Şampuan ve Saç Kremleri Mavi su nedir? Mavi su nasıl kullanılır?

E

ela

Ziyaretçi
arkadaşlar saçlarım röfleli çok zor açılıyor mavi su kullanmayı düşünüyorum sizce saçlarımı çabuk yağlandırır mı?
kullananlardan bilgi istiyorum mesela ben saçlarımın kabarmasını çok severim bu özelliği var mı lütfen bilgi:Saruboceq:

mavi su nedir:? hiç duymadım daha önce eğer kabartma gibi bi özelliği varsa bende isterim kullanmak

mavi su dediğiniz sarı kız gibi olanlardan mı eğer oysa sarı kızı tavsiye etmem ben selective
kullanıyorum mükemmel ama saçları kabartmıyo elektriklenmesi varsa onu önlüyo
diyebilirim ayrıca saçlar ipeksi oluyo
ve bende de platin röfle var gayet memnunum canım muck

Ben ŞaÇlarımı kabartan bıŞı ıstıyorum ama..:KK43:(

çok sık kuaföre gidiyorsanız kesinlikle mavi su kullanmalısınız ısıya maruz kalan saçın yıpranmaması için şart

hayır çok sık gitmem kesimden kesime ama ben saçımın kabarık görünmesini istiyorum o yüzden tereddütüm var kullanıp kullanmamaya.

mavi su ne demek kızlar bende öğrenmek istiyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
bugün ödevim için gittiğim b kozmetik fabrikasından hediye ettiler daha kullandım diyemem öylesine 1 fıs sıktım saçıma ama o kısım anında fark ettirdi....saçlarım boyadan yandı az ve zayıf...tiftik tiftikliğini giderdi daha kolay açılıyor ve parlak duruyor...tavsiye ederim..

ben de merak ediyorum nedir bu mavi su. kullananlar açıklama yapabilrmi.

daha 1 defa kullandım uzatıp uzamadığını zaman içersinde yazarım ama ben pek sanmıyorum uzatma etkisinin olacagını.....şu şekilde olabilir ama..tararken kırılmıyor dökülmüyor ya..sağlıklı hale gelir dolayısıyla daha iyi uzar..

ben de selective olanını birkaçgündür kullanıyorum ama saçımda bir etkisini göremedim öyle taranmasını kolaylaştırdığı falan yok benim saçımla, kokusunu da hiç sevmedim çok ağır hiç sevmediğim türden bir parfümlü kokusu var saçıma sıkasım gelmiyo

bu arada bilmeyenler için benim kullandığım ürün:
Selective Pro-tek Saç Bakım Spreyi(diğer adı mavi su)

Saçınızın hızlı bakımını yapan bir spreydir. Saç kayıplarını ve kırılmaları engeller. Uzun süre etkili parlaklık ve yumuşaklık sağlar. Boyanın daha uzun süre saçta kalmasını sağlar ve akmasını engeller.

Saçınızın hızlı bakımını yapan bir spreydir. Keratin aminoasit kationik kompleks ve pro-vitamin B5 içerir. 400 ml’dir.

Mavi faz ile dolaşmış saçların kolay açılmasını ve taranmasını sağlar. Saç kayıplarını ve kırılmaları engeller. Elektriklenmeyi önler. Kolay şekil almasına yardımcı olur. Saçı fönün ısısından korur. Uzun süre etkili parlaklık ve yumuşaklık sağlar. Beyaz faz, saçın keratin yapısını onarır. Boyanın daha uzun süre saçta kalmasını sağlar, akmasını engeller.

Uygulama: Yıkanmış ve havlu ile nemi alınmış saçlara ısı ile şekillendirme aletlerini kullanmadan önce şişe iyice çalkalandıktan sonra 15-20 cm mesafeden saçın yoğunluğuna göre 4-5 kez püskürtülüp elle friksiyon yapılır. Saçları durulamadan kurutmaya geçebilirsiniz.

Bende kullandım selective mavi su ama hiçbir faydasını göremedim bir arkadaşımın saçları pırıl pırıldı ondan öğrenmiştim bende bir etkisi olmadı .. Saçları uzatma etkisi falan yok bu arada 859 dediği yönde bir etkisi olabilir.. Saçları kabartmıyor bakım amaçlı sadece bir arkadaşın dediği gibi çok sık kuaföre gidenler saçları çok sık işleme maruz kalanlar için iyi olabilir. Kullanan arkadaşlarımdan memnun olan çoktu ama ben sevemedim.. Arkadaşım saçındaki parlaklığıda hissetmedim..

bende kuaföre kesimden kesime giderim, ama evde şekil veririm düzleştirici maşa vs. onun dışında bakım amaçlı kullanmak istiyorum bi zararı olmaz sanırım, bu arada magicare marka buldum bi yerde ama selectiv övüldüğü için forumda almadım magicareyi

benimde saç kremi saçlarımı banyoda çok döküyor o yüzden almayı düşünüyorum daha sonra.

ben totex markalı ürünü kullanmıştım...inanılmaz bşey..en azından benim için..saçıma uyguladıgımda yumusatıyor parlaklık veriyor çk kolay taranmasını saglıyor çk güzel b koku veriyor..tamam bunlar beklenilen şeyler ama bugün farkettim..şaçımda 2 gün önce sıktıgım fön suyu duruyordu dus aldım sonrasında sacıma uygulamadım ama yıpranmıs tiftik tiftik olan sacım gayet yumusaktı ve çk kolay tarandı yine...kesinlikle tavsiye ediyorum...

Ben yeşil renkli olanını kullanıyorum . Gerçekten çok memnunum , ipek gibi yumuşacık yapıyor, dökmüyor pırlıl pırl parlatıyor.

ben selectıv protec kullanıyorum 5 ayda sacımı cok uzattı kuaförüm bile sasırdı saglıklı sac cabuk uzar saclarına iyi bakım yapmış dedi ve bundan baska bi bakım ürünü kullanmadım hatta forumdada topik var acmıstım saclarımın fotosu fln var ne kadar uzadıgını gösteren

X