Okuduunuz En Korkun Roman Hangisi?

Mara Meimaridi'nin ızmir Büyücüleri adlı kitabında
çok sıkılmıştım.Kitabı hiç sevmememe rağmen bitirdim,
ama hiç zevk almadım....................

danielle steel;bungalov2

elimde okuyacak başka kitap yoktu,yokluktan okudum ama okuduğum kitaplar arasında roman olmaktan en uzak kitaptı.

Stephen King korkutmayı gayet iyi beceriyor korku romanlarında üstüne tanımam, ben "It (0)" romanının okumuştum yıllar önce, bir de "kemik torbası" bunlar ürpertiyor tırsmasanızda şöyle bir etrafa göz atıyorsunuz dönüp arkanıza felan bakıyorsunuz biri mi var diye:1shok:, başka bir korku romanı yazarı ile yazdığı "Tılsım" diye bir romanı var o da korku olarak iyiymiş ama ben okumadım, uzun zamandan beri korku türü okumuyorum özlemişim ama

Orwel'in "bindokuzyüzseksendört' ü beni bayağı germişti...
ama bir fransız polisinin bir öğrenciye siyasal baskı amacıyla yaptığı garip işkenceleri anlatan bir roman okumuştum adını hatrıma getiremiyorum bir türlü ama her sayfa aklımda tüylerim ürpermişti.

stephen king, HAYALETıN GARıP HUYLARI ! müthişti bir de yine king'in MEDYUM ! süperdi çok korkmuştum :KK70:
kesinlikle çook çook tavsiye ederim kızlar inanın çok etkileneceksiniz.

Richard Laymon - Çıldırtan Kabus
aynı yazarın Lunapark'ı da etkileyiciydi.
Fakat yazarın Türkçeye düzgün çevrilen tek kitabı,Lunapark.Öbürleri okurken sinir yapıyor resmen.Çıldırtan kabusta cinsellik yoğun,vahşet de öyle.bazıları iğrenç bulur ama ben sevdim :) yazarın sert bir tarzı var,rahatsız edici bir açıklığı.belirteyim de..lisede okumuştum ama yine okusam yine sarar gibi geliyor.

korku romanı okumam ama çocukken stephan king in sanırım "o" adlı kitabını okumuştum ve günlerce uyuyamamıştım.

X