek bide akşam 6dan sonra ağır yememek çok işe yarıyo

spirit maşallah çok güzel kilo vermişsin zaten kilo verince herkes farkedince soruyo buda benim hoşuma gidiyor aslında bu anlattıklarını yaşam biçimi haline getirmek gerekir benimde şuan yavaşladı kilo vermem ama umutsuz değilim 1kilo vermek bile beni mutlu ediyo önemli olan hayatı kendimize zehir etmeden azar azar tadarak vermek bide akşam 6dan sonra ağır yememek çok işe yarıyo

Yavaşlaması normal sakın moralini bozup vazgeçmeye kalkma :eek:lmaz: 100 gram bile versen bu senin asla yoluna taş koymasın.İnsan istedikten sonra herşeyi başarabilecek güçtedir.Dediğim gibi mucize gerçekleştirmiyoruz sadece yaşam biçimimizi tersine çeviriyoruz.eğer herşeyden tadarak diyet yaparsan zaten bir zaman sonra farkedeceksin ki az yemek yemek sana mutluluk veriyor.Çok yediğin zaman pişman oluyorsun.Ayda 1 kerede kendini ödüllendir.Canının istediği kalorili bişey ye mesela ama unutma ki bunu öğle yemeğine denk getir.Akşamda çorba salata gibi hafif yiyeceklerle öğününü geçiştir.yerimseniben

Spirit!! harikasın... tek kelimeyle..bi cümlen cok dikkatimi cekti..vermeniz gereken kilo bir insanın kilosu kadar olsa bile pes etmeyin..dşünmem gereken şuymuş ben neredeyse 3 4 yaşlarında bi cocuğu taşıyorum kilo olarak o andan itibaren sağlıklı yaşamaya başlayan ben daha da motive oldum cünkü iğrenç bi duygu yerleşti üzerime.kilolarıma bi anlam yüklendim ve ben onlarla birlkt eolmak istemiyorum artık.gercekten istemiyorum..

kraker senin yaklaşımında doğru benim kilo vermek istememin sebebide hamile kalabilmek için yani ben bi çocuk kadar kiloyu taşımak değil bebeğimi karnımda büyütmek istiyorum spirit bende vermem gereken kiloyu verirsem 43kilo vermiş olurum ama şimdilik 15kilo verebilirsem yeter bana bebiş gelsin sonra toptan veririm artık doğumdan sonra ben kendimi bildim bileli kiloluyum daha önceleri 20civarı verdiğimde yetiyodu busefer dahada fazla almışım farketmeden pkoda var tabi buda işimi zorlaştırıyo ama vericem ALLAHIN izniyle

Arkadaşlar 12,5 kiloya ulaştı verdiğim kilolar :nazar: :nazar: :nazar:

çok azimliyim daha 15 kilom var verilecek. ama bu sefer olacak inanıyorum :hooray:

slm kizlar yazdiklarinizi okuyunca cok etkilendim ve bende basarabilirim dedim simdiye kadar hic bu derecede kararli olmamistim insallah basaririm benim kilo vermem sart cunku bu vucututla tad almiyorum yasamaktan o kadar komplexliyim ki ben gibisi var mi diye soruyom bazen kendime ama artik yeter sizi gordum ve kendime geldim basaracagim insallah

helal olsun ne diyeyim ama haklısın işi beyinde bitirmek önemli evet bende böyle yapacagım ölmek var dönmek yok : )

arkadaşlar ne olur vazgeçmeyin, vazgeçmeyelim artık bitsin bu kilo derdi, beynimizde daha önemli sorunları çözmek için boş yere ihtiyaç varrrrrrrrrrrrrrr.

güldemir doğru söylüyorsun vazgeçmemeliyiz
hikayeyi başdan sona kadar okudum ve o arkadaşımızı tebrik ediyorum
gerçektende diyet kelimesi tüylerimizi diken gibi yapıyor daha çok yeme isteği uyandırıyor. Yavaş yavaş tadına vara vara yesek beynizie hükmetsek" her şeyi yerim ve hala inceyim" desek gerçekten ama gerçekten inanarak söylesek çok şey değişecek ben bunları bir türlü hayatıma geçiremedim ama okuduklarımdan sonra neden olmasın neden yapamayalım ki bu gün brnim için milatan önce olacak ve kendime inanacağım :Saruboceq: :jeyyar:

Çok güzel bir yazı, eklediğiniz için çok teşekkürler.

Bazı yerleri var ki, çok dokundu bana. Gerçekten çok dokundu...

"...3-AŞIRI YEMEK YEMEKTEN ALDIĞIM HAZ GERÇEK BıR HAZ DEĞıL,O,YAŞAYAMADIĞIM BÜTÜN O ŞEYLERıN YERıNı DOLDURUYOR SADECE..."

"...oysa 2 paketi birden yerken,çikolata isteğimi bastırdığımı sanıp içimdeki hırsı,birikmiş öfkeleri,özlemlerimi,ulaşamadıklarımı,kompleksleri mi,ezilmişliğimi,yaşayamadıklarımı bastırmaya çalışıyordum aslında ve onlar öyle büyük öyle büyüktü ki hiçbir zaman bastırılmıyorlardı,..."

mrb arkdşlar yazını okuduğumda 1 haftalık diyete başlamıştım şuan 4.ayın içindeyim ve istediğim kiloya eriştim tam 13 kilo verdim ve şuanda o kilomu korumaya çalışıyorum ama hiç bir zaman aç kalmadım sporumu ve yürüşüşlerimi bırakmadım elimden geldiğince devam edicem inşlh eski kiloma geri dönmem

bravo demekten baska birsey diyemiyorum canim sana ya ben 75 kiloyum 55-60 arasi olmak istiyorum metobolizma zayif o yüzeden protein diyeti yapiyorum 7 gün boyunca yapip daha sonra düzenli yemek yiyecegim arti spor yürüyüs bu yürüyüsde hizli olacak tabiki bakalim Rabbim yar ve yardimcimiz olsun ins

Bu konuyu baslatan arkadasa cok tesekkur ederim. Bu yazıyı okuduktan sonra 19 kilo verdim kaldı 10 kilo :=)

Edit: Son bölümü okurken gene gözlerim doldu hani şu pembe tuvaletini giyip dışarı çıktığı gece eve dönünce eski giysilerine bakıp ağlamış..
Bu yazıyı kim yazdı bilmiyorum.. Ama hep mutlu olsun...

Son düzenleme:
[ı]harika biyazı bu yaaa
tam da benim aldığım karara uyuyor demekki bende doğru bir karar almışım...
Aç kalıp sonrada manyakça yemeye son artık çünkü ben Diyette değilim[/ı]

Son düzenleme:
X