Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Orjinal mavi su nereden bulabilirim?

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

yildiztozuu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2017
189
380
Facebook da bir kadin gruba fotoğraf atmış ve saçının önü nereseyse tamamen kelleşmiş ve tavsiye istemiş.Çoğu kişi mavi su diye bir ürün önermiş.Etrafında kelken cok fazla saç çıkarana şahit olanlar varmis ama orijinalini bulmak önemliymiş.Orjinalini nereden bulabilirim var mi kullanan?

Facebook da bir kadin gruba fotoğraf atmış ve saçının önü nereseyse tamamen kelleşmiş ve tavsiye istemiş.Çoğu kişi mavi su diye bir ürün önermiş.Etrafında kelken cok fazla saç çıkarana şahit olanlar varmis ama orijinalini bulmak önemliymiş.Orjinalini nereden bulabilirim var mi kullanan?
Kimse cevap vermemiş benimde tepe ve ön kısım çok seyrek.hiç bilgisi olan yok mu

Bu mavi su gerçekten doğru mu? bana pek inandırıcı gelmiyor. Kullanan var mı? :KK64:
Şişesi 250 tl imiş ve 1 ay gidiyormuş ve işe yaraması için 6 şişe kullanmak gerekiyormuş,girdiğim bir kozmetik dükkan sahibi söyledi,işe yaradığını söyledi,ne derece doğru bilemiyorum

Hiç saç çıkaran su mu olur yahu 😂 inanmayın şöyle şeylere sevgili bayanlar nolur ☺️ Kelliğin seyrekliğin vs sebep olduğu nedenleri bulup onlara göre ağızdan vitamin almak vs ya da kürler vs daha işe yarar diye düşünüyorum.

Hiç saç çıkaran su mu olur yahu 😂 inanmayın şöyle şeylere sevgili bayanlar nolur ☺ Kelliğin seyrekliğin vs sebep olduğu nedenleri bulup onlara göre ağızdan vitamin almak vs ya da kürler vs daha işe yarar diye düşünüyorum.
Katılıyorum. Birde şu miracle denilenen bir losyon var saçımındoktoru sitesinde görmüştüm galiba site sahibi yapıp satıyormuş nedense olumsuz cevap okumadım sitede sonra netten araştırdım bazıları yazmış olumsuz bir şey yazdığınızda yazınız siliniyor ban yiyorsunuz diyenler olmuş. ( onların görüşlerine dayanarak söylüyorum. Onların yalancısıyım :) ) Beni şüphelendiren olumsuz yanı olmamasıydı çünkü bilinen 2 tür ilaç var piyasada saç çıkaran ve onların yan etkileri bile fazla onlardan birini kullanan biri olarak söylüyorum bu tür bilinmeyen losyonların hem yan etkisi yok sözde, hemde saç çıkarıyor bana pek inandırıcı gelmiyor açıkcası haaa belki aksini söyleyen olacaktır o zaman kanıtlasınlar bizde bu dertten kurtulalım :)

X