12. gün değerim 121 çıktı hamileyimmmm :))

BabyPrin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2008
709
233
arkadaşlar çok sevinçliyim hamileyimmmm :dance:
darısı olmayanların başına inşallah..
inşallah ikrar da bugün güzel haberlerle gelir ...
sevinçten ne yazacağımı da bilmiyorum hep bu anı bekliyodum halbuki :1rolleyes:

tebrikler canım çok sevindim senin adına.. rabbim tamamına erdirsin sağlıklı uzun ömürlü hayırlı bir evlat nasib etsin amin....

:eek: delikafadulden cnm çokkkkk tebrik ederim allah tamamını erdirsin inş. kaydirigubbakcemile5

oohhh ohh maşallah:nazar:ayy negüzel bir haber sabah sabh.Allah kucağına almayıda nasip etsin..darısı biz isteyenlerin başına.

Tebrik Ederim.. Allah Sağlıkla Kucağınıza Almayı Göstersin..

canım çok tebrik ederim.allah hayırlı hamilelikler,hayırlı doğumlar,hayırlı bebekler versin.aminnnnnnnnnnndarısıda bizlere olsun..aminnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Tebrik ederimm...inşallah sağlıkla kavuşursun bebişe...:teytey::nazar::teytey:

Gözün ve gözümüz aydın BabyPrin.Darısı bizlerin başına.İNsallah sağ salim kucagına da almayı gösterir tanrım sizlere.Canım senin sorunun neydi bir de kaçıncı denemende oldu?Eğer müsait olursan cevaplarsan sevinirim canım.Öptüm

sonuna kadar sağlıkla git inşallah ! yaw bu mart ayı ne bereketli geldi böyle sonlara doğru kaydirigubbakcemile3

tebrikler canım hihoyyyt
Allah sağlıklı ve sorunsuz bir hamilelik süreci ve sonrasında sağlcaka ve zamanında kucağına almayı nasip etsin .. O , ne kadarına uygun gördüyse o kadarına can versin ve seninle olsunlar bir ömür boyu ..
hep öyle olur .. hamile kalmadan önce yazacağın şeyler aklındadır ve öyle özeldir ki her cümlesi öyle emek doludur ki .. ama hamile kalırsın ve yazabildiğin genelde " inanamıyorum , mucize gibi ama hamileyim vb. vb..." çünkü o mutluluğun karşılığını tam anlamıyla verecek kelimeleri bulamazsın ..
Allah dileyen ve bekleyen herkese nasip etsin ...

tebrik ederim canım Allah hayırla kucağına almayı da nasip etsin.ıkrar dan haber varmı?

tebrik ederim
saglikli bir hamilelik gecirip saglikla alirsin yavrunu kucagina insallah
insallah ikrarda guzel haberlerle doner

tbr ederim canımhihoyyytumarım 9 ay boyunca herşey yolunda gider ve bebeğini kucağında görürsün:1hug: ve darısı bizlerin başına olur. böle haberler duydukça bizlerinde moreli yerine gelio ve umutlarımız yeniden canlanıyo. :enbuyukkk:a.s.

X